AbiWord - en to sl translation catalogue (1508 entries)

note: DLG_Styles_ErrNotTitle2
en:  - Reserved. 
     You cannot use this name. Choose Another
sl:  - Rezervirano. 
     Tega imena ne morete uporabiti. Izberite drugo

note: DLG_WordCount_Auto_Update
en:  Auto Update
sl:  Samodejna posodobitev

note: DLG_PageSetup_Percent
en: % of normal size
sl: % običajne velikosti

note: MSG_DlgNotImp
en: %s not implemented yet.
    
    If you are a programmer, feel free to add code in %s, line %d
    and mail patches to:
    
    	abiword-dev@abisource.com
    
    Otherwise, please be patient.
sl: %s še ni implementiran.
    
    Če ste programer, lahko dodate kodo v %s, vrstica %d
    in pošljete popravke na:
    
    	abiword-dev@abisource.com
    
    Sicer pa bodite potrpežljivi.

note: DLG_Tab_Radio_None
en: &1 None
sl: &1 Brez

note: MENU_LABEL_HELP_ABOUT
en: &About %s
sl: &O programu %s

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_ACCEPT_REVISION
en: &Accept revision
sl: &Sprejmi revizijo

note: DLG_Spell_AddToDict MENU_LABEL_SPELL_ADD
en: &Add
sl: &Dodaj

note: DLG_PageSetup_Adjust
en: &Adjust to:
sl: &Nastavi na:

note: MENU_LABEL_ALIGN
en: &Align
sl: &Poravnaj

note: DLG_Options_Label_ViewAll
en: &All
sl: &Vse

note: DLG_ApplyButton
en: &Apply
sl: &Uporabi

note: DLG_Para_LabelAt
en: &At:
sl: &Na:

note: MENU_LABEL_TOOLS_AUTOSPELL
en: &Auto Spellcheck
sl: &Samodejno preverjanje črkovanja

note: MENU_LABEL_TABLE_AUTOFIT
en: &Autofit Table
sl: &Samodejno prilagodi tabelo

note: DLG_Options_Label_PrefsAutoSave
en: &Automatically save this Scheme
sl: &Samodejno shrani to shemo

note: DLG_DateTime_AvailableFormats
en: &Available formats:
sl: &Oblike na voljo:

note: DLG_Para_LabelBefore
en: &Before:
sl: &Pred:

note: MENU_LABEL_FMT_BOLD
en: &Bold
sl: &Krepko

note: DLG_PageSetup_Bottom
en: &Bottom:
sl: &Spodaj:

note: MENU_LABEL_INSERT_BREAK
en: &Break
sl: &Prelomi

note: MENU_LABEL_TABLE_SELECT_CELL
en: &Cell
sl: &Celica

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_CELLS MENU_LABEL_TABLE_DELETE_CELLS
en: &Cells
sl: &Celice

note: MENU_LABEL_ALIGN_CENTER
en: &Center
sl: &Sredinsko

note: DLG_Spell_Change
en: &Change
sl: &Spremeni

note: MENU_LABEL_INSERT_CLIPART
en: &Clip Art
sl: &Izrezek

note: DLG_CloseButton MENU_LABEL_FILE_CLOSE
en: &Close
sl: &Zapri

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETE_COLUMNS
en: &Column
sl: Sto&lpec

note: DLG_Break_ColumnBreak
en: &Column break
sl: &Prelom stolpca

note: MENU_LABEL_FMT_COLUMNS
en: &Columns
sl: Sto&lpci

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_COMPARE_DOCUMENTS
en: &Compare documents
sl: &Primerjaj dokumente

note: MENU_LABEL_EDIT_COPY
en: &Copy
sl: &Kopiraj

note: MENU_LABEL_FMT_STYLE_DEFINE
en: &Create and Modify Styles
sl: &Ustvari in spremeni sloge

note: DLG_Options_Label_PrefsCurrentScheme
en: &Current Preferences Scheme
sl: Shema &trenutnih nastavitev

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETE
en: &Delete
sl: &Izbriši

note: MENU_LABEL_INSERT_DELETE_HYPERLINK
en: &Delete hyperlink
sl: &Izbriši hiperpovezavo

note: DLG_Options_Btn_CustomDict
en: &Dictionary...
sl: &Slovar ...

note: MENU_LABEL_INSERT_DIRECTIONMARKER
en: &Direction Marker
sl: Označba &smeri

note: MENU_LABEL_FMT_DOCUMENT
en: &Document
sl: &Dokument

note: MENU_LABEL_TOOLS_HISTORY
en: &Document History
sl: &Zgodovina dokumenta

note: MENU_LABEL_WINDOW
en: &Documents
sl: &Dokumenti

note: DLG_Para_PushNoHyphenate
en: &Don't hyphenate
sl: &Ne deli besed

note: DLG_Options_Btn_IgnoreEdit MENU_LABEL_EDIT
en: &Edit
sl: &Uredi

note: MENU_LABEL_INSERT_EDIT_HYPERLINK
en: &Edit hyperlink
sl: &Uredi hiperpovezavo

note: DLG_Options_Label_SmartQuotesEnable
en: &Enable smart quotes
sl: &Vključi pametne navedke

note: MENU_LABEL_INSERT_ENDNOTE
en: &Endnote
sl: &Končne opombe

note: DLG_Break_EvenPage
en: &Even page
sl: &Soda stran

note: MENU_LABEL_INSERT_FIELD
en: &Field
sl: Po&lje

note: DLG_Field_Fields_No_Colon
en: &Fields
sl: &Polja

note: DLG_Field_Fields
en: &Fields:
sl: &Polja:

note: MENU_LABEL_FILE
en: &File
sl: &Datoteka

note: DLG_Options_Label_FileExtension
en: &File extension:
sl: &Končnica datoteke:

note: MENU_LABEL_EDIT_FIND
en: &Find
sl: I&šči

note: DLG_FR_FindNextButton
en: &Find Next
sl: &Išči naprej

note: MENU_LABEL_FMT_FONT
en: &Font
sl: P&isava

note: DLG_PageSetup_Footer
en: &Footer:
sl: &Noga:

note: MENU_LABEL_TABLE_FORMAT
en: &Format Table
sl: &Oblikuj tabelo

note: MENU_LABEL_INSERT_GRAPHIC
en: &From File
sl: &Iz datoteke

note: MENU_LABEL_EDIT_GOTO
en: &Go To
sl: Poj&di na

note: DLG_FormatTOC_HasHeading
en: &Has Heading
sl: &Ima naslov

note: MENU_LABEL_VIEW_HEADFOOT
en: &Header and Footer
sl: &Glava in noga

note: DLG_PageSetup_Header
en: &Header:
sl: &Glava:

note: DLG_PageSetup_Height
en: &Height:
sl: &Višina:

note: DLG_HelpButton MENU_LABEL_HELP
en: &Help
sl: &Pomoč

note: DLG_Options_Label_ViewHiddenText
en: &Hidden Text
sl: &Skrito besedilo

note: DLG_Options_Label_SpellHighlightMisspelledWords
en: &Highlight misspelled words
sl: &Označi napačno črkovane besede

note: MENU_LABEL_INSERT_HYPERLINK
en: &Hyperlink
sl: &Hiperpovezava

note: DLG_Spell_Ignore
en: &Ignore
sl: &Prezri

note: MENU_LABEL_SPELL_IGNOREALL
en: &Ignore All
sl: &Prezri vse

note: MENU_LABEL_FMT_IMAGE MENU_LABEL_FMT_POSIMAGE
en: &Image
sl: &Slika

note: MENU_LABEL_FILE_IMPORTSTYLES
en: &Import Styles
sl: &Uvozi sloge

note: MENU_LABEL_WEB_WEBPREVIEW
en: &In web browser
sl: &V brskalniku

note: DLG_FormatTOC_InheritLabel
en: &Inherit label
sl: &Podeduj oznako

note: DLG_InsertButton MENU_LABEL_INSERT MENU_LABEL_TABLE_INSERT DLG_Insert
en: &Insert
sl: &Vstavi

note: DLG_Options_Label_AutoSaveInterval
en: &Interval:
sl: &Obseg:

note: MENU_LABEL_FMT_ITALIC
en: &Italic
sl: &Ležeče

note: MENU_LABEL_INSERT_GOTO_HYPERLINK
en: &Jump to hyperlink
sl: &Skoči na hiperpovezavo

note: MENU_LABEL_ALIGN_JUSTIFY
en: &Justify
sl: &Obojestranska

note: DLG_Para_PushKeepLinesTogether
en: &Keep lines together
sl: &Ohrani vrstice skupaj

note: MENU_LABEL_INSERT_DIRECTIONMARKER_LRM
en: &LRM
sl: &L->D

note: DLG_PageSetup_Landscape
en: &Landscape
sl: &Ležeče

note: MENU_LABEL_TOOLS_LANGUAGE
en: &Language
sl: &Jezik

note: MENU_LABEL_ALIGN_LEFT
en: &Left
sl: &Leva

note: MENU_LABEL_FMT_DIRECTION_DO_LTR
en: &Left-to-right text
sl: Besedilo od &leve na desno

note: DLG_Para_LabelLeft DLG_PageSetup_Left
en: &Left:
sl: &Levo:

note: MENU_LABEL_VIEW_LOCK_TB_LAYOUT
en: &Lock layout
sl: &Zakleni postavitev

note: MENU_LABEL_TOOLS_MAILMERGE
en: &Mail Merge
sl: &Spajanje pošte

note: MENU_LABEL_INSERT_MAILMERGE
en: &Mail Merge Field
sl: Polje &spajanja pošte

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_AUTO
en: &Maintain Full History
sl: &Vzdržuj polno zgodovino

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_MARK
en: &Mark revisions while typing
sl: Med tipkanjem &označi revizije

note: DLG_FR_MatchCase
en: &Match case
sl: &Razlikuj velike in male črke

note: MENU_LABEL_TABLE_MERGE_CELLS
en: &Merge Cells
sl: &Spoji celice

note: MENU_LABEL_WINDOW_MORE
en: &More Documents
sl: &Več dokumentov

note: DLG_Goto_Label_Name
en: &Name:
sl: &Ime:

note: MENU_LABEL_FILE_NEW
en: &New
sl: &Nova

note: MENU_LABEL_WINDOW_NEW
en: &New Window
sl: &Novo okno

note: MENU_LABEL_FILE_NEW_USING_TEMPLATE
en: &New using Template
sl: &Nov iz predloge

note: DLG_Break_NextPage
en: &Next page
sl: &Naslednja stran

note: MENU_LABEL_VIEW_NORMAL
en: &Normal Layout
sl: &Navadna postavitev

note: DLG_Goto_Label_Number
en: &Number:
sl: &Številka:

note: DLG_FormatTOC_NumberingType
en: &Numbering type:
sl: Vrsta &oštevilčenja:

note: DLG_Break_OddPage
en: &Odd page
sl: &Soda stran

note: MENU_LABEL_FILE_OPEN
en: &Open
sl: &Odpri

note: DLG_MailMerge_OpenFile
en: &Open File
sl: &Odpri datoteko

note: MENU_LABEL_FMT_OVERLINE
en: &Overline
sl: Nad&črtano

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_WIDTH
en: &Page Width
sl: Š&irina strani

note: DLG_Break_PageBreak
en: &Page break
sl: &Prelom strani

note: DLG_FormatTOC_PageNumbering
en: &Page numbering:
sl: &Oštevilčevanje strani

note: MENU_LABEL_FMT_PARAGRAPH
en: &Paragraph
sl: Odst&avek

note: MENU_LABEL_EDIT_PASTE
en: &Paste
sl: &Prilepi

note: MENU_LABEL_INSERT_PICTURE
en: &Picture
sl: &Slika

note: MENU_LABEL_TOOLS_PLUGINS
en: &Plugins
sl: &Vtičniki

note: DLG_PageSetup_Portrait
en: &Portrait
sl: &Pokončno

note: MENU_LABEL_FILE_PRINT
en: &Print
sl: Na&tisni

note: MENU_LABEL_VIEW_PRINT
en: &Print Layout
sl: Postavitev tisk&anja

note: MENU_LABEL_TOOLS_HISTORY_PURGE
en: &Purge History
sl: &Počisti zgodovino

note: MENU_LABEL_FILE_EXIT
en: &Quit
sl: Iz&hod

note: MENU_LABEL_INSERT_DIRECTIONMARKER_RLM
en: &RLM
sl: &D->L

note: MENU_LABEL_EDIT_REDO
en: &Redo
sl: &Obnovi

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_REJECT_REVISION
en: &Reject revision
sl: &Zavrni revizijo

note: DLG_FR_ReplaceButton
en: &Replace
sl: &Zamenjaj

note: DLG_Options_Btn_IgnoreReset
en: &Reset
sl: &Ponastavi

note: MENU_LABEL_VIEW_DEFAULT_TB_LAYOUT
en: &Reset to default layout
sl: &Ponastavi na privzeto postavitev

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS
en: &Revisions
sl: &Revizije

note: MENU_LABEL_ALIGN_RIGHT
en: &Right
sl: &Desna

note: MENU_LABEL_FMT_DIRECTION_DO_RTL
en: &Right-to-left text
sl: Besedilo od &desne proti levi

note: DLG_Para_LabelRight DLG_PageSetup_Right
en: &Right:
sl: &Desno:

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETE_ROWS MENU_LABEL_TABLE_SELECT_ROW
en: &Row
sl: &Vrstica

note: DLG_Options_Label_ViewRuler
en: &Ruler
sl: &Ravnilo

note: MENU_LABEL_FILE_SAVE
en: &Save
sl: &Shrani

note: MENU_LABEL_FILE_SAVEIMAGE
en: &Save Image As
sl: &Shrani sliko kot

note: MENU_LABEL_WEB_SAVEASWEB
en: &Save web page
sl: &Shrani spletno stran

note: MENU_LABEL_HELP_SEARCH
en: &Search for Help
sl: &Išči po pomoči

note: MENU_LABEL_TABLE_SELECT
en: &Select
sl: &Izberi

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_SET_VIEW_LEVEL
en: &Select revision
sl: &Izberi revizijo

note: MENU_LABEL_TOOLS_HISTORY_SHOW
en: &Show History
sl: &Pokaži zgodovino

note: MENU_LABEL_VIEW_STATUSBAR
en: &Show Status Bar
sl: &Pokaži vrstico stanja

note: DLG_Para_LabelSpecial
en: &Special:
sl: &Posebno:

note: MENU_LABEL_TOOLS_SPELLING
en: &Spelling
sl: Č&rkovanje

note: DLG_FormatTOC_StartAt
en: &Start at:
sl: &Začetek pri:

note: DLG_Options_Label_ViewStatusBar
en: &Status bar
sl: Vrstica &stanja

note: MENU_LABEL_FMT_SUBSCRIPT
en: &Subscript
sl: P&odpisano

note: DLG_Para_PushSuppressLineNumbers
en: &Suppress line numbers
sl: &Brez številk vrstic

note: DLG_FormatTOC_TabLeader
en: &Tab leader:
sl: Vodilni &tabulator:

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_TABLE MENU_LABEL_TABLE_DELETE_TABLE MENU_LABEL_TABLE_SELECT_TABLE
en: &Table
sl: &Tabela

note: MENU_LABEL_FMT_TABS
en: &Tabs
sl: &Tabulatorji

note: DLG_Para_ButtonTabs
en: &Tabs...
sl: &Zavihki ...

note: MENU_LABEL_VIEW_TOOLBARS
en: &Toolbars
sl: &Orodne vrstice

note: MENU_LABEL_TOOLS
en: &Tools
sl: &Orodja

note: DLG_PageSetup_Top
en: &Top:
sl: &Zgoraj:

note: DLG_Field_Types_No_Colon
en: &Types
sl: &Vrste

note: DLG_Field_Types
en: &Types:
sl: &Vrste:

note: MENU_LABEL_FMT_UNDERLINE
en: &Underline
sl: Podč&rtano

note: MENU_LABEL_EDIT_UNDO
en: &Undo
sl: &Razveljavi

note: DLG_Options_Label_ViewUnits DLG_PageSetup_Units
en: &Units:
sl: &Enote:

note: MENU_LABEL_VIEW DLG_MW_ViewButton
en: &View
sl: Po&gled

note: MENU_LABEL_VIEW_WEB
en: &Web Layout
sl: Sp&letna postavitev

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_WHOLE
en: &Whole Page
sl: &Cela stran

note: DLG_FR_WholeWord
en: &Whole word
sl: &Cela beseda

note: DLG_Para_PushWidowOrphanControl
en: &Widow/Orphan control
sl: Nadzor &vdovelih/zapuščenih

note: DLG_PageSetup_Width
en: &Width:
sl: Š&irina:

note: MENU_LABEL_TOOLS_WORDCOUNT
en: &Word Count
sl: Štetje &besed

note: DLG_ListRevisions_LevelZero
en: (All revisions visible)
sl: (vse različice vidne)

note: DLG_Spell_NoSuggestions
en: (no spelling suggestions)
sl: (ni nasveta za črkovanje)

note: DLG_Para_SpecialNone
en: (none)
sl: (brez)

note: TOOLBAR_LABEL_1COLUMN TOOLBAR_STATUSLINE_1COLUMN TOOLBAR_TOOLTIP_1COLUMN
en: 1 Column
sl: 1 stolpec

note: TOOLBAR_LABEL_MIDDLE_SPACE
en: 1.5 Spacing
sl: 1,5 razmika

note: DLG_Para_SpacingHalf
en: 1.5 lines
sl: 1,5 vrstice

note: TOOLBAR_STATUSLINE_MIDDLE_SPACE TOOLBAR_TOOLTIP_MIDDLE_SPACE
en: 1.5 spacing
sl: 1.5 razmika

note: TOOLBAR_LABEL_PARA_12BEFORE
en: 12 pt before
sl: 12 pik prej

note: TOOLBAR_LABEL_2COLUMN TOOLBAR_STATUSLINE_2COLUMN TOOLBAR_TOOLTIP_2COLUMN
en: 2 Columns
sl: 2 stolpca

note: TOOLBAR_LABEL_3COLUMN TOOLBAR_STATUSLINE_3COLUMN TOOLBAR_TOOLTIP_3COLUMN
en: 3 Columns
sl: 3 stolpci

note: DLG_Goto_Btn_Prev
en: << Prev
sl: << Nazaj

note: MSG_Exception
en: A fatal error has just occurred. Abiword is going to shutdown.
    The current document has been saved to disc with a ".saved" extension.
sl: Prišlo je do usodne napake. Abiword se bo zaprl.
    Trenutni dokument je shranjen na disku s končnico ".saved".

note: DLG_Options_Label_SpellSuggest
en: A&lways suggest corrections
sl: &Vedno predlagaj popravke

note: MSG_IE_BogusDocument
en: AbiWord cannot open %s. It appears to be an invalid document
sl: AbiWord ne more odpreti %s. Zdi se, da gre za neveljaven dokument

note: MSG_SpellSelectionDone
en: AbiWord finished checking the selection.
sl: AbiWord je končal preverjanje izbire.

note: DLG_FR_FinishedReplace
en: AbiWord has finished its search of the document and has made %d replacements.
sl: AbiWord je končal iskanje po dokumentu in opravil %d zamenjav.

note: DLG_FR_FinishedFind
en: AbiWord has finished searching the document.
sl: AbiWord je končal iskanje po dokumentu.

note: WINDOWS_COMCTL_WARNING
en: AbiWord is designed for a newer version of the system file COMCTL32.DLL
    than the one currently on your system. (COMCTL32.DLL version 4.72 or newer)
    A solution to this problem is explained in the FAQ on the AbiSource web site
    
    	http://www.abisource.com
    
    You can use the program, but the toolbar may be missing.
sl: AbiWord potrebuje novejšo različico sistemske datoteke COMCTL32.DLL
    kot je tista, ki je trenutno v sistemu. (COMCTL32.DLL različico 4.72 ali 
    novejšo). Rešitev tega probelma je pojasnjena v FAQ (pogosto zastavljenih 
    vprašanjih) AbiWordove spletne strani.
    
    	http://www.abiword.com
    
    Lahko uporabljate program, a manjkala bo orodjarna.

note: WINDOWS_NEED_UNICOWS
en: AbiWord needs the file %s.dll
    Please download and install it from http://www.microsoft.com/msdownload/platformsdk/sdkupdate/psdkredist.htm
sl: AbiWord za svoje delovanje potrebuje datoteko %s.dll
    Prosimo, prenesite in namestite jo s spletne strani http://www.microsoft.com/msdownload/platformsdk/sdkupdate/psdkredist.htm

note: MENU_LABEL_HELP_ABOUT_GNOMEOFFICE
en: About G&NOME Office
sl: O pisarni G&NOME

note: MENU_STATUSLINE_HELP_ABOUT_GNOMEOFFICE
en: About the GNOME Office project
sl: O projektu pisarne GNOME

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_ACCEPT_REVISION
en: Accept the suggested change
sl: Sprejmi predlagano spremembo

note: TOOLBAR_STATUSLINE_ADD_COLUMN TOOLBAR_TOOLTIP_ADD_COLUMN
en: Add a column to this table after the current column
sl: Tej tabeli za trenutnim stolpcem dodaj še enega

note: TOOLBAR_STATUSLINE_ADD_ROW TOOLBAR_TOOLTIP_ADD_ROW
en: Add a row to this table after the current row
sl: Tej tabeli za trenutno vrstico dodaj še eno

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BORDERS
en: Add borders and shading to the selection
sl: Izbiri dodaj robove in senčenje

note: TOOLBAR_LABEL_ADD_COLUMN
en: Add column after
sl: Dodaj stolpec za

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BULLETS
en: Add or modify bullets and numbering for selected paragraphs
sl: Za izbrane odstavke dodaj označevanje in oštevilčevanje

note: TOOLBAR_LABEL_ADD_ROW
en: Add row after
sl: Dodaj vrstico za

note: MENU_STATUSLINE_SPELL_ADD
en: Add this word to the custom dictionary
sl: Dodaj to besedo v slovar po meri

note: DLG_Styles_ModifyTemplate
en: Add to template
sl: Dodaj v predlogo

note: DLG_Para_LabelAfter
en: Aft&er:
sl: &Za:

note: DLG_Para_LabelAlignment
en: Ali&gnment:
sl: &Poravnava:

note: DLG_Tab_Label_Alignment DLG_PageNumbers_Alignment_No_Colon
en: Alignment
sl: Poravnava

note: DLG_PageNumbers_Alignment
en: Alignment:
sl: Poravnava:

note: DLG_Styles_LBL_All DLG_UP_All
en: All
sl: Vse

note: DLG_Options_Label_CheckAllowCustomToolbars
en: Allow Custom Toolbars
sl: Dovoli orodne vrstice po meri

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_LOCKSTYLES
en: Allow formatting using styles only
sl: Dovoli oblikovanje le z uporabo slogov

note: DLG_Options_Label_CheckWhiteForTransparent
en: Allow screen colors other than white
sl: Dovoli druge barve zaslona (poleg bele)

note: FIELD_Application
en: Application
sl: Aplikacija

note: DLG_Options_Label_AppStartup
en: Application Startup
sl: Zagon aplikacije

note: DLG_Options_Btn_Apply DLG_Apply
en: Apply
sl: Uporabi

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FMTPAINTER TOOLBAR_TOOLTIP_FMTPAINTER
en: Apply the previously copied paragraph formatting onto the selected text
sl: Uveljavi prej skopirano oblikovanje odstavka na izbranem besedilu

note: DLG_Lists_Apply_Current
en: Apply to Current List
sl: Uporabi na trenutnem seznamu

note: DLG_FormatTable_Apply_To
en: Apply to:
sl: Uveljavi na:

note: DLG_Lists_Arabic_List
en: Arabic List
sl: Arabski seznam

note: MSG_AutoRevisionOffWarning
en: Are you sure you do not want to maintain full history record? If you proceed, you will not be able to restore earlier versions of this document.
sl: Ste prepričani, da ne želite ohraniti polne zgodovine? Če nadaljujete, ne boste mogli obnoviti zgodnejših različic tega dokumenta.

note: DLG_Para_SpacingAtLeast
en: At least
sl: Vsaj

note: DLG_Lists_Resume
en: Attach to Previous List
sl: Pripni na prejšnji seznam

note: DLG_MetaData_Author_LBL DLG_PLUGIN_MANAGER_AUTHOR
en: Author:
sl: Avtor:

note: DLG_Options_Label_AutoSaveUnderline
en: Auto &Save
sl: Samodejno &shranjuj

note: DLG_Options_Label_AutoSaveCurrent
en: Auto &save current file every
sl: Samodejno &shrani trenutno datoteko vsakih

note: DLG_Options_Label_AutoSave
en: Auto Save
sl: Samodejno shrani

note: DLG_Options_Label_SpellAutoReplace
en: Auto replace misspelled words
sl: Samodejno zamenjaj napačno črkovane besede

note: DLG_InsertTable_AutoFit_Capital
en: AutoFit Behavior
sl: Vedenje samodejnega prilagajanja

note: DLG_InsertTable_AutoFit
en: AutoFit behavior
sl: Vedenje samodejnega prilagajanja

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_AUTOFIT
en: Autofit Table
sl: Samodejno prilagajanje tabele

note: DLG_Options_Label_Grammar
en: Automatic Grammar Checking
sl: Samodejno preverjanje slovnice

note: DLG_InsertTable_AutoColSize
en: Automatic column size
sl: Samodejna velikost stolpca

note: DLG_Options_Label_CheckAutoLoadPlugins
en: Automatically load all plugins found
sl: Samodejno naloži vse najdene vtičnike

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_AUTOSPELL
en: Automatically spell-check the document
sl: Samodejno preverjaj črkovanje v dokumentu

note: DLG_Styles_ModifyAutomatic
en: Automatically update
sl: Samodejno posodobi

note: MSG_AutoMerge
en: Automerge
sl: Samodejno spajanje

note: DLG_MailMerge_AvailableFields
en: Available Fields
sl: Polja, ki so na voljo

note: DLG_DateTime_AvailableFormats_Capital
en: Available Formats
sl: Oblike, ki so na voljo

note: DLG_Styles_Available
en: Available Styles
sl: Slogi, ki so na voljo

note: DLG_Para_LabelBy
en: B&y:
sl: &Od:

note: DLG_FormatFrame_Background DLG_FormatTable_Background
en: Background
sl: Ozadje

note: DLG_FormatFrame_Background_Color DLG_FormatTable_Background_Color
en: Background color:
sl: Barva ozadja:

note: DLG_Tab_Radio_Bar
en: Bar
sl: Prepreka

note: TabToggleBarTab
en: Bar Tab
sl: Zaskočni tabulator

note: DLG_Styles_ModifyBasedOn
en: Based On:
sl: Temelji na:

note: DLG_Options_Label_BiDiOptions
en: Bi-Directional Options
sl: Dvosmerne možnosti

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_BOLD TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_BOLD TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_BOLD DLG_UFS_StyleBold
en: Bold
sl: Krepko

note: MENU_LABEL_INSERT_BOOKMARK
en: Boo&kmark
sl: &Zaznamek

note: DLG_Goto_Target_Bookmark
en: Bookmark
sl: Zaznamek

note: MSG_BookmarkNotFound
en: Bookmark "%s" was not found in this document.
sl: Zaznamek "%s" v tem dokumentu ni mogoče najti.

note: DLG_FormatFrame_Border_Color DLG_FormatTable_Border_Color
en: Border color:
sl: Barva roba:

note: DLG_FormatFrame_Borders DLG_FormatTable_Borders
en: Borders
sl: Robovi

note: MENU_LABEL_FMT_BORDERS
en: Borders and Shading
sl: Robovi in senčenje

note: BottomMarginStatus
en: Bottom Margin [%s]
sl: Spodnji rob [%s]

note: MENU_LABEL_FMT_BOTTOMLINE TOOLBAR_LABEL_FMT_BOTTOMLINE TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_BOTTOMLINE TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_BOTTOMLINE DLG_UFS_BottomlineCheck
en: Bottomline
sl: Spodnja črta

note: DLG_Lists_Box_List STYLE_BOXLIST
en: Box List
sl: Škatlice

note: FIELD_Application_BuildId
en: Build Id.
sl: ID gradnje

note: FIELD_Application_Options
en: Build Options
sl: Možnosti gradnje

note: FIELD_Application_Target
en: Build Target
sl: Cilj gradnje

note: DLG_Lists_Type_bullet
en: Bullet
sl: Vrstične oznake

note: DLG_Lists_Bullet_List STYLE_BULLETLIST
en: Bullet List
sl: Krožci

note: TOOLBAR_LABEL_LISTS_BULLETS TOOLBAR_STATUSLINE_LISTS_BULLETS TOOLBAR_TOOLTIP_LISTS_BULLETS
en: Bullets
sl: Oznake

note: MENU_LABEL_FMT_BULLETS
en: Bullets and &Numbering
sl: O&značevanje in oštevilčevanje

note: DLG_Options_Label_Look
en: Button Style
sl: Slog gumba

note: MENU_LABEL_FMT_TOGGLECASE
en: C&hange Case
sl: Spremeni &velikost

note: MENU_LABEL_EDIT_COPY_HYPERLINK_LOCATION
en: C&opy hyperlink location
sl: K&opiraj mesto hiperpovezave

note: MENU_LABEL_HELP_CREDITS
en: C&redits
sl: &Zasluge

note: MSG_NoBreakInsideTable
en: Can not insert a Break inside a table
sl: Prelom znotraj tabele ni možen

note: MSG_NoBreakInsideFrame
en: Can not insert a Break inside a text box
sl: Preloma znotraj okvira z besedilom ni mogoče vstaviti

note: DLG_Styles_ErrStyleCantDelete
en: Cannot delete this style
sl: Tega sloga ni možno izbrisati

note: DLG_Styles_ErrStyleBuiltin
en: Cannot modify a builtin style
sl: Vgrajenega sloga ni možno spremeniti

note: PRINT_CANNOTSTARTPRINTJOB
en: Cannot start print job
sl: Tiskalniškega posla ni mogoče zagnati

note: DLG_MetaData_Category_LBL
en: Category:
sl: Kategorija:

note: DLG_Tab_Radio_Center DLG_PageNumbers_Center TOOLBAR_LABEL_ALIGN_CENTER
en: Center
sl: Na sredini

note: TabToggleCenterTab
en: Center Tab
sl: Sredinski tabulator

note: TOOLBAR_STATUSLINE_ALIGN_CENTER TOOLBAR_TOOLTIP_ALIGN_CENTER
en: Center alignment
sl: Sredinska poravnava

note: MENU_STATUSLINE_ALIGN_CENTER
en: Center-align the paragraph
sl: Poravnaj odstavek sredinsko

note: DLG_Para_AlignCentered
en: Centered
sl: Sredinska

note: DLG_Spell_ChangeTo
en: Change &to:
sl: &Spremeni v:

note: DLG_Spell_ChangeAll
en: Change A&ll
sl: Spremeni &vse

note: DLG_Background_Title
en: Change Background Color
sl: Spremeni barvo ozadja

note: DLG_ToggleCase_Title
en: Change Case
sl: Spremeni velike/male črke

note: DLG_Lists_Cur_Change_Start
en: Change Current 
    List
sl: Spremeni trenutni
    seznam

note: DLG_Background_TitleHighlight
en: Change Highlight Color
sl: Spremeni barvo osvetlitve

note: DLG_FormatTOC_ChangeStyle
en: Change Style
sl: Spremeni slog

note: DLG_Background_TitleFore
en: Change Text Color
sl: Spremeni barvo besedila

note: MENU_STATUSLINE_FMT_DIRECTION
en: Change directional properties of text
sl: Spremeni lastnosti smeri besedila

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_DOM_DIRECTION TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_DOM_DIRECTION
en: Change dominant direction of paragraph
sl: Spremeni prednostno smer odstavka

note: MENU_STATUSLINE_FMT_TOGGLECASE
en: Change the case of the selected text
sl: Spremeni male/velike črke izbranega besedila

note: MENU_STATUSLINE_FMT_FONT
en: Change the font of the selected text
sl: Spremeni pisavo izbranega besedila

note: MENU_STATUSLINE_FMT_PARAGRAPH
en: Change the format of the selected paragraph
sl: Spremeni oblikovanje izbranega odstavka

note: MENU_STATUSLINE_FMT_LANGUAGE MENU_STATUSLINE_TOOLS_LANGUAGE
en: Change the language of the selected text
sl: Spremeni jezik izbranega besedila

note: MENU_STATUSLINE_FMT_COLUMNS
en: Change the number of columns
sl: Spremeni število stolpcev

note: MENU_STATUSLINE_FILE_PAGESETUP
en: Change the printing options
sl: Spremeni možnosti tiskanja

note: MENU_STATUSLINE_FMT_FRAME
en: Change the properties of the Text Box
sl: Spremeni lastnosti okvira z besedilom

note: MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_1 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_2 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_3 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_4 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_5 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_6 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_7 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_8 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_9
en: Change to this suggested spelling
sl: Spremeni v priporočeno črkovanje

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BACKGROUND
en: Change your document's page background
sl: Spremeni barvo ozadja dokumenta

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BACKGROUND_PAGE_COLOR
en: Change your document's page color
sl: Spremeni barvo strani dokumenta

note: DLG_Styles_ModifyCharacter
en: Character
sl: Znak

note: FIELD_Numbers_CharCount
en: Character Count
sl: Število znakov

note: FIELD_Numbers_NbspCount
en: Character Count (w/o spaces)
sl: Število znakov (brez presledkov)

note: DLG_Styles_CharPrev
en: Character Preview
sl: Predogled znaka

note: DLG_WordCount_Characters_No
en: Characters (no spaces):
sl: Znakov (brez presledkov):

note: DLG_WordCount_Characters_Sp
en: Characters (with spaces):
sl: Znakov (s presledki):

note: MENU_LABEL_TOOLS_SPELL
en: Check &Spelling
sl: Preveri č&rkovanje

note: DLG_Options_Label_GrammarCheck
en: Check &grammar as you type
sl: Med tipkanjem preverjaj &slovnico

note: MENU_LABEL_HELP_CHECKVER
en: Check for &Updates
sl: Preveri za &posodobitve

note: MENU_STATUSLINE_HELP_CHECKVER
en: Check online for newer versions of AbiWord
sl: Preveri na spletu za posodobitvami AbiWord

note: DLG_Options_Label_SpellCheckAsType
en: Check s&pelling as you type
sl: Med tipkanjem &preverjaj črkovanje

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_SPELL
en: Check the document for incorrect spelling
sl: Preveri dokument za napačno črkovanje

note: DLG_NEW_Choose
en: Choose
sl: Izberi

note: DLG_Options_Label_ChooseForTransparent
en: Choose Screen Color
sl: Izberi barvo zaslona

note: DLG_Options_Label_ColorChooserLabel
en: Choose screen color for AbiWord
sl: Izberi barvo zaslona za AbiWord

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_SET_VIEW_LEVEL
en: Choose which revision you wish to view
sl: Izberite revizijo, ki si jo želite ogledati

note: DLG_Goto_Label_Help
en: Choose your target in the left side.
    If you want to use the "Go To" button, just fill the Number Entry with the desired number.  You can use + and - to perform relative movement.	I.e., if you write "+2" and you select "Line", the "Go To" will go 2 lines below your current position.
sl: Izberite cilj na levi strani.
    Če želite uporabiti gumb "Pojdi na" izpolnite vnos "Številka" z izbrano številko. Lahko uporabite + in - za relativno premikanje.	Npr.: če napišete "+2" in izberete "Vrstico", potem vas bo gumb "Pojdi na" postavil dve vrstici pod trenutnim položajem.

note: MENU_LABEL_EDIT_CLEAR
en: Cle&ar
sl: Poči&sti

note: DLG_Tab_Button_Clear
en: Clear
sl: Počisti

note: DLG_Tab_Button_ClearAll
en: Clear &All
sl: Počisti &vse

note: DLG_Background_ClearClr
en: Clear Background Color
sl: Počisti barvo ozadja

note: DLG_Background_ClearHighlight
en: Clear Highlight Color
sl: Počisti barvo osvetlitve

note: MSG_QueryExit
en: Close all windows and exit?
sl: Zapri vsa okna in končaj?

note: MENU_STATUSLINE_FILE_EXIT
en: Close all windows in the application and exit
sl: Zapri vsa okna programa in končaj

note: MENU_STATUSLINE_FILE_CLOSE
en: Close the document
sl: Zapri dokument

note: MENU_LABEL_TABLE_SELECT_COLUMN
en: Co&lumn
sl: Sto&lpec

note: DLG_FormatFrame_Color DLG_FormatTable_Color DLG_UFS_ColorLabel
en: Color:
sl: Barva:

note: DLG_FormatTable_Apply_To_Column
en: Column
sl: Stolpec

note: ColumnGapStatus
en: Column Gap [%s]
sl: Presledek med stolpci [%s]

note: ColumnStatus
en: Column [%d]
sl: Stolpec [%d]

note: DLG_Column_ColumnTitle
en: Columns
sl: Stolpci

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_COLUMNS_BEFORE
en: Columns &Left
sl: Stolpec &levo

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_COLUMNS_AFTER
en: Columns &Right
sl: Stolpec &desno

note: DLG_ListRevisions_Column3Label
en: Comment
sl: Komentar

note: DLG_MarkRevisions_Comment2Label
en: Comment to be associated with the revision:
sl: Komentar, ki bo povezan z revizijo:

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_COMPARE_DOCUMENTS
en: Compare active document to another document
sl: Primerjaj aktivni dokument z drugim dokumentom

note: FIELD_Application_CompileDate
en: Compile Date
sl: Datum prevajanja

note: FIELD_Application_CompileTime
en: Compile Time
sl: Ura prevajanja

note: DLG_Break_Continuous
en: Con&tinuous
sl: &Nadaljujoč

note: DLG_MarkRevisions_Check1Label
en: Continue previous revision (number %d)
sl: Nadaljuj prejšnjo revizijo (številka %d)

note: FIELD_Document_Contributor
en: Contributor
sl: Soavtor

note: DLG_MetaData_CoAuthor_LBL
en: Contributor(s):
sl: Sovator(ji):

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_TEXTTOTABLE
en: Convert Selected Text to a Table
sl: Pretvori izbrano besedilo v tabelo

note: MENU_LABEL_TABLE_TABLETOTEXT
en: Convert Table to Text
sl: Pretvori tabelo v besedilo

note: MENU_LABEL_TABLE_TEXTTOTABLE
en: Convert Text to Table
sl: Pretvori besedilo v tabelo

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_TABLETOTEXT
en: Convert from a Table to Text
sl: Pretvori iz tabele v besedilo

note: TOOLBAR_LABEL_EDIT_COPY TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_COPY TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_COPY
en: Copy
sl: Kopiraj

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_COPYEMBED
en: Copy Embedded Object
sl: Kopiraj vdelani predmet

note: MENU_LABEL_EDIT_COPYIMAGE
en: Copy Image
sl: Kopiraj sliko

note: MENU_LABEL_EDIT_COPYEMBED
en: Copy Object
sl: Kopiraj predmet

note: MENU_LABEL_EDIT_COPY_FRAME
en: Copy Text Box
sl: Kopiraj okvir z besedilom

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_COPY_HYPERLINK_LOCATION
en: Copy hyperlink location
sl: Kopiraj mesto hiperpovezave

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_COPY_FRAME
en: Copy the Text Box to the clipboard
sl: Kopiraj okvir z besedilom na odložišče

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_CUT_FRAME
en: Copy the Text Box to the clipboard then remove it
sl: Kopiraj okvir z besedilom na odložišče, nato ga odstrani

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_COPY
en: Copy the selection and put it on the Clipboard
sl: Kopiraj izbiro in jo daj na odložišče

note: MSG_IE_CouldNotOpen
en: Could not open file %s for writing
sl: Nisem mogel odpreti datoteke %s za pisanje

note: MSG_OpenFailed
en: Could not open file %s.
sl: Nisem mogel odpreti datoteke %s.

note: MSG_IE_CouldNotWrite
en: Could not write to file %s
sl: Nisem mogel pisati v datoteko %s

note: MSG_SaveFailed
en: Could not write to the file %s.
sl: Nisem mogel pisati v datoteko %s.

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_WORDCOUNT
en: Count the number of words in the document
sl: Preštej število besed v dokumentu

note: FIELD_Document_Coverage
en: Coverage
sl: Pokritost

note: DLG_MetaData_Coverage_LBL
en: Coverage:
sl: Pokritost:

note: DLG_NEW_Tab1_FAX1
en: Create a fax
sl: Ustvari faks

note: DLG_NEW_Tab1_WP1
en: Create a new blank document
sl: Ustvari nov prazen dokument

note: MENU_STATUSLINE_FILE_NEW TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_NEW TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_NEW
en: Create a new document
sl: Ustvari nov dokument

note: DLG_NEW_Create
en: Create a new document from a template
sl: Ustvari nov dokument iz predloge

note: MENU_STATUSLINE_FILE_NEW_USING_TEMPLATE
en: Create a new document using a template
sl: Ustvari nov dokument iz predloge

note: DLG_NEW_StartEmpty
en: Create an empty document
sl: Ustvari prazen dokument

note: FIELD_Document_Creator
en: Creator
sl: Avtor

note: MENU_LABEL_EDIT_CUT
en: Cu&t
sl: &Izreži

note: FIELD_Datetime_CurrentDate
en: Current Date
sl: Trenutni datum

note: DLG_Lists_Current_Font
en: Current Font
sl: Trenutna pisava

note: DLG_Lists_Current_List_Label
en: Current List Label
sl: Trenutna oznaka seznama

note: DLG_Lists_Current_List_Type
en: Current List Type
sl: Trenutna vrsta seznama

note: MSG_EmptySelection
en: Current Selection is Empty
sl: Trenutna izbira je prazna

note: DLG_Styles_DefCurrent
en: Current Settings
sl: Trenutne nastavitve

note: FIELD_Datetime_CurrentTime
en: Current Time
sl: Trenutni čas

note: DLG_Options_Label_ViewCursorBlink
en: Cursor &blink
sl: &Utripanje kazalca

note: DLG_Options_Label_SpellCustomDict
en: Custom Dictionary:
sl: Slovar po meri:

note: FIELD_DateTime_Custom
en: Customizable date/time
sl: Datum/ura po meri

note: DLG_Lists_Customize
en: Customized List
sl: Prilagojen seznam

note: TOOLBAR_LABEL_EDIT_CUT TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_CUT TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_CUT
en: Cut
sl: Izreži

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_CUTEMBED
en: Cut Embedded Object
sl: Izreži vdelani predmet

note: MENU_LABEL_EDIT_CUTIMAGE
en: Cut Image
sl: Izreži sliko

note: MENU_LABEL_EDIT_CUTEMBED
en: Cut Object
sl: Izreži predmet

note: MENU_LABEL_EDIT_CUT_FRAME
en: Cut Text Box
sl: Izreži okvir z besedilom

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_CUT
en: Cut the selection and put it on the Clipboard
sl: Izreži izbiro in jo daj na odložišče

note: MENU_LABEL_FMT_DIRECTION
en: D&irectional
sl: &Smer

note: DLG_Lists_Dashed_List STYLE_DASHEDLIST
en: Dashed List
sl: Črtice

note: FIELD_Document_Date DLG_ListRevisions_Column2Label
en: Date
sl: Datum

note: MENU_LABEL_INSERT_DATETIME
en: Date and &Time
sl: Datum in &čas

note: FIELD_Type_Datetime
en: Date and Time
sl: Datum in čas

note: FIELD_DateTime_DOY
en: Day # in the year
sl: Številka dneva v letu

note: DLG_Options_Btn_Default
en: De&faults
sl: P&rivzete vrednosti

note: DLG_Tab_Radio_Decimal
en: Decimal
sl: Desetiško

note: TabToggleDecimalTab
en: Decimal Tab
sl: Desetiški zamik

note: TOOLBAR_LABEL_UNINDENT TOOLBAR_STATUSLINE_UNINDENT TOOLBAR_TOOLTIP_UNINDENT
en: Decrease indent
sl: Zmanjšaj zamik

note: FIELD_DateTime_DefaultDateNoTime
en: Default date (w/o time)
sl: Privzet datum (brez časa)

note: FIELD_DateTime_DefaultDate
en: Default date representation
sl: Privzeta oblika datuma

note: DLG_Options_Label_DefaultPageSize
en: Default page size
sl: Privzeta velikost strani

note: DLG_Tab_Label_DefaultTS
en: Default tab stops:
sl: Privzeta tabulatorska mesta

note: DLG_Options_Label_DirectionRtl
en: Default to right-to-left direction of text
sl: Privzeta smer besedila od desne proti levi

note: DLG_FormatTOC_LevelDefs
en: Define Main Properties
sl: Določi glavne lastnosti

note: MENU_STATUSLINE_FMT_STYLE MENU_STATUSLINE_FMT_STYLE_DEFINE
en: Define or apply style for the selection
sl: Določi ali uporabi slog za izbiro

note: DLG_Styles_Delete MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETE DLG_Delete
en: Delete
sl: Izbriši

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETE_CELLS
en: Delete Cells
sl: Izbriši celice

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETECOLUMN
en: Delete Co&lumn
sl: Izbriši sto&lpec

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETE_COLUMNS MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETECOLUMN
en: Delete Column
sl: Izbriši stolpec

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_DELETEEMBED
en: Delete Embedded Object
sl: Izbriši vdelani predmet

note: MENU_LABEL_EDIT_DELETEIMAGE
en: Delete Image
sl: Izbriši sliko

note: MENU_LABEL_EDIT_DELETEEMBED
en: Delete Object
sl: Izbriši predmet

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETEROW
en: Delete Ro&w
sl: Izbriši &vrstico

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETE_ROWS MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETEROW
en: Delete Row
sl: Izbriši vrstico

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETETABLE
en: Delete Tabl&e
sl: Izbriši tab&elo

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETE_TABLE MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETETABLE
en: Delete Table
sl: Izbriši tabelo

note: MENU_LABEL_EDIT_DELETEFRAME
en: Delete Text Box
sl: Izbriši okvir z besedilom

note: TOOLBAR_LABEL_DELETE_COLUMN
en: Delete column
sl: Izbriši stolpec

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_DELETE_HYPERLINK
en: Delete hyperlink
sl: Izbriši hiperpovezavo

note: TOOLBAR_LABEL_DELETE_ROW
en: Delete row
sl: Izbriši vrstico

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_CLEAR
en: Delete the selection
sl: Izbriši izbiro

note: TOOLBAR_STATUSLINE_DELETE_COLUMN TOOLBAR_TOOLTIP_DELETE_COLUMN
en: Delete this column from its table
sl: Izbriši ta stoplec iz njegove tabele

note: TOOLBAR_STATUSLINE_DELETE_ROW TOOLBAR_TOOLTIP_DELETE_ROW
en: Delete this row from its table
sl: Izbriši to vrstico iz njene tabele

note: DLG_Styles_Description DLG_Styles_ModifyDescription FIELD_Document_Description
en: Description
sl: Opis

note: DLG_MetaData_Description_LBL DLG_PLUGIN_MANAGER_DESC DLG_Image_LblDescription
en: Description:
sl: Opis:

note: DLG_Lists_Diamond_List STYLE_DIAMONLIST
en: Diamond List
sl: Kare

note: DLG_Options_Label_SpellDictionaries
en: Dictionaries
sl: Slovarji

note: DLG_HdrFtr_FooterEven
en: Different footer on facing pages
sl: Drugačni nogi na sostraneh

note: DLG_HdrFtr_FooterFirst
en: Different footer on first page
sl: Drugačna noga na prvi strani

note: DLG_HdrFtr_FooterLast
en: Different footer on last page
sl: Drugačna noga na zadnji strani

note: DLG_HdrFtr_HeaderEven
en: Different header on facing pages
sl: Drugačni glavi na sostraneh

note: DLG_HdrFtr_HeaderFirst
en: Different header on first page
sl: Drugačna glava na prvi strani

note: DLG_HdrFtr_HeaderLast
en: Different header on last page
sl: Drugačna glava na zadnji strani

note: DLG_Styles_StylesLocked
en: Disable all formatting commands, except styles
sl: Izključi vse oblikovne ukaze razen slogov

note: MENU_STATUSLINE_HELP_CREDITS
en: Display Credits
sl: Pokaži zasluge

note: MENU_STATUSLINE_HELP_CONTENTS
en: Display Help Contents
sl: Pokaži vsebino pomoči

note: MENU_STATUSLINE_HELP_INDEX
en: Display Help Index
sl: Pokaži kazalo pomoči

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_SHOWPARA
en: Display non-printing characters
sl: Pokaži nenatisljive znake

note: MENU_STATUSLINE_HELP_ABOUT
en: Display program information, version number, and copyright
sl: Kaži podatke o programu, številko različice in zaščito avtorskih pravic

note: DLG_FormatTOC_DispStyle
en: Display style:
sl: Slog prikaza:

note: DLG_Options_Prompt_IgnoreResetAll
en: Do you want to reset ignored words in all the documents?
sl: Želite ponastaviti prezrte besede v vseh dokumentih?

note: DLG_Options_Prompt_IgnoreResetCurrent
en: Do you want to reset ignored words in the current document?
sl: Želite ponastaviti prezrte besede v trenutnem dokumentu?

note: FIELD_Type_Document
en: Document
sl: Dokument

note: DLG_MetaData_Title
en: Document Properties
sl: Lastnosti dokumenta

note: DLG_Options_Label_Documents
en: Documents
sl: Dokumenti

note: DLG_FormatFootnotes_FootRestartNone
en: Don't restart
sl: Ne začni znova

note: DLG_Para_SpacingDouble
en: Double
sl: Dvojni

note: TOOLBAR_LABEL_DOUBLE_SPACE
en: Double Spacing
sl: Dvojni razmiki

note: TOOLBAR_STATUSLINE_DOUBLE_SPACE TOOLBAR_TOOLTIP_DOUBLE_SPACE
en: Double spacing
sl: Dvojni razmiki

note: MENU_LABEL_EDIT_LATEXEQUATION
en: Edit Equation
sl: Uredi enačbo

note: MENU_LABEL_EDIT_EDITFOOTER TOOLBAR_LABEL_EDIT_FOOTER TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_FOOTER TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_FOOTER
en: Edit Footer
sl: Uredi nogo

note: MENU_LABEL_EDIT_EDITHEADER TOOLBAR_LABEL_EDIT_HEADER TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_HEADER TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_HEADER
en: Edit Header
sl: Uredi glavo

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_LATEXEQUATION
en: Edit Latex Equation
sl: Uredi enačbo LaTeX

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_EDIT_HYPERLINK
en: Edit hyperlink
sl: Uredi hiperpovezavo

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_HEADFOOT
en: Edit text at the top or bottom of every page
sl: Uredi besedilo na vrhu ali dnu vsake strani

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_EDITFOOTER
en: Edit the Footer on the current page
sl: Uredi nogo trenutne strani

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_EDITHEADER
en: Edit the Header on the current page
sl: Uredi glavo trenutne strani

note: MENU_LABEL_VIEW_LOCKSTYLES
en: Enable F&ormatting Tools
sl: Vključi orodja za &oblikovanje

note: DLG_Options_Label_CheckEnableSmoothScrolling
en: Enable Smooth Scrolling
sl: Vključi gladko drsenje

note: FIELD_Numbers_EndnoteAnchor
en: Endnote anchor
sl: Sidro končne opombe

note: FIELD_Numbers_EndnoteReference
en: Endnote reference
sl: Navezava na končno opombo

note: DLG_FormatFootnotes_EndStyle
en: Endnote style
sl: Slog končne opombe

note: MENU_LABEL_INSERT_EQUATION
en: Equation
sl: Enačba

note: FIELD_Error
en: Error calculating value!
sl: Napaka pri izračunu vrednosti!

note: SCRIPT_CANTRUN
en: Error executing script %s
sl: Napaka pri izvajanju skripta %s

note: MSG_ImportError
en: Error importing file %s.
sl: Napaka pri uvozu datoteke %s.

note: MSG_SaveFailedExport
en: Error while attempting to save %s: could not construct exporter
sl: Napaka pri poskusu shranjevanja %s: ni mogoče ustvariti izvoznika

note: MSG_SaveFailedName
en: Error while attempting to save %s: invalid name
sl: Napaka pri poskusu stranjevanja %s: neveljavno ime

note: TOOLBAR_LABEL_SCRIPT_PLAY
en: Ex. script
sl: Izvedi skript

note: DLG_Para_SpacingExactly
en: Exactly
sl: Natančno

note: DLG_Latex_Example
en: Example:
sl: Primer:

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_SCRIPTS
en: Execute helper scripts
sl: Izvedi pomožne skripte

note: TOOLBAR_STATUSLINE_SCRIPT_PLAY TOOLBAR_TOOLTIP_SCRIPT_PLAY
en: Execute script
sl: Izvedi skript

note: DLG_ListRevisions_Label1
en: Existing revisions:
sl: Obstoječe revizije:

note: TB_Extra
en: Extra
sl: Dodatno

note: DLG_Field_Parameters_Capital
en: Extra Parameters
sl: Dodatni parametri

note: DLG_Options_Label_ViewExtraTB
en: Extra Toolbar
sl: Dodatna orodna vrstica

note: DLG_Field_Parameters
en: Extra parameters:
sl: Dodatni parametri:

note: MENU_LABEL_INSERT_FILE
en: F&ile
sl: D&atoteka

note: MENU_LABEL_FORMAT
en: F&ormat
sl: &Oblika

note: MENU_LABEL_VIEW_FULLSCREEN
en: F&ull Screen
sl: &Celozaslonsko

note: DLG_FR_FindLabel
en: Fi&nd what:
sl: &Išči besedilo:

note: DLG_MailMerge_Insert_No_Colon
en: Field Name
sl: Ime polja

note: DLG_MailMerge_Insert
en: Field Name:
sl: Ime polja:

note: MSG_IE_UnsupportedType
en: File %s is not of a currently supported file type
sl: Datoteka %s trenutno ni podprta vrsta datotek

note: MSG_IE_FakeType
en: File %s is not of the type it claims to be
sl: Datoteka %s ni vrste, za katero se predstavlja.

note: MSG_IE_UnknownType
en: File %s is of unknown type
sl: Datoteka %s je neznane vrste

note: MSG_IE_FileNotFound
en: File %s not found
sl: Datoteke %s ni mogoče najti

note: FIELD_Application_Filename
en: File Name
sl: Ime datoteke

note: DLG_FormatTOC_FillStyle
en: Fill style:
sl: Slog polnila:

note: DLG_FR_FindTitle
en: Find
sl: Poišči

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_FIND_NEXT
en: Find &next revision
sl: Poišči &naslednjo revizijo

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_FIND_PREV
en: Find &previous revision
sl: Poišči &prejšnjo revizijo

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_FIND_NEXT
en: Find next visible revision in the document
sl: Poišči naslednjo vidno revizijo v dokumentu

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_FIND_PREV
en: Find previous visible revision in the document
sl: Poišči prejšnjo vidno revizijo v dokumentu

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_FIND
en: Find the specified text
sl: Išči navedeno besedilo

note: FirstLineIndentStatus
en: First Line Indent [%s]
sl: Zamik prve vrstice [%s]

note: DLG_Para_SpecialFirstLine
en: First line
sl: Prva vrstica

note: DLG_InsertTable_FixedColSize
en: Fixed column size:
sl: Nespremenljiva širina stolpca:

note: DLG_Lists_FoldingLevel1
en: Fold below level 1
sl: Prepogni pod ravnjo 1

note: DLG_Lists_FoldingLevel2
en: Fold below level 2
sl: Prepogni pod ravnjo 2

note: DLG_Lists_FoldingLevel3
en: Fold below level 3
sl: Prepogni pod ravnjo 3

note: DLG_Lists_FoldingLevel4
en: Fold below level 4
sl: Prepogni pod ravnjo 4

note: DLG_Para_PreviewFollowParagraph
en: Following Paragraph Following Paragraph Following Paragraph Following Paragraph Following Paragraph Following Paragraph Following Paragraph
sl: Sledeči odstavek Sledeči odstavek Sledeči odstavek Sledeči odstavek Sledeči odstavek Sledeči odstavek Sledeči odstavek Sledeči odstavek Sledeči odstavek

note: DLG_Styles_ModifyFont TOOLBAR_LABEL_FMT_FONT TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_FONT TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_FONT DLG_UFS_FontTitle DLG_UFS_FontTab
en: Font
sl: Pisava

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_CHOOSE
en: Font Choose
sl: Izbira pisave

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_SIZE TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_SIZE TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_SIZE
en: Font Size
sl: Velikost pisave

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_CHOOSE
en: Font choose
sl: Izbira pisave

note: TOOLBAR_LABEL_COLOR_FORE TOOLBAR_STATUSLINE_COLOR_FORE TOOLBAR_TOOLTIP_COLOR_FORE
en: Font color
sl: Barva pisave

note: DLG_Lists_ButtonFont
en: Font...
sl: Pisava ...

note: DLG_Lists_Font DLG_UFS_FontLabel
en: Font:
sl: Pisava:

note: MENU_LABEL_INSERT_FOOTNOTE
en: Foot&note
sl: Sprotna &opomba

note: DLG_PageNumbers_Footer MENU_LABEL_INSERT_FOOTER
en: Footer
sl: V nogi

note: DLG_HdrFtr_FooterFrame
en: Footer Properties
sl: Lastnosti noge

note: FooterStatus
en: Footer [%s]
sl: Noga [%s]

note: FIELD_Numbers_FootnoteAnchor
en: Footnote anchor
sl: Sidro sprotne opombe

note: FIELD_Numbers_FootnoteReference
en: Footnote reference
sl: Sklic na sprotno opombo

note: DLG_FormatFootnotes_FootStyle
en: Footnote style
sl: Slog sprotne opombe

note: MENU_LABEL_FMT_FOOTNOTES
en: Footnotes and Endnotes
sl: Sprotne in končne opombe

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_DIR_OVERRIDE_LTR TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_DIR_OVERRIDE_LTR
en: Force LTR direction of text
sl: Vsili smer besedila od leve proti desni

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_DIR_OVERRIDE_RTL TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_DIR_OVERRIDE_RTL
en: Force RTL direction of text
sl: Vsili smer besedila od desne proti levi

note: MENU_STATUSLINE_FMT_DIRECTION_DO_LTR
en: Force left-to-right direction of text
sl: Vsili smer besedila od leve proti desni

note: MENU_STATUSLINE_FMT_DIRECTION_DO_RTL
en: Force right-to-left direction of text
sl: Vsili smer besedila od desne proti levi

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_DIR_OVERRIDE_LTR
en: Force text LTR
sl: Vsili besedilo od leve do desne

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_DIR_OVERRIDE_RTL
en: Force text RTL
sl: Vsili besedilo od desne do leve

note: DLG_Styles_ModifyFormat TB_Format
en: Format
sl: Oblika

note: MENU_STATUSLINE_FMT_EMBED
en: Format Embedded Object
sl: Oblikuj vdelani predmet

note: DLG_FormatFootnotes_Endnotes
en: Format Endnotes
sl: Oblikuj končne opombe

note: DLG_FormatFootnotes_Footnotes
en: Format Footnotes
sl: Oblikuj sprotne opombe

note: DLG_FormatFootnotes_Title
en: Format Footnotes and Endnotes
sl: Oblikuj sprotne in končne opombe

note: DLG_HdrFtr_Title
en: Format Header/Footers
sl: Oblikuj glavo/nogo

note: MENU_LABEL_FMT_EMBED
en: Format Object
sl: Oblikuj predmet

note: TOOLBAR_LABEL_FMTPAINTER
en: Format Painter
sl: Oblikuj slikarja

note: DLG_FormatTableTitle MENU_STATUSLINE_TABLE_FORMAT
en: Format Table
sl: Oblikuj tabelo

note: DLG_FormatTOC_Title
en: Format Table of Contents
sl: Oblikuj kazalo vsebine

note: DLG_FormatFrameTitle
en: Format Text Box
sl: Oblikuj okvir z besedilom

note: DLG_Options_Label_ViewFormatTB
en: Format Toolbar
sl: Oblikuj orodno vrstico

note: MENU_STATUSLINE_FMT_POSIMAGE
en: Format this image
sl: Oblikuj to sliko

note: MENU_STATUSLINE_FMT_STYLIST
en: Format your document using styles
sl: Oblikujte dokument s slogi

note: DLG_Lists_Format DLG_DocComparison_Fmt
en: Format:
sl: Oblika izpisa:

note: MENU_LABEL_INSERT_EQUATION_FILE
en: From File
sl: Iz datoteke

note: MENU_LABEL_INSERT_EQUATION_LATEX
en: From LaTeX
sl: Iz LaTeX-a

note: TOOLBAR_LABEL_VIEW_FULL_SCREEN TOOLBAR_STATUSLINE_VIEW_FULL_SCREEN TOOLBAR_TOOLTIP_VIEW_FULL_SCREEN
en: Full Screen
sl: Celozaslonsko

note: DLG_FormatTOC_General DLG_Options_Label_General DLG_MetaData_TAB_General
en: General
sl: Splošno

note: DLG_Goto_Btn_Goto
en: Go To
sl: Pojdi na

note: DLG_Goto_Label_What
en: Go To &What:
sl: Pojdi na &kaj:

note: DLG_Goto_Title
en: Go to...
sl: Pojdi na ...

note: DLG_FormatTOC_HasLabel
en: H&as label
sl: &Ima oznako

note: DLG_FormatTOC_HeadingText
en: H&eading text:
sl: &Besedilo naslova:

note: DLG_Lists_Hand_List STYLE_HANDLIST
en: Hand List
sl: Ročice

note: DLG_Para_SpecialHanging
en: Hanging
sl: Viseče

note: DLG_PageNumbers_Header MENU_LABEL_INSERT_HEADER
en: Header
sl: V glavi

note: DLG_HdrFtr_HeaderFrame
en: Header Properties
sl: Lastnosti glave

note: HeaderStatus
en: Header [%s]
sl: Glava [%s]

note: MENU_LABEL_FMT_HDRFTR
en: Header/Footers
sl: Glave/noge

note: MSG_CHECK_PRINT_MODE
en: Headers and Footers can only be created and edited while in Print View Mode. 
     To enter this mode choose View then Print Layout from the Menus. 
     Would you like to enter Print Layout mode right now?
sl: Glave in noge so lahko ustvarjene in urejane le v tiskalniškem načinu pogleda. 
     Za vstop v ta način kliknite "Pogled" in nato "Tiskalniški pogled". 
     Želite sedaj vstopiti v tiskalnišk pogled?

note: DLG_Stylist_HeadingStyles
en: Heading Styles
sl: Slogi naslova

note: DLG_FormatTOC_HeadingStyle
en: Heading style:
sl: Slog naslova:

note: DLG_Lists_Heart_List STYLE_HEARTLIST
en: Heart List
sl: Srčeca

note: DLG_Lists_Hebrew_List
en: Hebrew List
sl: Hebrejski seznam

note: TOOLBAR_LABEL_HELP TOOLBAR_STATUSLINE_HELP TOOLBAR_TOOLTIP_HELP
en: Help
sl: Pomoč

note: MENU_LABEL_HELP_CONTENTS
en: Help &Contents
sl: &Vsebina pomoči

note: MENU_LABEL_HELP_INDEX
en: Help &Introduction
sl: &Uvod v pomoč

note: DLG_Options_Label_Hide
en: Hide
sl: Skrij

note: DLG_Options_Label_SpellHideErrors
en: Hide &spelling errors in the document
sl: Skrij č&rkovalne napake v dokumentu

note: DLG_Lists_FoldingLevelexp
en: Hide text below List Levels
sl: Skrij besedilo pod ravnmi seznama

note: TOOLBAR_LABEL_COLOR_BACK TOOLBAR_STATUSLINE_COLOR_BACK TOOLBAR_TOOLTIP_COLOR_BACK
en: Highlight
sl: Osvetlitev

note: DLG_Spell_IgnoreAll
en: I&gnore All
sl: Pre&zri vse

note: DLG_FormatTOC_Indent
en: I&ndent:
sl: &Zamik

note: InsertModeFieldINS
en: INS
sl: VRI

note: DLG_Options_Label_Icons
en: Icons
sl: Ikone

note: DLG_Options_Label_Ignore
en: Ignore
sl: Prezri

note: DLG_Options_Label_SpellIgnoreWords
en: Ignore Words
sl: Prezri besede

note: MENU_STATUSLINE_SPELL_IGNOREALL
en: Ignore all occurrences of this word in the document
sl: Prezri vse pojavitve te besede v dokumentu

note: DLG_Options_Label_SpellIgnoredWord
en: Ignored words:
sl: Prezrte besede:

note: DLG_FormatFrame_SetImageBackground DLG_FormatTable_SetImageBackground
en: Image For Background
sl: Slika za ozadje

note: DLG_Lists_Implies_List STYLE_IMPLIES_LIST
en: Implies List
sl: Puščice

note: MENU_STATUSLINE_FILE_IMPORTSTYLES
en: Import style definitions from a document
sl: Uvozi definicije sloga iz dokumenta

note: DLG_Styles_LBL_InUse
en: In Use
sl: V uporabi

note: WORD_PassInvalid
en: Incorrect Password
sl: Napačno geslo

note: TOOLBAR_LABEL_INDENT TOOLBAR_STATUSLINE_INDENT TOOLBAR_TOOLTIP_INDENT
en: Increase indent
sl: Povečaj zamik

note: DLG_Para_LabelIndentation
en: Indentation
sl: Zamik

note: DLG_Para_TabLabelIndentsAndSpacing
en: Indents and Spacing
sl: Zamiki in razmiki

note: DLG_ToggleCase_FirstUpperCase
en: Initial Caps
sl: Začetne velike začetnice

note: DLG_FormatFootnotes_EndInitialVal
en: Initial Endnote value
sl: Začetna vrednost končne opombe

note: DLG_FormatFootnotes_FootInitialVal
en: Initial Footnote value
sl: Začetna vrednost sprotne opombe

note: DLG_Break_Insert MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT DLG_IP_Button_Label
en: Insert
sl: Vstavi

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERTCOLUMN
en: Insert &Columns
sl: Vstavi &stolpce

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERTROW
en: Insert &Rows
sl: Vstavi &vrstice

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERTTABLE
en: Insert &Table
sl: Vstavi &tabelo

note: DLG_InsertBookmark_Title TOOLBAR_LABEL_FMT_BOOKMARK
en: Insert Bookmark
sl: Vstavi zaznamek

note: DLG_Break_BreakTitle_Capital
en: Insert Break
sl: Vstavi prelom

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_CELLS
en: Insert Cells
sl: Vstavi celice

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_PASTE
en: Insert Clipboard contents
sl: Vstavi vsebino odložišča

note: DLG_DateTime_DateTimeTitle
en: Insert Date and Time
sl: Vstavi datum in čas

note: MENU_LABEL_TOOLTIP_INSERT_EQUATION
en: Insert Equation
sl: Vstavi enačbo

note: MENU_LABEL_TOOLTIP_INSERT_EQUATION_LATEX
en: Insert Equation from a LaTeX expression
sl: Vstavi enačbo iz izraza LaTeX

note: DLG_Field_FieldTitle_Capital
en: Insert Field
sl: Vstavi polje

note: DLG_InsertHyperlink_Title TOOLBAR_LABEL_FMT_HYPERLINK
en: Insert Hyperlink
sl: Vstavi hiperpovezavo

note: TOOLBAR_LABEL_IMG
en: Insert Image
sl: Vstavi sliko

note: DLG_MailMerge_MailMergeTitle
en: Insert Mail Merge Field
sl: Vstavi polje spajanja pošto

note: MENU_LABEL_TOOLTIP_INSERT_EQUATION_FILE
en: Insert MathML from a file
sl: Vstavi MathML iz datoteke

note: DLG_InsertTable_TableTitle MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_TABLE MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERTTABLE
en: Insert Table
sl: Vstavi tabelo

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_DIRECTIONMARKER
en: Insert Unicode direction marker into the document
sl: V dokument vstavi označbo smeri Unicode

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_FOOTER
en: Insert a Footer
sl: Vstavi nogo

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_HEADER
en: Insert a Header
sl: Vstavi glavo

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_TABLEOFCONTENTS
en: Insert a Table of Contents based on Headings
sl: Vstavi kazalo vsebine, ki temelji na naslovih

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_TEXTBOX
en: Insert a Text Box
sl: Vstavi okvir z besedilom

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_BOOKMARK TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_BOOKMARK
en: Insert a bookmark into the document
sl: V dokument vstavi zaznamek

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_FIELD
en: Insert a calculated field
sl: Vstavi računsko polje

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_COLUMNS_BEFORE
en: Insert a column to the left
sl: Vstavi stolpec na levo

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_COLUMNS_AFTER MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERTCOLUMN
en: Insert a column to the right
sl: Vstavi stolpec na desno

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_FOOTNOTE
en: Insert a footnote
sl: Vstavi sprotno opombo

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_HYPERLINK TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_HYPERLINK
en: Insert a hyperlink into the document
sl: V dokument vstavi hiperpovezaveo

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_MAILMERGE
en: Insert a mail merge field
sl: Vstavi polje spajanja pošte

note: TOOLBAR_STATUSLINE_INSERT_TABLE TOOLBAR_TOOLTIP_INSERT_TABLE
en: Insert a new table into your document
sl: V dokument vstavi novo tabelo

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_BREAK
en: Insert a page, column, or section break
sl: Vstavi prelom strani, stolpca ali odseka

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_PICTURE
en: Insert a picture
sl: Vstavi sliko

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_ROWS_BEFORE
en: Insert a row above
sl: Vstavi vrstico zgoraj

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_ROWS_AFTER MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERTROW
en: Insert a row below
sl: Vstavi vrstico spodaj

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_SYMBOL
en: Insert a symbol or other special character
sl: Vstavi simbol ali drug poseben znak

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_PAGENO
en: Insert an automatically-updated page number
sl: Vstavi samodejno osveženo številko strani

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_ENDNOTE
en: Insert an endnote
sl: Vstavi končno opombo

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_GRAPHIC
en: Insert an existing picture from another file
sl: Vstavi obstoječo sliko iz druge datoteke

note: TOOLBAR_STATUSLINE_IMG TOOLBAR_TOOLTIP_IMG
en: Insert an image into the document
sl: V dokument vstavi sliko

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_BOOKMARK
en: Insert bookmark
sl: Vstavi zaznamek

note: DLG_Break_BreakTitle
en: Insert break
sl: Vstavi prelom

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_CLIPART
en: Insert clipart
sl: Vstavi izrezek

note: DLG_Field_FieldTitle
en: Insert field
sl: Vstavi polje

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_HYPERLINK
en: Insert hyperlink
sl: Vstavi hiperpovezavo

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_DIRECTIONMARKER_LRM
en: Insert left-to-right direction marker (LRM)
sl: Vstavi označbo smeri z desne na levo (D->L)

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_DIRECTIONMARKER_RLM
en: Insert right-to-left direction marker (RLM)
sl: Vstavi označbo smeri leve na desno (L->D)

note: TOOLBAR_STATUSLINE_INSERT_SYMBOL TOOLBAR_TOOLTIP_INSERT_SYMBOL
en: Insert symbol
sl: Vstavi simbol

note: TOOLBAR_LABEL_INSERT_TABLE
en: Insert table
sl: Vstavi tabelo

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_SUMROWS
en: Insert the Sum of a Table Column
sl: Vstavi seštevek stolpca tabele

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_SUMCOLS
en: Insert the Sum of a Table Row
sl: Vstavi seštevek vrstice tabele

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_FILE
en: Insert the contents of another file
sl: Vstavi vsebino druge datoteke

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_DATETIME
en: Insert the date and/or time
sl: Vstavi datum in/ali čas

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_PASTE_SPECIAL
en: Insert unformatted clipboard contents
sl: Vstavi neoblikovano vsebino odložišča

note: DLG_Options_Label_ViewUnprintable
en: Invisible &Layout Marks
sl: Nevidne &označbe postavitve

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_ITALIC TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_ITALIC TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_ITALIC DLG_UFS_StyleItalic
en: Italic
sl: Ležeče

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_GOTO_HYPERLINK
en: Jump to hyperlink
sl: Skoči na hiperpovezavo

note: DLG_Para_AlignJustified
en: Justified
sl: Obojestranska

note: TOOLBAR_LABEL_ALIGN_JUSTIFY
en: Justify
sl: Obojestranska

note: TOOLBAR_STATUSLINE_ALIGN_JUSTIFY TOOLBAR_TOOLTIP_ALIGN_JUSTIFY
en: Justify paragraph
sl: Obojestransko poravnaj odstavek

note: MENU_STATUSLINE_ALIGN_JUSTIFY
en: Justify the paragraph
sl: Obojestransko poravnaj odstavek

note: DLG_Para_PushKeepWithNext
en: Keep with ne&xt
sl: Obdrži z &naslednjim

note: FIELD_PieceTable_Test
en: Kevins Test
sl: Kevinov preizkus

note: FIELD_Document_Keywords
en: Keywords
sl: Ključne besede

note: DLG_MetaData_Keywords_LBL
en: Keywords:
sl: Ključne besede:

note: DLG_Latex_LatexTitle DLG_Latex_LatexEquation
en: LaTeX Equation
sl: Enačba LaTeX

note: DLG_Lists_Indent
en: Label Align:
sl: Poravnava napisov:

note: DLG_FormatTOC_DetailsTop
en: Label Definitions
sl: Definicije oznak

note: DLG_Styles_ModifyLanguage DLG_Options_Label_Language FIELD_Document_Language
en: Language
sl: Jezik

note: DLG_Options_Label_LangSettings
en: Language settings
sl: Nastavitve jezika

note: DLG_MetaData_Languages_LBL
en: Language(s):
sl: Jezik(i):

note: DLG_Options_Label_Layout
en: Layout
sl: Postavitev

note: DLG_FormatTOC_LayoutDetails
en: Layout Details
sl: Podrobnosti postavitve

note: DLG_Tab_Label_Leader
en: Leader
sl: Vodilo

note: DLG_Para_AlignLeft DLG_Tab_Radio_Left DLG_PageNumbers_Left TOOLBAR_LABEL_ALIGN_LEFT
en: Left
sl: Na levi

note: LeftIndentStatus
en: Left Indent [%s]
sl: Levi odmik [%s]

note: LeftIndentTextIndentStatus
en: Left Indent [%s] First Line Indent [%s]
sl: Levi odmik [%s] Odmik prve vrstice [%s]

note: LeftMarginStatus
en: Left Margin [%s]
sl: Levi rob [%s]

note: TabToggleLeftTab
en: Left Tab
sl: Lev tabulator

note: TOOLBAR_STATUSLINE_ALIGN_LEFT TOOLBAR_TOOLTIP_ALIGN_LEFT
en: Left alignment
sl: Leva poravnava

note: MENU_STATUSLINE_ALIGN_LEFT
en: Left-align the paragraph
sl: Levo poravnaj odstavek

note: DLG_FormatTOC_Level1
en: Level 1
sl: Raven 1

note: DLG_FormatTOC_Level2
en: Level 2
sl: Raven 2

note: DLG_FormatTOC_Level3
en: Level 3
sl: Raven 3

note: DLG_FormatTOC_Level4
en: Level 4
sl: Raven 4

note: DLG_Lists_DelimiterString
en: Level Delimiter:
sl: Ločilo ravni:

note: DLG_Lists_Level
en: Level:
sl: Raven:

note: DLG_Para_LabelLineSpacing
en: Li&ne spacing:
sl: Razmik med &vrsticami:

note: DLG_Goto_Target_Line
en: Line
sl: Vrstico

note: FIELD_Numbers_LineCount
en: Line Count
sl: Število vrstic

note: MENU_STATUSLINE_FMT_TOPLINE
en: Line above the selection (toggle)
sl: Črta nad izbiro (preklopi)

note: DLG_Para_TabLabelLineAndPageBreaks
en: Line and Page Breaks
sl: Prelomi strani in vrstic

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BOTTOMLINE
en: Line below the selection (toggle)
sl: Črta pod izbiro (preklopi)

note: DLG_Column_Line_Between
en: Line between
sl: Vmesna črta

note: DLG_WordCount_Lines
en: Lines:
sl: Vrstic:

note: DLG_Styles_List
en: List
sl: Seznam

note: FIELD_Numbers_ListLabel
en: List Label
sl: Naslov seznama

note: DLG_Lists_PageProperties
en: List Properties
sl: Lastnosti seznama

note: DLG_Stylist_ListStyles
en: List Styles
sl: Slogi seznama

note: DLG_Lists_Title
en: Lists for
sl: Seznami za

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_LOCK_TB_LAYOUT
en: Lock the layout of the current toolbars
sl: Zakleni postavitev trenutnih orodnih vrstic

note: DLG_Lists_Lower_Case_List STYLE_LOWERCASELIST
en: Lower Case List
sl: Male črke

note: DLG_Lists_Lower_Roman_List STYLE_LOWERROMANLIST
en: Lower Roman List
sl: Male rimske številke

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_MERGE_DOCUMENTS
en: M&erge documents
sl: &Spoji dokumente

note: FIELD_Application_MailMerge MENU_STATUSLINE_TOOLS_MAILMERGE
en: Mail Merge
sl: Spajanje pošte

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BOLD
en: Make the selection bold (toggle)
sl: Naredi izbiro krepko (preklopi)

note: MENU_STATUSLINE_FMT_ITALIC
en: Make the selection italic (toggle)
sl: Naredi izbiro ležeče (preklopi)

note: MENU_STATUSLINE_FMT_SUBSCRIPT
en: Make the selection subscript (toggle)
sl: Naredi izbiro podpisano (preklopi)

note: MENU_STATUSLINE_FMT_SUPERSCRIPT
en: Make the selection superscript (toggle)
sl: Naredi izbiro nadpisano (preklopi)

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS
en: Manage changes in document
sl: Upravljaj s spremembami dokumenta

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_PLUGINS
en: Manage plugins
sl: Upravljaj z vtičniki

note: DLG_PageSetup_Margin
en: Margin
sl: Rob

note: DLG_MarkRevisions_Title
en: Mark Revisions
sl: Označi revizije

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_MARK
en: Mark changes as you type
sl: Med tipkanjem označuj spremembe

note: FIELD_PieceTable_MartinTest
en: Martins Test
sl: Martinov preizkus

note: DLG_Column_Size
en: Max Column size
sl: Največja velikost stolpca

note: DLG_MergeCells_Above
en: Merge Above
sl: Spoji zgoraj

note: DLG_MergeCells_Below
en: Merge Below
sl: Spoji spodaj

note: DLG_MergeCellsTitle DLG_MergeCells_Frame MENU_STATUSLINE_TABLE_MERGE_CELLS
en: Merge Cells
sl: Spoji celice

note: DLG_MergeCells_Left
en: Merge Left
sl: Spoji levo

note: DLG_MergeCells_Right
en: Merge Right
sl: Spoji desno

note: TOOLBAR_LABEL_MERGEABOVE
en: Merge above
sl: Spoji zgoraj

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_MERGE_DOCUMENTS
en: Merge another document into the active document using revision marks
sl: V aktivni dokument spoji drug dokument z uporabo oznak revizij

note: TOOLBAR_LABEL_MERGEBELOW
en: Merge below
sl: Spoji spodaj

note: TOOLBAR_LABEL_MERGE_CELLS TOOLBAR_STATUSLINE_MERGE_CELLS TOOLBAR_TOOLTIP_MERGE_CELLS
en: Merge cells
sl: Spoji celice

note: TOOLBAR_LABEL_MERGELEFT
en: Merge left
sl: Spoji levo

note: TOOLBAR_LABEL_MERGERIGHT
en: Merge right
sl: Spoji desno

note: TOOLBAR_STATUSLINE_MERGEABOVE TOOLBAR_TOOLTIP_MERGEABOVE
en: Merge with cell above
sl: Spoji s celico zgoraj

note: TOOLBAR_STATUSLINE_MERGEBELOW TOOLBAR_TOOLTIP_MERGEBELOW
en: Merge with cell below
sl: Spoji s celico spodaj

note: TOOLBAR_STATUSLINE_MERGELEFT TOOLBAR_TOOLTIP_MERGELEFT
en: Merge with left cell
sl: Spoji s celico levo

note: TOOLBAR_STATUSLINE_MERGERIGHT TOOLBAR_TOOLTIP_MERGERIGHT
en: Merge with right cell
sl: Spoji s celico desno

note: FIELD_DateTime_MilTime
en: Military Time
sl: Vojaški čas

note: DLG_Options_TabLabel_Misc
en: Misc.
sl: Razno

note: DLG_Stylist_MiscStyles
en: Miscellaneous Styles
sl: Različni slogi

note: DLG_Styles_ModifyTitle
en: Modify Styles
sl: Spreminjanje slogov

note: DLG_Styles_Modify
en: Modify...
sl: Spremeni ...

note: FIELD_DateTime_MonthDayYear
en: Month Day, Year
sl: Mesec Dan, Leto

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_GOTO
en: Move the insertion point to a specific location
sl: Premakni kazalec na določen položaj

note: FIELD_DateTime_MthDayYear
en: Mth. Day, Year
sl: Št meseca. Dan, Leto

note: DLG_Para_SpacingMultiple
en: Multiple
sl: Večkraten

note: TOOLBAR_LABEL_FILE_NEW
en: New
sl: Nova

note: DLG_NEW_Title
en: New Document
sl: Nov dokument

note: DLG_Lists_New_List_Label
en: New List Label
sl: Nov seznam

note: DLG_Lists_New_List_Type
en: New List 
    Type
sl: Vrsta novega
    seznama

note: DLG_Lists_Starting_Value
en: New Starting 
    Value
sl: Nova začetna 
    vrednost

note: DLG_Styles_NewTitle
en: New Style
sl: Nov slog

note: DLG_Styles_New
en: New...
sl: Nov ...

note: DLG_Goto_Btn_Next
en: Next >>
sl: Naprej >>

note: DLG_NEW_NoFile
en: No File
sl: Ni datoteke

note: DLG_Lists_FoldingLevel0
en: No Folding
sl: Brez prepogibanja

note: DLG_Styles_ErrNoStyle
en: No Style selected 
     so it cannot be modified
sl: Slog ni izbran 
     zato ne more biti spremenjen

note: SCRIPT_NOSCRIPTS
en: No scripts found
sl: Nobena skripta ni bila najdena

note: DLG_FormatTOC_None DLG_Styles_DefNone DLG_Tab_Radio_NoAlign DLG_Lists_Type_none
en: None
sl: Brez

note: TOOLBAR_LABEL_PARA_0BEFORE
en: None before
sl: Brez prej

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_NORMAL
en: Normal View
sl: Navaden pogled

note: DLG_Spell_UnknownWord
en: Not in dictionary&:
sl: Ni v slovarju&:

note: DLG_Stylist_FootnoteStyles
en: Note Styles
sl: Slog opomb

note: DLG_Column_Number_Cols
en: Number of Columns
sl: Število stolpcev

note: FIELD_Numbers_PagesCount
en: Number of Pages
sl: Število strani

note: DLG_Column_Number
en: Number of columns
sl: Število stolpcev

note: DLG_InsertTable_NumCols
en: Number of columns:
sl: Število stolpcev:

note: DLG_InsertTable_NumRows
en: Number of rows:
sl: Število vrstic:

note: DLG_Lists_Type_numbered
en: Numbered
sl: Oštevilčeno

note: DLG_Lists_Numbered_List STYLE_NUMBER_LIST
en: Numbered List
sl: Oštevilčen seznam

note: DLG_FormatFootnotes_FootnoteRestart DLG_Styles_ModifyNumbering TOOLBAR_LABEL_LISTS_NUMBERS TOOLBAR_STATUSLINE_LISTS_NUMBERS TOOLBAR_TOOLTIP_LISTS_NUMBERS
en: Numbering
sl: Oštevilčevanje

note: FIELD_Type_Numbers
en: Numbers
sl: Številke

note: InsertModeFieldOVR
en: OVR
sl: PRE

note: DLG_Column_One
en: One
sl: En

note: MENU_LABEL_FILE_IMPORT
en: Op&en Copy
sl: Odpr&i kopijo

note: TOOLBAR_LABEL_FILE_OPEN
en: Open
sl: Odpri

note: MENU_LABEL_OPEN_TEMPLATE
en: Open Template
sl: Odpri predlogo

note: MENU_STATUSLINE_FILE_IMPORT
en: Open a document by making a copy
sl: Odpri dokument z izdelavo kopije

note: MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT
en: Open a recently used document
sl: Odpri nedvano odprt dokument

note: DLG_NEW_Open MENU_STATUSLINE_FILE_OPEN TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_OPEN TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_OPEN
en: Open an existing document
sl: Odpri obstoječ dokument

note: MENU_STATUSLINE_WINDOW_NEW
en: Open another window for the document
sl: Odpri še eno okno za dokument

note: MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_1 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_2 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_3 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_4 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_5 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_6 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_7 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_8 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_9
en: Open this document
sl: Odpri ta dokument

note: DLG_PageSetup_Orient
en: Orientation...
sl: Postavitev ...

note: DLG_Options_TabLabel_Other
en: Other
sl: Drugo

note: MSG_IE_NoMemory
en: Out of memory attempting to open %s
sl: Ob poskusu odpiranja %s je zmanjkalo pomnilnika

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_OVERLINE TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_OVERLINE TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_OVERLINE DLG_UFS_OverlineCheck
en: Overline
sl: Nadčrtano

note: MENU_STATUSLINE_FMT_OVERLINE
en: Overline the selection (toggle)
sl: Prečrtaj izbiro (preklopi)

note: MENU_LABEL_FILE_PROPERTIES
en: P&roperties
sl: &Lastnosti

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_PURGE
en: P&urge revisions
sl: Počisti &revizije

note: MENU_LABEL_EDIT_PASTE_SPECIAL
en: Pa&ste Unformatted
sl: Prilepi neo&blikovano

note: DLG_Goto_Target_Page DLG_PageSetup_Page
en: Page
sl: Stran

note: DLG_Para_PushPageBreakBefore
en: Page &break before
sl: Prelom starni &pred

note: MENU_LABEL_FMT_BACKGROUND
en: Page Background
sl: Ozadje strani

note: MENU_LABEL_FMT_BACKGROUND_PAGE_COLOR
en: Page C&olor
sl: &Barva strani

note: MENU_LABEL_FMT_BACKGROUND_PAGE_IMAGE
en: Page Image
sl: Slika strani

note: MENU_LABEL_INSERT_PAGENO
en: Page N&umbers
sl: Št&evilke strani

note: FIELD_Numbers_PageNumber
en: Page Number
sl: Številka strani

note: DLG_HdrFtr_PageNumberProperties
en: Page Number Properties
sl: Lastnosti oštevilčenja strani

note: DLG_PageNumbers_Title
en: Page Numbers
sl: Številke strani

note: FIELD_Numbers_PageReference
en: Page Reference
sl: Sklic strani

note: MENU_LABEL_FILE_PAGESETUP
en: Page Set&up
sl: N&astavitev strani

note: DLG_PageSetup_Title
en: Page Setup
sl: Nastavitve strani

note: PageInfoField
en: Page: %d/%d
sl: Stran: %d/%d

note: DLG_WordCount_Pages
en: Pages:
sl: Strani:

note: DLG_Para_LabelPagination
en: Pagination
sl: Označbe strani

note: DLG_PageSetup_Paper_Size
en: Paper Si&ze:
sl: Velikost &papirja:

note: DLG_PageSetup_Paper
en: Paper...
sl: Papir ...

note: DLG_Styles_ModifyParagraph DLG_Para_ParaTitle
en: Paragraph
sl: Odstavek

note: FIELD_Numbers_ParaCount
en: Paragraph Count
sl: Število odstavkov

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_DOM_DIRECTION
en: Paragraph Direction
sl: Smer odstavka

note: DLG_Styles_ParaPrev
en: Paragraph Preview
sl: Predogled odstavkov

note: DLG_WordCount_Paragraphs
en: Paragraphs:
sl: Odstavki:

note: WORD_PassRequired
en: Password required, this is an encrypted document
sl: To je šifriran dokument, zato je potrebno geslo

note: TOOLBAR_LABEL_EDIT_PASTE TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_PASTE TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_PASTE
en: Paste
sl: Prilepi

note: DLG_MetaData_TAB_Permission
en: Permissions
sl: Dovoljenja

note: DLG_Goto_Target_Picture
en: Picture
sl: Sliko

note: FIELD_Type_PieceTable
en: Piece Table
sl: Tabela kosov

note: DLG_FormatFootnotes_EndPlaceEndDoc
en: Place at end of document
sl: Postavi na konec dokumenta

note: DLG_FormatFootnotes_EndPlaceEndSec
en: Place at end of section
sl: Postavi na konec odseka

note: DLG_FormatFootnotes_EndPlacement
en: Placement
sl: Postavitev

note: DLG_Tab_Label_Position DLG_PageNumbers_Position_No_Colon
en: Position
sl: Položaj

note: DLG_FormatFrame_PositionTo
en: Position Text Box
sl: Postavi okvir z besedilom

note: DLG_FormatFrame_SetToColumn
en: Position to Column
sl: Postavi v stolpec

note: DLG_FormatFrame_SetToPage
en: Position to Page
sl: Postavi na stran

note: DLG_FormatFrame_SetToParagraph
en: Position to Paragraph
sl: Postavi v odstavek

note: DLG_PageNumbers_Position
en: Position:
sl: Položaj:

note: MENU_LABEL_TOOLS_OPTIONS
en: Pr&eferences
sl: N&astavitve

note: DLG_Options_TabLabel_Preferences DLG_Options_Label_Schemes
en: Preference Schemes
sl: Sheme nastavitev

note: DLG_Options_OptionsTitle
en: Preferences
sl: Nastavitve

note: DLG_Styles_ModifyPreview DLG_Para_LabelPreview DLG_Column_Preview DLG_FormatFrame_Preview DLG_FormatTable_Preview DLG_Lists_Preview DLG_PageNumbers_Preview DLG_Zoom_PreviewFrame
en: Preview
sl: Predogled

note: MENU_STATUSLINE_WEB_WEBPREVIEW MENU_STATUSLINE_WEB_SAVEASWEB
en: Preview the document as a web page
sl: Predogled dokumenta kot spletne strani

note: MENU_STATUSLINE_FILE_PRINT_PREVIEW TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_PRINT_PREVIEW TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_PRINT_PREVIEW
en: Preview the document before printing
sl: Predogled dokumenta pred tiskanjem

note: DLG_Para_PreviewPrevParagraph
en: Previous Paragraph Previous Paragraph Previous Paragraph Previous Paragraph Previous Paragraph Previous Paragraph Previous Paragraph
sl: Prejšnji odstavek Prejšnji odstavek Prejšnji odstavek Prejšnji odstavek Prejšnji odstavek Prejšnji odstavek Prejšnji odstavek

note: TOOLBAR_LABEL_FILE_PRINT DLG_UP_PrintTitle DLG_UP_PrintButton
en: Print
sl: Natisni

note: MENU_LABEL_FILE_PRINT_DIRECTLY
en: Print &directly
sl: Natisni neposre&dno

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_PRINT
en: Print Layout
sl: Postavitev tiskanja

note: MENU_LABEL_FILE_PRINT_PREVIEW
en: Print P&review
sl: P&redogled tiskanja

note: TOOLBAR_LABEL_FILE_PRINT_PREVIEW
en: Print Preview
sl: Predogled tiskanja

note: MENU_STATUSLINE_FILE_PRINT
en: Print all or part of the document
sl: Natisni cel dokument ali njegov del

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_PRINT TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_PRINT
en: Print the document
sl: Natisni dokument

note: MENU_STATUSLINE_FILE_PRINT_DIRECTLY
en: Print using the internal PS driver
sl: Tiskaj z uporabo notranjega gonilnika PS

note: MSG_PrintingDoc
en: Printing Document..
sl: Tiskam dokument...

note: MSG_PrintStatus
en: Printing page %d of %d
sl: Tiskam stran %d od %d

note: FIELD_Document_Publisher
en: Publisher
sl: Izdajatelj

note: DLG_MetaData_Publisher_LBL
en: Publisher:
sl: Izdajatelj:

note: MENU_LABEL_EDIT_REPLACE
en: R&eplace
sl: &Zamenjaj

note: MENU_LABEL_FMT_DIRECTION_DOCD_RTL
en: RTL &Document
sl: &Dokument D->L

note: MENU_LABEL_FMT_DIRECTION_DD_RTL
en: RTL &Paragraph
sl: Odst&avek D->L

note: MENU_LABEL_FMT_DIRECTION_SD_RTL
en: RTL &Section
sl: &Odsek D->L

note: DLG_FR_ReplaceWithLabel
en: Re&place with:
sl: &Zamenjaj z:

note: DLG_FR_ReverseFind
en: Re&verse find
sl: O&brnjeno iskanje

note: MENU_LABEL_FILE_REVERT
en: Re&vert
sl: &Povrni

note: MENU_LABEL_FILE_RECENT
en: Recent &Files
sl: Nedavne &datoteke

note: TOOLBAR_LABEL_EDIT_REDO
en: Redo
sl: Obnovi

note: TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_REDO TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_REDO
en: Redo editing
sl: Obnovi urejanje

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_REDO
en: Redo previously undone editing
sl: Obnovi prej razveljavjeno urejanje

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_MENU MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM
en: Reduce or enlarge the document display
sl: Zmanjšaj ali povečaj prikaz dokumenta

note: DLG_MetaData_Relation_LBL
en: Relation:
sl: Odnos:

note: DLG_Styles_RemoveButton
en: Remove
sl: Odstrani

note: MENU_LABEL_EDIT_REMOVEFOOTER TOOLBAR_LABEL_EDIT_REMOVEFOOTER TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_REMOVEFOOTER TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_REMOVEFOOTER
en: Remove Footer
sl: Odstrani nogo

note: MENU_LABEL_EDIT_REMOVEHEADER TOOLBAR_LABEL_EDIT_REMOVEHEADER TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_REMOVEHEADER TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_REMOVEHEADER
en: Remove Header
sl: Odstrani glavo

note: DLG_Styles_RemoveLab
en: Remove Property from Style
sl: Stilu odstrani lastnost

note: MENU_LABEL_TABLE_HEADING_ROWS_REPEAT_REMOVE
en: Remove Row as Heading
sl: Odstrani vrstico kot naslovno

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_HEADING_ROWS_REPEAT_REMOVE
en: Remove Row as the page Heading
sl: Odstrani vrstico kot naslov strani

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_PURGE
en: Remove all revision information from the document
sl: Iz dokumenta odstrani vse podatke o revizijah

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_HISTORY_PURGE
en: Remove full document history from the document
sl: Iz dokumenta odstrani celo zgodovino dokumenta

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_REMOVEFOOTER
en: Remove the Footer on this page from the Document
sl: Iz dokumenta odstrani nogo te strani

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_REMOVEHEADER
en: Remove the Header on this page from the Document
sl: Iz dokumenta odstrani glavo te strani

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_CUTIMAGE
en: Remove the Image and save a copy on the clipboard
sl: Odstrani sliko in shrani njeno kopijo na odložišče

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_DELETEIMAGE
en: Remove the Image from the Document
sl: Iz dokumenta odstrani sliko

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_DELETEFRAME
en: Remove the Text Box from the Document
sl: Iz dokumenta odstrani okvir z besedilom

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_REJECT_REVISION
en: Remove the suggested change
sl: Odstrani predlagano spremembo

note: MENU_LABEL_TABLE_HEADING_ROWS_REPEAT
en: Repeat Row as Heading
sl: Ponovi vrstico kot glavo

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_HEADING_ROWS_REPEAT
en: Repeat Row as Heading on each new page
sl: Ponovi vrstico kot naslovno na vsaki novi strani

note: DLG_FR_ReplaceTitle
en: Replace
sl: Zamenjaj

note: DLG_FR_ReplaceAllButton
en: Replace &All
sl: Zamenjaj &vse

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_REPLACE
en: Replace the specified text with different text
sl: Zamenjaj navedeno besedilo z drugačnim

note: MENU_LABEL_HELP_REPORT_BUG
en: Report a &Bug
sl: Poročaj o &hrošču

note: MENU_STATUSLINE_HELP_REPORT_BUG
en: Report a bug and help AbiWord become a better product
sl: Poročajte o hrošču in pomagajte pri izboljšanju AbiWorda

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_DEFAULT_TB_LAYOUT
en: Reset the current toolbar layout to its defaults
sl: Ponastavi trenutno postavitev orodjarn na privzeto

note: MENU_STATUSLINE_FMT_IMAGE
en: Resize this image
sl: Spremeni velikost te slike

note: DLG_HdrFtr_RestartNumbers
en: Restart numbering at:
sl: Znova začni šteti pri:

note: DLG_FormatFootnotes_FootRestartPage
en: Restart on each page
sl: Začni znova na vsaki strani

note: DLG_FormatFootnotes_FootRestartSec DLG_FormatFootnotes_EndRestartSec
en: Restart on each section
sl: Začni znova ob vsakem odseku

note: DLG_HdrFtr_RestartCheck
en: Restart page numbers on new sections
sl: Ob novih odsekih začni šteti strani od začetka

note: DLG_Lists_Resume_Previous_List
en: Resume Previous List
sl: Nadaljuj prejšnji seznam

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_AUTO
en: Retain all document changes
sl: Ohrani vse spremembe dokumenta

note: MSG_RevertFile
en: Revert file to last saved state?
sl: Želite povrniti datoteko v zadnje shranjeno stanje?

note: MENU_STATUSLINE_FILE_REVERT
en: Revert the document to the last saved state
sl: Povrni datoteko na zadnjo shranjeno različico

note: MSG_RevertBuffer
en: Revert to saved copy of %s?
sl: Želite povrniti shranjeno kopijo %s?

note: DLG_ListRevisions_Column1Label
en: Revision ID
sl: ID revizije

note: DLG_Para_AlignRight DLG_Tab_Radio_Right DLG_PageNumbers_Right TOOLBAR_LABEL_ALIGN_RIGHT
en: Right
sl: Na desni

note: RightIndentStatus
en: Right Indent [%s]
sl: Desni zamik [%s]

note: RightMarginStatus
en: Right Margin [%s]
sl: Desni rob [%s]

note: TabToggleRightTab
en: Right Tab
sl: Desni tabulator

note: TOOLBAR_STATUSLINE_ALIGN_RIGHT TOOLBAR_TOOLTIP_ALIGN_RIGHT
en: Right alignment
sl: Desna poravnava

note: MENU_STATUSLINE_ALIGN_RIGHT
en: Right-align the paragraph
sl: Desno poravnaj odstavek

note: DLG_Para_DomDirection
en: Right-to-left &dominant
sl: Prevladujoča &desna proti levi

note: FIELD_Document_Rights
en: Rights
sl: Pravice

note: DLG_MetaData_Rights_LBL
en: Rights:
sl: Pravice:

note: DLG_FormatTable_Apply_To_Row
en: Row
sl: Vrstica

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_ROWS_BEFORE
en: Rows &Above
sl: Vrstic &nad

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_ROWS_AFTER
en: Rows &Below
sl: Vrstic &pod

note: MENU_LABEL_TOOLS_SCRIPTS
en: S&cripts
sl: S&kripte

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_SHOW
en: S&how revisions
sl: &Pokaži revizije

note: MENU_LABEL_TABLE_SPLIT_CELLS
en: S&plit Cells
sl: &Razdeli celico

note: DLG_Options_Btn_Save
en: Sa&ve
sl: &Shrani

note: MENU_LABEL_FILE_EXPORT
en: Sav&e Copy
sl: &Shrani kopijo

note: TOOLBAR_LABEL_FILE_SAVE
en: Save
sl: Shrani

note: MENU_LABEL_FILE_SAVEAS
en: Save &As
sl: Shrani &kot

note: MENU_LABEL_FILE_SAVE_TEMPLATE
en: Save &Template
sl: Shrani pred&logo

note: TOOLBAR_LABEL_FILE_SAVEAS
en: Save As
sl: Shrani kot

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_COPYIMAGE
en: Save a copy of the image on the clipboard
sl: Shrani kopijo slike v odložišče

note: MSG_ConfirmSave
en: Save changes to document %s before closing?
sl: Pred zapiranjem shranim dokument %s?

note: MENU_STATUSLINE_FILE_SAVEEMBED
en: Save the Embedded Object
sl: Shrani vdelani predmet

note: MENU_STATUSLINE_FILE_SAVE TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_SAVE TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_SAVE
en: Save the document
sl: Shrani dokument

note: MENU_STATUSLINE_FILE_SAVE_TEMPLATE
en: Save the document as a template
sl: Shrani dokument kot predlogo

note: MENU_STATUSLINE_FILE_SAVEAS TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_SAVEAS TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_SAVEAS
en: Save the document under a different name
sl: Shrani dokument pod drugačnim imenom

note: MENU_STATUSLINE_FILE_EXPORT
en: Save the document without changing the current name
sl: Shrani dokument brez spreminjanja trenutnega imena

note: MENU_STATUSLINE_FILE_SAVEIMAGE
en: Save the selected image to a file
sl: Shrani izbrano sliko v datoteko

note: MENU_LABEL_FILE_SAVEEMBED
en: Save to file
sl: Shrani v datoteko

note: DLG_PageSetup_Scale
en: Scale...
sl: Povečava ...

note: MENU_STATUSLINE_HELP_SEARCH
en: Search for help about...
sl: Išči pomoč za ...

note: DLG_WordCount_Update_Rate
en: Seconds between updates
sl: Sekund med posodobitvami

note: FIELD_DateTime_Epoch
en: Seconds since the epoch
sl: Sekund od epohe

note: DLG_Break_SectionBreaks_Capital
en: Section Breaks
sl: Prelomi odsekov

note: DLG_Break_SectionBreaks
en: Section breaks
sl: Prelomi odsekov

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_HISTORY
en: See history of the current document
sl: Pokaži zgodovino trenutnega dokumenta

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SELECT DLG_Select
en: Select
sl: Izberi

note: MENU_LABEL_EDIT_SELECTALL
en: Select A&ll
sl: Izberi &vse

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SELECT_CELL
en: Select Cell
sl: Izberi celico

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SELECT_COLUMN
en: Select Column
sl: Izberi stolpec

note: TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_CHOOSE
en: Select Font
sl: Izberi pisavo

note: DLG_ListRevisions_Title
en: Select Revision
sl: Izberi revizijo

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SELECT_ROW
en: Select Row
sl: Izberi vrstico

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SELECT_TABLE
en: Select Table
sl: Izberi tabelo

note: MENU_LABEL_EDIT_SELECT_FRAME
en: Select Text Box
sl: Izberi okvir z besedilom

note: DLG_InsertHyperlink_Msg
en: Select a target bookmark from the list.
sl: Izberi ciljni zaznamek iz sezama.

note: DLG_FormatFrame_SelectImage DLG_FormatTable_SelectImage
en: Select image from File
sl: Izberi sliko iz datoteke

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_SELECT_FRAME
en: Select the Text Box
sl: Izbere okvir z besedilom

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_SELECTALL
en: Select the entire document
sl: Izberi celoten dokument

note: DLG_FormatTable_Apply_To_Selection DLG_UP_Selection
en: Selection
sl: Izbira

note: DLG_ToggleCase_SentenceCase
en: Sentence case
sl: Stavčni slog

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_TABLETOTEXTCOMMAS
en: Separate table items with commas
sl: Loči elemente tabele z vejicami

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_TABLETOTEXTCOMMASTABS
en: Separate table items with commas and tabs
sl: Loči elemente tabele z vejicami in tabulatorji

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_TABLETOTEXTTABS
en: Separate table items with tabs
sl: Loči elemente tabele s tabulatorji

note: MENU_LABEL_TABLE_TABLETOTEXTCOMMAS
en: Separate with commas
sl: Loči z vejicami

note: MENU_LABEL_TABLE_TABLETOTEXTCOMMASTABS
en: Separate with commas and tabs
sl: Loči z vejicami in tabulatorji

note: MENU_LABEL_TABLE_TABLETOTEXTTABS
en: Separate with tabs
sl: Loči s tabulatorji

note: DLG_Tab_Button_Set
en: Set
sl: Nastavi

note: MENU_LABEL_FMT_LANGUAGE
en: Set &Language
sl: Nastavi &jezik

note: DLG_Lists_SetDefault
en: Set Default Values
sl: Nastavi privzete vrednosti

note: DLG_FormatFrame_SetImage DLG_FormatTable_SetImage
en: Set Image
sl: Nastavi sliko

note: MENU_LABEL_FMT_SETPOSIMAGE
en: Set Positioned Image
sl: Določi pozicionirano sliko

note: DLG_FormatFrame_SetTextWrapping
en: Set Text Wrapping
sl: Določite oblivanje besedila

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BACKGROUND_PAGE_IMAGE
en: Set an image as a background for your page
sl: Nastavi sliko za ozadje svoje strani

note: MENU_STATUSLINE_FMT_DIRECTION_DOCD_RTL
en: Set dominant direction of document to RTL
sl: Spremeni prednostno smer dokumenta v D->L

note: MENU_STATUSLINE_FMT_DIRECTION_DD_RTL
en: Set dominant direction of paragraph to RTL
sl: Spremeni prednostno smer odstavka v D->L

note: MENU_STATUSLINE_FMT_DIRECTION_SD_RTL
en: Set dominant direction of section to RTL
sl: Spremeni prednostno smer odseka v D->L

note: MENU_STATUSLINE_FILE_PROPERTIES
en: Set meta-data properties
sl: Nastavi lastnosti meta-podatkov

note: DLG_Tab_Label_New
en: Set new Tab
sl: Nastavi nov tabulator

note: DLG_FormatFrame_NoImageBackground DLG_FormatTable_NoImageBackground
en: Set no image
sl: Določi brez slike

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_OPTIONS
en: Set preferences
sl: Nastavi možnosti

note: MENU_STATUSLINE_FMT_TABS
en: Set tab stops
sl: Nastavi tabulatorska mesta

note: MENU_STATUSLINE_FMT_TABLEOFCONTENTS
en: Set the type and styles of the Table of Contents
sl: Nastavi vrsto in sloge kazala vsebine

note: MENU_STATUSLINE_FMT_FOOTNOTES
en: Set the types of Footnotes and Endnotes
sl: Nastavi vrste sprotnih in končnih opomb

note: MENU_STATUSLINE_FMT_HDRFTR
en: Set the types of Headers and Footers
sl: Nastavi vrste glav in nog

note: MENU_LABEL_TABLE_HEADING_ROWS_REPEAT_THIS
en: Set this Row as Heading
sl: Nastavi vrstico kot naslovno

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_HEADING_ROWS_REPEAT_THIS
en: Set this Row as the Heading on each page
sl: Nastavi to vrsto za naslovno na vsaki strani

note: MENU_STATUSLINE_FMT_SETPOSIMAGE
en: Set this image to be positioned
sl: Nastavi to sliko na določeno mesto

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_SPELLPREFS
en: Set your spelling preferences
sl: Nastavi možnosti črkovanja

note: MENU_STATUSLINE_FMT_DOCUMENT
en: Setup your document's page properties such as page size and margins
sl: Nastavi lastnosti strani vašega dokumenta kot so velikost strani in odmiki

note: DLG_Styles_ModifyShortCut
en: Shortcut Key
sl: Tipka za bližnjico

note: DLG_Options_Label_Show DLG_Show
en: Show
sl: Pokaži

note: MENU_LABEL_VIEW_RULER
en: Show &Ruler
sl: Pokaži &ravnilo

note: TOOLBAR_LABEL_VIEW_SHOWPARA
en: Show All
sl: Pokaži vse

note: MENU_LABEL_VIEW_SHOWPARA
en: Show For&matting Marks
sl: Pokaži o&blikovne oznake

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_SHOW_BEFORE
en: Show document &before revisions
sl: Pokaži dokument pre&d revizijami

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_SHOW_AFTER
en: Show document a&fter revisions
sl: Pokaži dokument &po revizijah

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_SHOW_AFTERPREV
en: Show document after &previous revisions
sl: Pokaži dokument po pred&hodnih revizijah

note: MENU_STATUSLINE_WINDOW_MORE
en: Show full list of documents
sl: Pokaži poln seznam dokumentov

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_RULER
en: Show or hide the rulers
sl: Pokaži/skrij ravnila

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_STATUSBAR
en: Show or hide the status bar
sl: Pokaži/skrij vrstico stanja

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_TB_1 MENU_STATUSLINE_VIEW_TB_2 MENU_STATUSLINE_VIEW_TB_3 MENU_STATUSLINE_VIEW_TB_4
en: Show or hide the toolbar
sl: Pokaži ali skrij orodno vrstico

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_SHOW
en: Show revisions that are present in document
sl: Pokaži revizije, prisotne v dokumentu

note: DLG_Options_Label_ShowSplash
en: Show the AbiWord splash screen on application startup
sl: Pokaži začetni zaslon AbiWorda ob zagonu aplikacije

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_SHOW_AFTERPREV
en: Show what the document looks like after previous revisions
sl: Pokaži izgled dokumenta po predhodnih revizijah

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_SHOW_AFTER
en: Show what the document looks like after revisions
sl: Pokaži izgled dokumenta po revizijah

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_SHOW_BEFORE
en: Show what the document looks like before revisions
sl: Pokaži dokument pred revizijami

note: DLG_Options_Label_ViewShowHide
en: Show...
sl: Pokaži ...

note: TOOLBAR_STATUSLINE_VIEW_SHOWPARA TOOLBAR_TOOLTIP_VIEW_SHOWPARA
en: Show/hide formatting marks
sl: Pokaži/skrij oznake oblikovanja

note: TB_Simple
en: Simple
sl: Enostavno

note: DLG_Options_Label_ViewSimpleTB
en: Simple Toolbar
sl: Enostavna orodna vrstica

note: DLG_Para_SpacingSingle
en: Single
sl: Enojni

note: TOOLBAR_LABEL_SINGLE_SPACE
en: Single Spacing
sl: Enojni presledki

note: TOOLBAR_STATUSLINE_SINGLE_SPACE TOOLBAR_TOOLTIP_SINGLE_SPACE
en: Single spacing
sl: Enojni presledki

note: MENU_LABEL_TABLE_SORT
en: So&rt Table
sl: &Razvrsti tabelo

note: MENU_LABEL_TABLE_SORTCOLSASCEND
en: Sort Columns in Ascending Order
sl: Razvrsti stolpce po naraščajočem vrstnem redu

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SORTCOLSASCEND
en: Sort Columns in Ascending Order based on Selected Row
sl: Razvrsti stolpce po naraščajočem vrstnem redu glede na izbrano vrstico

note: MENU_LABEL_TABLE_SORTCOLSDESCEND
en: Sort Columns in Descending Order
sl: Razvrsti stolpce po padajočem vrstnem redu

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SORTCOLSDESCEND
en: Sort Columns in Descending Order based on Selected Row
sl: Razvrsti stolpce po padajočem vrstnem redu glede na izbrano vrstico

note: MENU_LABEL_TABLE_SORTROWSASCEND
en: Sort Rows in Ascending Order
sl: Razvrsti vrstice po naraščajočem vrstnem redu

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SORTROWSASCEND
en: Sort Rows in Ascending Order based on selected Column
sl: Razvrsti vrstice po naraščujočem vrstnem redu glede na izbrani stolpec

note: MENU_LABEL_TABLE_SORTROWSDESCEND
en: Sort Rows in Descending Order
sl: Razvrsti vrstice po padajočem vrstnem redu

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SORTROWSDESCEND
en: Sort Rows in Descending Order based on Selected Column
sl: Razvrsti vrstice po padajočem vrstnem redu glede na izbrani stolpec

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SORT
en: Sort Table
sl: Razvrsti tabelo

note: DLG_MetaData_Source_LBL
en: Source:
sl: Izvor:

note: DLG_Column_Space_After
en: Space after Column
sl: Prostor za stolpcem

note: TOOLBAR_STATUSLINE_PARA_12BEFORE TOOLBAR_TOOLTIP_PARA_12BEFORE
en: Space before: 12 pt
sl: Prostor pred: 12 pik

note: TOOLBAR_STATUSLINE_PARA_0BEFORE TOOLBAR_TOOLTIP_PARA_0BEFORE
en: Space before: None
sl: Prostor pred: brez

note: DLG_Para_LabelSpacing
en: Spacing
sl: Razmiki

note: DLG_Options_SpellCheckingTitle
en: Spell Checking
sl: Preverjanje črkovanja

note: TOOLBAR_LABEL_SPELLCHECK
en: Spellcheck
sl: Preverjanje črkovanja

note: TOOLBAR_STATUSLINE_SPELLCHECK TOOLBAR_TOOLTIP_SPELLCHECK
en: Spellcheck the document
sl: Preveri črkovanje dokumenta

note: DLG_Spell_SpellTitle DLG_Options_TabLabel_Spelling
en: Spelling
sl: Črkovanje

note: MENU_LABEL_TOOLS_SPELLPREFS
en: Spelling &Options
sl: &Možnosti črkovanja

note: MENU_LABEL_TABLE_SPLIT_TABLE
en: Spli&t Table
sl: Ra&zdeli tabelo

note: DLG_SplitCellsTitle DLG_SplitCells_Frame MENU_STATUSLINE_TABLE_SPLIT_CELLS
en: Split Cells
sl: Razdeli celice

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SPLIT_TABLE
en: Split Table
sl: Razdeli tabelo

note: TOOLBAR_LABEL_SPLIT_CELLS
en: Split cells
sl: Razdeli celice

note: DLG_SplitCells_HoriMid DLG_SplitCells_VertMid
en: Split in Middle
sl: Razdeli na sredi

note: DLG_SplitCells_Below
en: Split on Bottom Side
sl: Razdeli na spodnji strani

note: DLG_SplitCells_Left
en: Split on Left Side
sl: Razdeli na levi strani

note: DLG_SplitCells_Right
en: Split on Right Side
sl: Razdeli na desni strani

note: DLG_SplitCells_Above
en: Split on Top Side
sl: Razdeli na gornji strani

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_TEXTTOTABLE_NOSPACES
en: Split on all delimiters except spaces
sl: Razdeli ob vseh ločilih razen ob presledkih

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_TEXTTOTABLE_ALL
en: Split on all word delimiters including spaces
sl: Razdeli ob vseh ločilih besed, vključno s presledki

note: MENU_LABEL_TABLE_TEXTTOTABLE_NOSPACES
en: Split text at commas or tabs
sl: Razdeli besedilo ob vejicah in tabulatorjih

note: MENU_LABEL_TABLE_TEXTTOTABLE_ALL
en: Split text at spaces, commas, or tabs
sl: Razdeli besedilo ob presledkih, vejicah ali tabulatorjih

note: TOOLBAR_STATUSLINE_SPLIT_CELLS TOOLBAR_TOOLTIP_SPLIT_CELLS
en: Split this cell
sl: Razdeli to celico

note: DLG_Lists_Square_List STYLE_SQUARELIST
en: Square List
sl: Kvadratki

note: MENU_LABEL_FMT_STYLE
en: St&yle
sl: &Slog:

note: TB_Standard
en: Standard
sl: Navaden

note: DLG_Options_Label_ViewStandardTB
en: Standard Toolbar
sl: Navadna orodna vrstica

note: DLG_Lists_Star_List STYLE_STARLIST
en: Star List
sl: Zvezdice

note: DLG_Lists_Start
en: Start At:
sl: Začni pri:

note: DLG_Lists_Start_New_List DLG_Lists_Start_New
en: Start New List
sl: Začni nov seznam

note: DLG_Lists_Start_Sub
en: Start Sublist
sl: Začni podseznam

note: DLG_MarkRevisions_Check2Label
en: Start a new revision
sl: Začni novo revizijo

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_NEW_REVISION
en: Start ne&w revision
sl: Začni &novo revizijo

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_NEW_REVISION
en: Start revision distinct from the current one
sl: Začni revizijo, različno od trenutne

note: DLG_WordCount_Statistics
en: Statistics:
sl: Statistika:

note: DLG_Lists_Stop_Current_List
en: Stop Current List
sl: Zaključi trenutni seznam

note: MENU_LABEL_FMT_STRIKE
en: Stri&ke
sl: P&rečrtano

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_STRIKE TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_STRIKE TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_STRIKE DLG_UFS_StrikeoutCheck
en: Strike
sl: Prečrtano

note: MENU_STATUSLINE_FMT_STRIKE
en: Strikeout the selection (toggle)
sl: Prečrtaj izbiro (preklopi)

note: MENU_LABEL_FMT_STYLIST
en: Sty&list
sl: Slo&govnik

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_STYLE TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_STYLE TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_STYLE
en: Style
sl: Slog

note: DLG_Styles_ErrNotTitle1
en: Style Name -
sl: Ime sloga -

note: DLG_Styles_ModifyName
en: Style Name:
sl: Ime sloga:

note: DLG_Styles_ModifyType
en: Style Type
sl: Vrsta sloga

note: DLG_Styles_ModifyFollowing
en: Style for following paragraph
sl: Slog sledečega odstavka

note: DLG_Styles_ErrBlankName
en: Style name cannot be left blank
sl: Vpisati morate ime sloga

note: DLG_Lists_Style DLG_UFS_StyleLabel
en: Style:
sl: Slog:

note: DLG_Styles_StylesTitle DLG_Stylist_Styles
en: Styles
sl: Slogi

note: DLG_Stylist_Title
en: Stylist
sl: Slogovnik

note: FIELD_Document_Subject
en: Subject
sl: Zadeva

note: DLG_MetaData_Subject_LBL
en: Subject:
sl: Zadeva:

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_SUBSCRIPT TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_SUBSCRIPT TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_SUBSCRIPT DLG_UFS_SubScript
en: Subscript
sl: Podpisano

note: DLG_Spell_Suggestions
en: Sugg&estions:
sl: Pre&dlogi:

note: DLG_Options_Label_SpellMainOnly
en: Suggest from &main dictionary only
sl: Predlagaj le iz &glavnega slovarja

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_SUMROWS
en: Sum a Column
sl: Seštej stolpec

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_SUMCOLS
en: Sum a Row
sl: Seštej vrstico

note: FIELD_Numbers_TableSumRows
en: Sum a Table Column
sl: Seštej stolpec tabele

note: FIELD_Numbers_TableSumCols
en: Sum a Table Row
sl: Seštej vrstico tabele

note: DLG_MetaData_TAB_Summary
en: Summary
sl: Povzetek

note: MENU_LABEL_FMT_SUPERSCRIPT
en: Supe&rscript
sl: &Nadpisano

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_SUPERSCRIPT TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_SUPERSCRIPT TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_SUPERSCRIPT DLG_UFS_SuperScript
en: Superscript
sl: Nadpisano

note: MENU_LABEL_INSERT_SYMBOL
en: Sy&mbol
sl: Si&mbol

note: TOOLBAR_LABEL_INSERT_SYMBOL
en: Symbol
sl: Simbol

note: MENU_LABEL_TABLE
en: T&able
sl: T&abela

note: TabStopStatus
en: Tab Stop [%s]
sl: Tabulatorsko mesto [%s]

note: DLG_Tab_Label_TabPosition
en: Tab stop position:
sl: Lega tabulatorskega mesta:

note: DLG_Tab_Label_TabToClear
en: Tab stops to be cleared:
sl: Tabulatorska mesta, ki bodo počiščena:

note: DLG_FormatTable_Apply_To_Table MENU_STATUSLINE_TABLE TB_Table
en: Table
sl: Tabela

note: DLG_InsertTable_TableSize_Capital
en: Table Size
sl: Velikost tabele

note: DLG_Options_Label_ViewTableTB
en: Table Toolbar
sl: Orodna vrstica tabele

note: TOC_TocHeading MENU_LABEL_INSERT_TABLEOFCONTENTS MENU_LABEL_FMT_TABLEOFCONTENTS
en: Table of Contents
sl: Kazalo vsebine

note: FIELD_Numbers_TOCListLabel
en: Table of Contents List Label
sl: Naziv seznama kazala vsebine

note: FIELD_Numbers_TOCPageNumber
en: Table of Contents Page
sl: Stran kazala vsebine

note: DLG_InsertTable_TableSize
en: Table size
sl: Velikost tabele

note: DLG_Styles_ModifyTabs DLG_Tab_TabTitle
en: Tabs
sl: Zavihki

note: DLG_FormatTOC_DetailsTabPage
en: Tabs and Page Numbering
sl: Tabulatorji in oštevilčevanje strani

note: MENU_LABEL_FMT
en: Te&xt Formatting
sl: &Oblika

note: DLG_Options_Label_Text
en: Text
sl: Besedilo

note: DLG_FormatTOC_TextAfter
en: Text &after:
sl: Besedilo p&o:

note: DLG_FormatTOC_TextBefore
en: Text &before:
sl: Besedilo pre&d:

note: DLG_Lists_Align
en: Text Align:
sl: Poravnava besedila:

note: MENU_LABEL_INSERT_TEXTBOX MENU_LABEL_FMT_FRAME
en: Text Box
sl: Okvir z besedilom

note: DLG_Lists_PageFolding
en: Text Folding
sl: Prelom besedila

note: DLG_FormatFrame_TextWrapping
en: Text Wrapping
sl: Oblivanje besedila

note: DLG_Options_Label_Both
en: Text and Icon
sl: Besedilo in ikone

note: MSG_MergeDocsNotRelated
en: The documents you are trying to merge are unrelated. AbiWord will attempt to merge them, but the result might be meaningless.
sl: Dokumenti, ki jih želite spojiti, niso povezani med seboj. AbiWord jih bo poskusil spojiti, vendar pa bo rezultat morda neuporaben.

note: DLG_PageSetup_ErrBigMargins
en: The margins selected are too large to fit on the page.
sl: Izbrani odmiki so preveliki, da bi ustrezali strani.

note: DLG_Options_Prompt_YouMustRestart
en: The new user interface language will take effect the next time that you start the application
sl: Nov jezik uporabniškega vmesnika bo uveljavljen šele ob ponovnem zagonu aplikacije.

note: MSG_SpellDone
en: The spelling check is complete.
sl: Preverjanje črkovanja je končano.

note: MSG_HyperlinkCrossesBoundaries
en: The text to which the hyperlink is to be attached must be within a single paragraph.
sl: Besedilo na katerega je pripeta hiperpovezava mora biti znotraj enega samega odstavka.

note: FIELD_DateTime_Wkday
en: The weekday
sl: Delovni dan

note: DLG_FormatTable_Thickness
en: Thickness:
sl: Debelina:

note: MSG_AfterRestartNew
en: This change will only take effect when you restart AbiWord or create a new document.
sl: Ta sprememba bo stopila v veljavo le z vnovičnim zagonom AbiWorda ali ob ustvarjanju novih dokumentov.

note: MSG_HiddenRevisions
en: This document contains revisions which are currently hidden from view. Please see AbiWord documentation for information on working with revisions.
sl: Ta dokument vsebuje revizije, ki so trenutno skrite pred ogledovanjem. Oglejte si dokumentacijo AbiWord za dodatne informacije o delu z revizijami.

note: DLG_Para_PreviewSampleFallback
en: This paragraph represents words as they might appear in your document.  To see text from your document used in this preview, position your cursor in a document paragraph with some text in it and open this dialog.
sl: Ta odstavek predstavlja besede, kot bi se lahko pojavile v vašem dokumentu. Če želite tu videti besedilo iz vašega dokumenta, odprite ta dialog tako, da bosteimeli označeno besedilo oziroma kliknite na desni gumb in izberite "Odstavek...".

note: DLG_Styles_ErrStyleNot
en: This style does not exist 
     so it cannot be modified
sl: Ta slog ne obstaja, 
     zato ne more biti spremenjen

note: DLG_Column_Three
en: Three
sl: Trije

note: DLG_Lists_Tick_List STYLE_TICKLIST
en: Tick List
sl: Kljukice

note: FIELD_DateTime_TimeZone
en: Time Zone
sl: Časovni pas

note: FIELD_Document_Title
en: Title
sl: Naslov

note: DLG_ToggleCase_TitleCase
en: Title Case
sl: Vsaka Beseda

note: DLG_MetaData_Title_LBL DLG_Image_LblTitle
en: Title:
sl: Naslov:

note: DLG_Options_Label_Toolbars
en: Toolbars
sl: Orodne vrstice

note: TopMarginStatus
en: Top Margin [%s]
sl: Zgornji rob [%s]

note: MENU_LABEL_FMT_TOPLINE TOOLBAR_LABEL_FMT_TOPLINE TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_TOPLINE TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_TOPLINE DLG_UFS_ToplineCheck
en: Topline
sl: Črta zgoraj

note: DLG_Lists_Triangle_List STYLE_TRIANGLELIST
en: Triangle List
sl: Trikotnički

note: DLG_Column_Two
en: Two
sl: Dva

note: FIELD_Document_Type
en: Type
sl: Vrsta

note: DLG_InsertBookmark_Msg
en: Type a name for the bookmark, or select an existing from the list.
sl: Vpišite ime zaznamka ali izberite obstoječega iz seznama.

note: DLG_Lists_Type
en: Type:
sl: Vrsta seznama:

note: DLG_ToggleCase_UpperCase
en: UPPERCASE
sl: VELIKE ČRKE

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_UNDERLINE TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_UNDERLINE TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_UNDERLINE DLG_UFS_UnderlineCheck
en: Underline
sl: Podčrtano

note: MENU_STATUSLINE_FMT_UNDERLINE
en: Underline the selection (toggle)
sl: Podčrtaj izbiro (preklopi)

note: TOOLBAR_LABEL_EDIT_UNDO
en: Undo
sl: Razveljavi

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_UNDO TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_UNDO TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_UNDO
en: Undo editing
sl: Razveljavi urejanje

note: DLG_Lists_Upper_Case_List STYLE_UPPERCASTELIST
en: Upper Case List
sl: Velike črke

note: DLG_Lists_Upper_Roman_List STYLE_UPPERROMANLIST
en: Upper Roman List
sl: Velike rimske številke

note: DLG_Column_RtlOrder
en: Use RTL Order
sl: Vrstni red od desne proti levi

note: DLG_Options_Label_HebrewContextGlyphs
en: Use glyph shaping for Hebrew
sl: Uporabi oblikovanje glifov za hebrejščino

note: DLG_Options_Label_UI
en: User Interface
sl: Uporabniški vmesnik

note: DLG_Options_Label_UILang
en: User Interface Language
sl: Jezik uporabniškega vmesnika

note: DLG_Stylist_UserStyles
en: User defined Styles
sl: Uporabniško določeni slogi

note: DLG_Tab_Label_Existing
en: User-defined Tabs
sl: Uporabniško določeni tabulatorji

note: DLG_Styles_LBL_UserDefined
en: User-defined styles
sl: Uporabniško navedeni slogi

note: FIELD_Application_Version DLG_History_Version_Version
en: Version
sl: Različica

note: DLG_Options_TabLabel_View
en: View
sl: Pogled

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_HISTORY_SHOW
en: View document history
sl: Pokaži zgodovino dokumenta

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_FULLSCREEN
en: View the document in full screen mode
sl: Pokaži dokument v celozaslonskem načinu

note: MENU_STATUSLINE_WINDOW_1 MENU_STATUSLINE_WINDOW_2 MENU_STATUSLINE_WINDOW_3 MENU_STATUSLINE_WINDOW_4 MENU_STATUSLINE_WINDOW_5 MENU_STATUSLINE_WINDOW_6 MENU_STATUSLINE_WINDOW_7 MENU_STATUSLINE_WINDOW_8 MENU_STATUSLINE_WINDOW_9
en: View this document
sl: Pokaži ta dokument

note: DLG_Options_Label_ViewTooltips
en: View tooltips
sl: Pokaži nasvete

note: DLG_Options_Label_ViewViewFrame
en: View...
sl: Pogled ...

note: DLG_Options_Label_Visible
en: Visible
sl: Vidno

note: MSG_HyperlinkNoBookmark
en: Warning: the bookmark you provided [%s] does not exist.
sl: Opozorilo: zaznamek, ki ste ga navedli [%s] ne obstaja.

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_WEB
en: Web Layout
sl: Spletna postavitev

note: DLG_Styles_LBL_TxtMsg
en: What Hath God Wrought
sl: Kar koli že je in bo

note: DLG_Options_Label_WithExtension
en: With extension:
sl: S pripono:

note: DLG_WordCount_WordCountTitle FIELD_Numbers_WordCount
en: Word Count
sl: Štetje besed

note: DLG_NEW_Tab1
en: Wordprocessing
sl: Urejanje beseedila

note: DLG_WordCount_Words_No_Notes
en: Words (no footnotes/endnotes):
sl: Besed (brez sprotnih/končnih opomb):

note: DLG_Options_Label_SpellUppercase
en: Words in &UPPERCASE
sl: Besede napisane z &VELIKIMI ČRKAMI

note: DLG_Options_Label_SpellNumbers
en: Words with num&bers
sl: Besede s š&tevilkami

note: DLG_WordCount_Words
en: Words:
sl: Besede:

note: MSG_SaveFailedWrite
en: Writing error when attempting to save %s
sl: Napaka pisanja ob poskusu shranjevanja %s

note: MSG_DefaultDirectionChg
en: You have changed the default direction.
sl: Spremenili ste privzeto smer.

note: MSG_DirectionModeChg
en: You have changed the direction mode.
sl: Spremenili ste način smeri.

note: MSG_HyperlinkNoSelection
en: You must select a portion of the document before inserting a hyperlink.
sl: Pred vstavitvijo hiperpovezave morate izbrati del dokumenta.

note: DLG_Options_Label_InvalidRangeForAutoSave
en: You should choose a range from 1 to 120 for the auto save frequency
sl: Za pogostost samodejnega shranjevanja bi morali izbrati vrednost med 1 in 120

note: MSG_ConfirmSaveSecondary
en: Your changes will be lost if you don't save them.
sl: V kolikor sprememb ne shranite, bodo izgubljene.

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_100
en: Zoom to &100%
sl: Zoom na &100%

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_200
en: Zoom to &200%
sl: Zoom na &200%

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_50
en: Zoom to &50%
sl: Zoom na &50%

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_75
en: Zoom to &75%
sl: Zoom na &75%

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_100
en: Zoom to 100%
sl: Zoom na 100%

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_200
en: Zoom to 200%
sl: Zoom na 200%

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_50
en: Zoom to 50%
sl: Zoom na 50%

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_75
en: Zoom to 75%
sl: Zoom na 75%

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_WIDTH
en: Zoom to page width
sl: Na širino strani

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_WHOLE
en: Zoom to whole page
sl: Celostransko

note: DLG_Options_Label_CustomDict
en: custom.dic
sl: po_meri.dic

note: FIELD_DateTime_DDMMYY
en: dd/mm/yy
sl: dd/mm/ll

note: DLG_ToggleCase_LowerCase
en: lowercase
sl: male črke

note: DLG_Options_Label_Minutes
en: minutes
sl: minut

note: FIELD_DateTime_MMDDYY
en: mm/dd/yy
sl: mm/dd/ll

note: DLG_ToggleCase_ToggleCase
en: tOGGLE cASE
sl: pREKLOPI vELIKOST

note: * Translatable strings file generated by extract-ui. * DO NOT compile this file as part of your application. DLG_UP_To
en:  to
sl:  do

note: DLG_Zoom_PageWidth
en: &Page width
sl: Š&irina strani

note: DLG_ULANG_SetLangButton
en: &Set Language
sl: &Nastavi jezik

note: DLG_Zoom_WholePage
en: &Whole page
sl: &Cela stran

note: LANG_0
en: (no proofing)
sl: (brez preverjanja)

note: DLG_DocComparison_TestSkipped
en: (test skipped)
sl: (preizkus preskočen)

note: DLG_NoSaveFile_DirNotExist
en: A directory in the given pathname does not exist.
sl: Imenik na dani poti ne obstaja.

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_TITLE
en: AbiWord Plugin Manager
sl: Upravljalnik vtičnikov Abiword

note: SPELL_CANTLOAD_DLL
en: AbiWord cannot find the spelling file %s.dll
    Please download and install Aspell from http://aspell.net/win32/
sl: AbiWord ne najde črkovalne datoteke %s.dll
    Prosimo, prenesite in namestite si Aspell iz http://aspell.net/win32/

note: MSG_HistoryPartRestore1
en: AbiWord cannot fully restore version %d of the document because the version information is incomplete.
sl: AbiWord ne more obnoviti različice dokumenta %d, saj podatki o različici niso popolni.

note: MSG_HistoryNoRestore
en: AbiWord cannot restore version %d of the document because the version information is missing.
sl: AbiWord ne more obnoviti različice dokumenta %d, saj so podatki različici pomanjkljivi.

note: DLG_UP_PrintPreviewTitle
en: AbiWord: Print Preview
sl: AbiWord: Predogled tiskanja

note: DLG_ABOUT_Title
en: About %s
sl: O programu %s

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_ACTIVE
en: Active Plugins
sl: Aktivni vtičniki

note: LANG_AF_ZA
en: Afrikaans
sl: Afrikanski

note: LANG_AK_GH
en: Akan
sl: Akanski

note: LANG_SQ_AL
en: Albanian
sl: Albanski

note: DLG_FOSA_ALL
en: All (*.*)
sl: Vse (*.*)

note: DLG_FOSA_ALLDOCS
en: All Documents
sl: Vse dokumente

note: DLG_FOSA_ALLIMAGES
en: All Image Files
sl: Vse slikovne datoteke

note: DLG_HTMLOPT_ExpAllowAWML
en: Allow extra markup in AWML namespace
sl: Dovoli dodatne označbe v imenskem prostoru AWML

note: LANG_AM_ET
en: Amharic (Ethiopia)
sl: Amharski (Etiopija)

note: LANG_AR_EG
en: Arabic (Egypt)
sl: Arabski (Egipt)

note: LANG_AR_SA
en: Arabic (Saudi Arabia)
sl: Arabski (Savdska Arabija)

note: ENC_ARAB_ISO
en: Arabic, ISO-8859-6
sl: Arabski, ISO-8859-6

note: ENC_ARAB_MAC
en: Arabic, Macintosh
sl: Arabski, Macintosh

note: ENC_ARAB_WIN
en: Arabic, Windows Code Page 1256
sl: Arabski, nabor znakov Windows-1256

note: LANG_HY_AM
en: Armenian
sl: Armenski

note: ENC_ARME_ARMSCII
en: Armenian, ARMSCII-8
sl: Armenski, ARMSCII-8

note: LANG_AS_IN
en: Assamese
sl: Asamski

note: LANG_AST_ES
en: Asturian (Spain)
sl: Asturijski (Španija)

note: DLG_Options_Label_DirMarkerAfterClosingParenthesis
en: Auto-insert direction markers
sl: Samodejno vstavi označbe smeri

note: DLG_History_Version_AutoRevisioned
en: Auto-revision
sl: Samorevizija

note: DLG_FOSA_FileTypeAutoDetect
en: Automatically Detected
sl: Samodejno zaznano

note: MSG_AutoRevision
en: Autorevision
sl: Samorevizija

note: DLG_MW_AvailableDocuments
en: Available Documents
sl: Dokumenti, ki so na voljo

note: DLG_ULANG_AvailableLanguages
en: Available Languages
sl: Jeziki, ki so na voljo

note: ENC_BALT_ISO
en: Baltic, ISO-8859-4
sl: Baltski, ISO-8859-4

note: ENC_BALT_WIN
en: Baltic, Windows Code Page 1257
sl: Baltski, nabor znakov Windows-1257

note: LANG_EU_ES
en: Basque
sl: Baskovski

note: LANG_BE_BY
en: Belarusian
sl: Beloruski

note: LANG_BN_IN
en: Bengali
sl: Bengalsko

note: DLG_UP_BlackWhite
en: Black & White
sl: Črno belo

note: STYLE_BLOCKTEXT
en: Block Text
sl: Bločno besedilo

note: DLG_UFS_StyleBoldItalic
en: Bold Italic
sl: Krepko ležeča

note: LANG_BR_FR
en: Breton
sl: Bretonski

note: MSG_BuildingDoc
en: Building Document:
sl: Ustvarjanje dokumenta:

note: LANG_BG_BG
en: Bulgarian
sl: Bulgarski

note: DLG_Cancel
en: Cancel
sl: Prekliči

note: LANG_CA_ES
en: Catalan
sl: Katalonski

note: ENC_CENT_ISO
en: Central European, ISO-8859-2
sl: Srednjeevropski, ISO-8859-2

note: ENC_CENT_MAC
en: Central European, Macintosh
sl: Srednjeevropski, Macintosh

note: ENC_CENT_WIN
en: Central European, Windows Code Page 1250
sl: Srednjeevropski, nabor znakov Windows-1250

note: DLG_Options_Label_LangWithKeyboard
en: Change Language when changing keyboard
sl: Ob spremembi tipkovnice spremeni tudi jezik

note: STYLE_CHAPHEADING
en: Chapter Heading
sl: Glava poglavja

note: LANG_ZH_HK
en: Chinese (Hong Kong)
sl: Kitajski (Honk Kong)

note: LANG_ZH_CN
en: Chinese (PRC)
sl: Kitajski (LRK)

note: LANG_ZH_SG
en: Chinese (Singapore)
sl: Kitajski (Singapur)

note: LANG_ZH_TW
en: Chinese (Taiwan)
sl: Kitajski (Tajvan)

note: ENC_CHSI_EUC
en: Chinese Simplified, EUC-CN (GB2312)
sl: Poenostavljeni kitajski, EUC-CN (GB2312)

note: ENC_CHSI_GB
en: Chinese Simplified, GB_2312-80
sl: Poenostavljeni kitajski, GB_2312-80

note: ENC_CHSI_HZ
en: Chinese Simplified, HZ
sl: Poenostavljeni kitajski, HZ

note: ENC_CHSI_WIN
en: Chinese Simplified, Windows Code Page 936
sl: Poenostavljeni kitajski, nabor znakov Windows-936

note: ENC_CHTR_BIG5
en: Chinese Traditional, BIG5
sl: Tradicionalni kitajski, BIG5

note: ENC_CHTR_BIG5HKSCS
en: Chinese Traditional, BIG5-HKSCS
sl: Tradicionalni kitajski, BIG5-HKSCS

note: ENC_CHTR_EUC
en: Chinese Traditional, EUC-TW
sl: Tradicionalni kitajski, EUC-TW

note: ENC_CHTR_WIN
en: Chinese Traditional, Windows Code Page 950
sl: Tradicionalni kitajski, nabor znakov Windows-950

note: DLG_LISTDOCS_Heading1
en: Choose document from the list:
sl: Izberite dokument s seznama:

note: DLG_CLIPART_Title
en: Clip Art
sl: Izrezek

note: DLG_Close
en: Close
sl: Zapri

note: DLG_Exit_CloseWithoutSaving
en: Close &Without Saving
sl: Zapri &brez shranjevanja

note: DLG_UP_Collate
en: Collate
sl: Združi enake strani

note: DLG_UP_Color
en: Color
sl: Barva

note: DLG_Compare
en: Compare
sl: Primerjaj

note: DLG_DocComparison_Content
en: Content:
sl: Vsebina:

note: STYLE_TOCHEADING1
en: Contents 1
sl: Vsebina 1

note: STYLE_TOCHEADING2
en: Contents 2
sl: Vsebina 2

note: STYLE_TOCHEADING3
en: Contents 3
sl: Vsebina 3

note: STYLE_TOCHEADING4
en: Contents 4
sl: Vsebina 4

note: STYLE_TOCHEADING
en: Contents Header
sl: Naslov vsebine

note: DLG_UP_Copies
en: Copies:
sl: Izvodov:

note: LANG_KW_GB
en: Cornish
sl: Kornski

note: LANG_CO_FR
en: Corsican
sl: Korziški

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_COULDNT_LOAD
en: Could not activate/load plugin
sl: Vtičnika ni mogoče aktivirati/naložiti

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_COULDNT_UNLOAD
en: Could not deactivate plugin
sl: Vtičnika ni mogoče deaktivirati

note: SPELL_CANTLOAD_DICT
en: Could not load the dictionary for the %s language
sl: Slovarja za %s jezik ni mogoče naložiti

note: DLG_History_Version_Started
en: Created
sl: Ustvarjeno

note: DLG_History_Created
en: Created:
sl: Ustvaril:

note: LANG_HR
en: Croatian
sl: Hrvaški

note: ENC_CROA_MAC
en: Croatian, Macintosh
sl: Hrvaški, Macintosh

note: ENC_CYRL_ISO
en: Cyrillic, ISO-8859-5
sl: Cirilični, ISO-8859-5

note: ENC_CYRL_KOI
en: Cyrillic, KOI8-R
sl: Cirilični, KOI8-R

note: ENC_CYRL_MAC
en: Cyrillic, Macintosh
sl: Cirilični, Macintosh

note: ENC_CYRL_WIN
en: Cyrillic, Windows Code Page 1251
sl: Cirilični, nabor znakov Windows-1251

note: LANG_CS_CZ
en: Czech
sl: Češki

note: LANG_DA_DK
en: Danish
sl: Danski

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_DEACTIVATE_ALL
en: Deactivate all plugins
sl: Deaktiviraj vse vtičnike

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_DEACTIVATE
en: Deactivate plugin
sl: Deaktiviraj vtičnik

note: DLG_HTMLOPT_ExpDeclareXML
en: Declare as XML (version 1.0)
sl: Deklariraj za XML (različica 1.0)

note: DLG_ULANG_DefaultLangLabel
en: Default language:
sl: Privzeti jezik:

note: DLG_Image_Placement
en: Define Image Placement
sl: Določite postavitev slike

note: DLG_Image_TextWrapping
en: Define Text Wrapping
sl: Določite oblivanje besedila

note: DLG_Remove_Icon
en: Do you want to remove this icon from the toolbar?
sl: Želite odstraniti to ikono z orodne vrstice?

note: DLG_DocComparison_WindowLabel
en: Document Comparison
sl: Primerjava dokumenta

note: DLG_History_DocumentDetails
en: Document Details
sl: Podrobnosti dokumenta

note: DLG_History_WindowLabel
en: Document History
sl: Zgodovina dokumenta

note: DLG_History_Path
en: Document name:
sl: Ime dokumenta

note: DLG_DocComparison_DocsCompared
en: Documents compared
sl: Primerjani dokumenti

note: LANG_NL_NL
en: Dutch (Netherlands)
sl: Nizozemski (Nizozemska)

note: DLG_History_EditTime
en: Editing time:
sl: Čas urejanja:

note: DLG_UFS_EffectsFrameLabel
en: Effects
sl: Učinki

note: DLG_HTMLOPT_ExpEmbedCSS
en: Embed (CSS) style sheet
sl: Vdelaj slogovno predlogo (CSS)

note: DLG_UP_EmbedFonts
en: Embed Fonts
sl: Vdelaj pisave

note: DLG_HTMLOPT_ExpEmbedImages
en: Embed images in URLs (Base64-encoded)
sl: Vdelaj slike v URL-je (kodirano z Base64)

note: DLG_UENC_EncTitle
en: Encoding
sl: Nabor znakov

note: DLG_UFS_EncodingLabel
en: Encoding:
sl: Nabor znakov:

note: STYLE_ENDREFERENCE
en: Endnote Reference
sl: Navezava na končno opombo

note: STYLE_ENDTEXT
en: Endnote Text
sl: Besedilo končne opombe

note: LANG_EN_AU
en: English (Australia)
sl: Angleški (Avstralija)

note: LANG_EN_CA
en: English (Canada)
sl: Angleški (Kanada)

note: LANG_EN_IE
en: English (Ireland)
sl: Angleški (Irska)

note: LANG_EN_NZ
en: English (New Zealand)
sl: Angleški (Nova Zelandija)

note: LANG_EN_ZA
en: English (South Africa)
sl: Angleški (Južna afrika)

note: LANG_EN_GB
en: English (UK)
sl: Angleški (Velika Britanija)

note: LANG_EN_US
en: English (US)
sl: Angleški (ZDA)

note: DLG_Password_Title
en: Enter Password
sl: Vnesite geslo

note: LANG_ET
en: Estonian
sl: Estonski

note: DLG_FOSA_ExportTitle
en: Export File
sl: Izvoz datoteke

note: DLG_HTMLOPT_ExpIs4
en: Export as HTML 4.01
sl: Izvoz kot HTML 4.01

note: DLG_HTMLOPT_ExpAbiWebDoc
en: Export with PHP instructions
sl: Izvoz z ukazi PHP

note: LANG_FA_IR
en: Farsi
sl: Farsi (Iran)

note: DLG_UP_File
en: File
sl: Datoteka

note: DLG_OverwriteFile
en: File already exists.  Overwrite file '%s'?
sl: Datoteka že obstaja. Želite prepisati datoteko '%s'?

note: DLG_FOSA_RecordToFileLabel
en: File to record editing:
sl: Datoteka za beleženje urejanja:

note: DLG_FOSA_ReplayFromFileLabel
en: File to replay editing:
sl: Datoteka za ponovitev urejanja:

note: LANG_FI_FI
en: Finnish
sl: Finski

note: LANG_NL_BE
en: Flemish (Belgium)
sl: Flamski (Belgija)

note: STYLE_FOOTREFERENCE
en: Footnote Reference
sl: Navezava na sprotno opombo

note: STYLE_FOOTTEXT
en: Footnote Text
sl: Besedilo sprotne opombe

note: LANG_FR_BE
en: French (Belgium)
sl: Francoski (Belgija)

note: LANG_FR_CA
en: French (Canada)
sl: Francoski (Kanada)

note: LANG_FR_FR
en: French (France)
sl: Francoski (Francija)

note: LANG_FR_CH
en: French (Switzerland)
sl: Francoski (Švica)

note: LANG_FY_NL
en: Frisian
sl: Frizijsko

note: DLG_UP_From
en: From:
sl: Od:

note: LANG_GL_ES
en: Galician
sl: Galski

note: LANG_KA_GE
en: Georgian
sl: Gruzijski

note: ENC_GEOR_ACADEMY
en: Georgian, Academy
sl: Gruzijski, akademski

note: ENC_GEOR_PS
en: Georgian, PS
sl: Gruzijski, PS

note: LANG_DE_AT
en: German (Austria)
sl: Nemški (Avstrija)

note: LANG_DE_DE
en: German (Germany)
sl: Nemški (Nemčija)

note: LANG_DE_CH
en: German (Switzerland)
sl: Nemški (Švica)

note: DLG_UP_Grayscale
en: Grayscale
sl: Sivinsko

note: LANG_EL_GR
en: Greek
sl: Grški

note: ENC_GREE_ISO
en: Greek, ISO-8859-7
sl: Grški, ISO-8859-7

note: ENC_GREE_MAC
en: Greek, Macintosh
sl: Grški, Macintosh

note: ENC_GREE_WIN
en: Greek, Windows Code Page 1253
sl: Grški, nabor znakov Windows-1253

note: DLG_HTMLOPT_ExpTitle
en: HTML Export Options
sl: Možnosti izvoza HTML

note: LANG_HA_NE
en: Hausa (Niger)
sl: Havaški (Niger)

note: LANG_HA_NG
en: Hausa (Nigeria)
sl: Havaški (Nigerija)

note: LANG_HAW_US
en: Hawaiian
sl: Havajski

note: STYLE_HEADING1
en: Heading 1
sl: Glava 1

note: STYLE_HEADING2
en: Heading 2
sl: Glava 2

note: STYLE_HEADING3
en: Heading 3
sl: Glava 3

note: STYLE_HEADING4
en: Heading 4
sl: Naslov 4

note: LANG_HE_IL
en: Hebrew
sl: Hebrejski

note: ENC_HEBR_ISO
en: Hebrew, ISO-8859-8
sl: Hebrejski, ISO-8859-8

note: ENC_HEBR_MAC
en: Hebrew, Macintosh
sl: Hebrejski, Macintosh

note: ENC_HEBR_WIN
en: Hebrew, Windows Code Page 1255
sl: Hebrejski, nabor znakov Windows-1255

note: DLG_Image_Height
en: Height:
sl: Višina:

note: DLG_IP_Height_Label
en: Height:
sl: Višina:

note: DLG_UFS_HiddenCheck
en: Hidden
sl: Skrite

note: DLG_UFS_BGColorTab
en: HighLight Color
sl: Barva osvetlitve

note: LANG_HI_IN
en: Hindi
sl: Hindujski

note: LANG_HU_HU
en: Hungarian
sl: Madžarski

note: LANG_IS_IS
en: Icelandic
sl: Islandski

note: ENC_ICEL_MAC
en: Icelandic, Macintosh
sl: Islandski, Macintosh

note: DLG_History_Id
en: Identifier:
sl: Imenovalec:

note: DLG_Image_Title
en: Image Properties
sl: Lastnosti slike

note: DLG_Image_WrappedNone
en: Image floats above text
sl: Slika lebdi nad besedilom

note: DLG_Image_InLine
en: Image placed in-line (no text wrapping)
sl: Slika, postavljena v vrstico (brez oblivanja besedila)

note: DLG_FOSA_ImportTitle
en: Import File
sl: Uvoz datoteke

note: MSG_ImportingDoc
en: Importing Document...
sl: Uvažanje dokumenta ...

note: LANG_ID_ID
en: Indonesian
sl: Indonezijski

note: XIM_Methods
en: Input Methods
sl: Metode vnosa

note: DLG_FOSA_InsertObject
en: Insert Embeddable Object
sl: Vstavi vdelani predmet

note: DLG_FOSA_FileInsertObject
en: Insert Embeddable Object file:
sl: Vstavi datoteko vdelanega predmeta:

note: DLG_FOSA_InsertTitle
en: Insert File
sl: Vstavi datoteko

note: DLG_FOSA_InsertMath
en: Insert Math File
sl: Vstavi datoteko Math

note: DLG_FOSA_FileInsertMath
en: Insert MathML file:
sl: Vstavi datoteko MathML:

note: TB_InsertNewTable
en: Insert New Table
sl: Vstavi novo tabelo

note: DLG_IP_Title
en: Insert Picture
sl: Vstavi sliko

note: DLG_Insert_SymbolTitle
en: Insert Symbol
sl: Vstavi simbol

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_INSTALL
en: Install new plugin
sl: Namesti nov vtičnik

note: LANG_IA
en: Interlingua
sl: Interjezik

note: LANG_IU_CA
en: Inuktitut
sl: Inuktitutski

note: DLG_InvalidPathname
en: Invalid pathname.
sl: Neveljavna pot.

note: LANG_GA_IE
en: Irish
sl: Irski

note: LANG_IT_IT
en: Italian (Italy)
sl: Italjanski (Italija)

note: LANG_JA_JP
en: Japanese
sl: Japonski

note: ENC_JAPN_EUC
en: Japanese, EUC-JP
sl: Japonski, EUC-JP

note: ENC_JAPN_ISO
en: Japanese, ISO-2022-JP
sl: Japonski, ISO-2022-JP

note: ENC_JAPN_SJIS
en: Japanese, Shift-JIS
sl: Japonski, Shift-JIS

note: ENC_JAPN_WIN
en: Japanese, Windows Code Page 932
sl: Japonski, nabor znakov Windows-932

note: LANG_KN_IN
en: Kannada
sl: Kannadski

note: LANG_KO_KR LANG_KO
en: Korean
sl: Korejski

note: ENC_KORE_EUC
en: Korean, EUC-KR
sl: Korejski, EUC-KR

note: ENC_KORE_JOHAB
en: Korean, Johab
sl: Korejski, Johab

note: ENC_KORE_KSC
en: Korean, KSC_5601
sl: Korejski, KSC_5601

note: ENC_KORE_WIN
en: Korean, Windows Code Page 949
sl: Korejski, nabor znakov Windows-949

note: LANG_KU
en: Kurdish
sl: Kurdski

note: LANG_LO_LA
en: Lao
sl: Laoški

note: DLG_History_LastSaved
en: Last saved:
sl: Nazadnje shranjeno:

note: LANG_LA_IT
en: Latin (Renaissance)
sl: Latinski (renesančni)

note: LANG_LV_LV
en: Latvian
sl: Latvijski

note: LANG_LT_LT
en: Lithuanian
sl: Litavski

note: LANG_MK
en: Macedonian
sl: Makedonski

note: DLG_ULANG_DefaultLangChkbox
en: Make default for document
sl: Naredi privzeto za dokument

note: LANG_MS_MY
en: Malay
sl: Malajski

note: LANG_MI_NZ
en: Maori
sl: Maorski

note: LANG_MR_IN
en: Marathi
sl: Maratski

note: LANG_MH_MH
en: Marshallese (Marshall Islands)
sl: Maršalski (Maršalovi otoki)

note: LANG_MH_NR
en: Marshallese (Nauru)
sl: Maršalski (Nauru)

note: DLG_Merge
en: Merge
sl: Spoji

note: LANG_MN_MN
en: Mongolian
sl: Mongolski

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_NAME
en: Name:
sl: Ime:

note: DLG_QNXMB_No
en: No
sl: Ne

note: DLG_IP_No_Picture_Label
en: No Picture
sl: Brez slike

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_NONE_SELECTED
en: No plugin selected
sl: Izbran ni noben vtičnik

note: STYLE_NORMAL
en: Normal
sl: Navaden

note: LANG_NB_NO
en: Norwegian Bokmal
sl: Norveški Bokmal

note: LANG_NN_NO
en: Norwegian Nynorsk
sl: Norveški Nynorsk

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_NOT_AVAILABLE
en: Not available
sl: Ni na voljo

note: STYLE_NUMHEAD1
en: Numbered Heading 1
sl: Oštevilčeni naslov 1

note: STYLE_NUMHEAD2
en: Numbered Heading 2
sl: Oštevilčeni naslov 2

note: STYLE_NUMHEAD3
en: Numbered Heading 3
sl: Oštevilčeni naslov 3

note: DLG_OK
en: OK
sl: V redu

note: LANG_OC_FR
en: Occitan
sl: Oksitanski

note: DLG_FOSA_OpenTitle
en: Open File
sl: Odpri datoteko

note: DLG_FOSA_FileOpenTypeLabel
en: Open file as type:
sl: Odpri datoteko kot da bi bila vrste:

note: DLG_LISTDOCS_Title
en: Opened Documents
sl: Odprti dokumenti

note: TB_Zoom_Percent
en: Other...
sl: Drugo ...

note: DLG_Zoom_Percent
en: P&ercent:
sl: &Odstotkov:

note: TB_Zoom_PageWidth
en: Page Width
sl: Širina strani

note: DLG_UP_PageRanges
en: Page ranges:
sl: Obsegi strani:

note: DLG_Password_Password
en: Password:
sl: Geslo:

note: STYLE_PLAIN_TEXT
en: Plain Text
sl: Enostavno besedilo

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_DETAILS
en: Plugin Details:
sl: Podrobnosti vtičnika:

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_LIST
en: Plugin List
sl: Seznam vtičnikov

note: LANG_PL_PL
en: Polish
sl: Poljski

note: LANG_PT_BR
en: Portuguese (Brazil)
sl: Portugalski (Brazilija)

note: LANG_PT_PT
en: Portuguese (Portugal)
sl: Portugalski (Portugalska)

note: DLG_Image_PlaceColumn
en: Position relative to its Column
sl: Položaj, relativen glede na njegov stolpec

note: DLG_Image_PlacePage
en: Position relative to its Page
sl: Položaj, relativen glede na njegovo stran

note: DLG_Image_PlaceParagraph
en: Position relative to nearest paragraph
sl: Položaj, relativen glede na najbližji odstavek

note: DLG_Image_Aspect
en: Preserve aspect ratio
sl: Ohrani razmerje stranic

note: DLG_IP_Activate_Label
en: Preview Picture
sl: Predogled slike

note: DLG_FOSA_PrintToFileTitle
en: Print To File
sl: Natisni v datoteko

note: DLG_FOSA_FilePrintTypeLabel
en: Print file as type:
sl: Natisni datoteko kot datoteko vrste:

note: DLG_UP_PrintIn
en: Print in:
sl: Natisni v:

note: DLG_UP_PrintTo
en: Print to:
sl: Natisni na:

note: DLG_UP_Printer
en: Printer
sl: Tiskalnik

note: DLG_UP_PrinterCommand
en: Printer command:
sl: Ukaz za tiskanje:

note: LANG_PA_IN
en: Punjabi (Gurmukhi)
sl: Pundžabski (Gurmukški)

note: LANG_PA_PK
en: Punjabi (Shahmukhi)
sl: Pundžabski (Šamukški)

note: LANG_QU_BO
en: Quechua
sl: Kvečski

note: DLG_FOSA_RecordToFileTitle
en: Record Editing to File
sl: Beleži urejanje v datoteko

note: DLG_UFS_StyleRegular
en: Regular
sl: Navadno

note: DLG_DocComparison_Relationship
en: Relationship:
sl: Razmerje:

note: DLG_FOSA_ReplayFromFileTitle
en: Replay Editing from File
sl: Ponovi urejanje iz datoteke

note: DLG_Restore
en: Restore
sl: Povrni

note: DLG_HTMLOPT_ExpRestore
en: Restore Settings
sl: Povrni nastavitve

note: DLG_DocComparison_Results
en: Results
sl: Rezultati

note: LANG_RO_RO
en: Romanian
sl: Romunski

note: ENC_ROMA_MAC
en: Romanian, Macintosh
sl: Romunski, Macintosh

note: LANG_RU_RU
en: Russian (Russia)
sl: Ruski (Rusija)

note: DLG_UFS_SampleFrameLabel
en: Sample
sl: Vzorec

note: LANG_SC_IT
en: Sardinian
sl: Sardinski

note: DLG_FOSA_SaveAsTitle
en: Save File As
sl: Shrani datoteko kot

note: DLG_HTMLOPT_ExpSave
en: Save Settings
sl: Shrani nastavitve

note: DLG_FOSA_FileSaveTypeLabel
en: Save file as type:
sl: Shrani datoteko kot:

note: DLG_UFS_ScriptLabel
en: Script:
sl: Skript:

note: STYLE_SECTHEADING
en: Section Heading
sl: Naslov odseka

note: DLG_UENC_EncLabel
en: Select Encoding:
sl: Izberi nabor znakov:

note: DLG_HTMLOPT_ExpLabel
en: Select HTML export options:
sl: Izberi možnosti izvoza HTML:

note: DLG_ULANG_LangLabel
en: Select Language:
sl: Izberi jezik:

note: LANG_SR
en: Serbian
sl: Srbski

note: DLG_Image_ImageDesc
en: Set Image Name
sl: Določi ime slike

note: DLG_Image_ImageSize
en: Set Image Size
sl: Določi velikost slike

note: DLG_ULANG_LangTitle
en: Set Language
sl: Nastavi jezik

note: DLG_UFS_TransparencyCheck
en: Set no Highlight Color
sl: Brez osvetlitvene barve

note: DLG_UFS_SizeLabel
en: Size:
sl: Velikost:

note: LANG_SK_SK
en: Slovak
sl: Slovaški

note: LANG_SL_SI
en: Slovenian
sl: Slovenski

note: LANG_ES_MX
en: Spanish (Mexico)
sl: Španski (Mehika)

note: LANG_ES_ES
en: Spanish (Spain)
sl: Španski (Španija)

note: DLG_Image_SquareWrap
en: Square text wrapping
sl: Kvadratno oblivanje besedila

note: DLG_DocComparison_Styles
en: Styles:
sl: Slogi:

note: LANG_SW
en: Swahili
sl: Svahilski

note: LANG_SV_SE
en: Swedish
sl: Švedski

note: TB_Font_Symbol
en: Symbols
sl: Simboli

note: LANG_SYR
en: Syriac
sl: Sirijaški

note: LANG_TL_PH
en: Tagalog
sl: Tagaloški

note: LANG_TA_IN
en: Tamil
sl: Tamilsko

note: LANG_TE_IN
en: Telugu
sl: Teluško

note: DLG_UFS_ColorTab
en: Text Color
sl: Barva besedila

note: DLG_Image_WrappedBoth
en: Text wrapped on both sides of the Image
sl: Besedilo obliva sliko z obeh strani

note: DLG_Image_WrappedLeft
en: Text wrapped to the Left of the Image
sl: Besedilo obliva sliko na levi

note: DLG_Image_WrappedRight
en: Text wrapped to the Right of the Image
sl: Besedilo obliva sliko na desni

note: LANG_TH_TH
en: Thai
sl: Tajski

note: ENC_THAI_MAC
en: Thai, Macintosh
sl: Tajski, Macintosh

note: ENC_THAI_TIS
en: Thai, TIS-620
sl: Tajski, TIS-620

note: ENC_THAI_WIN
en: Thai, Windows Code Page 874
sl: Tajski, nabor znakov Windows-874

note: DLG_NoSaveFile_DirNotWriteable
en: The directory '%s' is write-protected.
sl: Mapa '%s' je zaščitena proti pisanju.

note: MSG_HistoryPartRestore2
en: The nearest version that can be restored fully is %d. Would you like to restore this version instead? To partially restore version %d press No.
sl: Najbližja različica, ki jo lahko v celoti obnovite, je %d. Želite obnoviti to različico? Če želite delno obnoviti različico %d, izberite Ne.

note: DLG_UP_InvalidPrintString
en: The print command string is not valid.
sl: Ukaz za tiskanje ni veljaven.

note: MSG_NoUndo
en: This operation cannot be undone. Are you sure you want to proceed?
sl: Te operacije ni mogoče povrniti. Ste prepričani, da želite nadaljevati?

note: DLG_Image_TightWrap
en: Tight text wrapping
sl: Tesno oblivanje besedila

note: MSG_HistoryPartRestore3
en: To continue anyway, press OK.
sl: Če želite kljub temu nadaljevati, pritisnite V redu.

note: MSG_HistoryPartRestore4
en: To quit the restoration attempt, press Cancel.
sl: Če želite poskus obnovitve zaključiti, pritisnite Prekliči.

note: LANG_TR_TR
en: Turkish
sl: Turški

note: ENC_TURK_ISO
en: Turkish, ISO-8859-9
sl: Turški, ISO-8859-9

note: ENC_TURK_MAC
en: Turkish, Macintosh
sl: Turški, Macintosh

note: ENC_TURK_WIN
en: Turkish, Windows Code Page 1254
sl: Turški, nabor znakov Windows-1254

note: DLG_Image_WrapType
en: Type of text wrapping
sl: Vrsta oblivanja besedila

note: LANG_UK_UA
en: Ukrainian
sl: Ukrajinski

note: ENC_UKRA_KOI
en: Ukrainian, KOI8-U
sl: Ukrajinski, KOI8-U

note: ENC_UKRA_MAC
en: Ukrainian, Macintosh
sl: Ukrajinski, Macintosh

note: ENC_UNIC_UCS_2BE
en: Unicode UCS-2 Big Endian
sl: Unicode UCS-2 BE

note: ENC_UNIC_UCS_2LE
en: Unicode UCS-2 Little Endian
sl: Unicode UCS-2 LE

note: ENC_UNIC_UCS_4BE
en: Unicode UCS-4 Big Endian
sl: Unicode UCS-4 BE

note: ENC_UNIC_UCS_4LE
en: Unicode UCS-4 Little Endian
sl: Unicode UCS-4 LE

note: ENC_UNIC_UTF_16BE
en: Unicode UTF-16 Big Endian
sl: Unicode UFT-16 BE

note: ENC_UNIC_UTF_16LE
en: Unicode UTF-16 Little Endian
sl: Unicode UTF-16 LE

note: ENC_UNIC_UTF_32BE
en: Unicode UTF-32 Big Endian
sl: Unicode UTF-32 BE

note: ENC_UNIC_UTF_32LE
en: Unicode UTF-32 Little Endian
sl: Unicode UTF-32 LE

note: UntitledDocument
en: Untitled%d
sl: Neimenovano-%d

note: DLG_Update
en: Update
sl: Posodobi

note: LANG_UR_PK
en: Urdu
sl: Urdujski

note: LANG_UZ_UZ
en: Uzbek
sl: Uzbeški

note: DLG_History_List_Title
en: Version history
sl: Zgodovina različic

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_VERSION DLG_History_Version
en: Version:
sl: Različica:

note: LANG_VI_VN
en: Vietnamese
sl: Vietnamski

note: ENC_VIET_TCVN
en: Vietnamese, TCVN
sl: Vietnamski, TCVN

note: ENC_VIET_VISCII
en: Vietnamese, VISCII
sl: Vietnamski, VISCII

note: ENC_VIET_WIN
en: Vietnamese, Windows Code Page 1258
sl: Vietnamski, nabor znakov Windows-1258

note: DLG_MW_MoreWindows
en: View Document
sl: Pokaži dokument

note: DLG_MW_Activate
en: View:
sl: Pogled:

note: LANG_CY_GB
en: Welsh
sl: Velški

note: ENC_US_DOS
en: Western European, DOS/Windows Code Page 437
sl: Zahodnoevropski, nabor znakov DOS/Windows-437

note: ENC_MLNG_DOS
en: Western European, DOS/Windows Code Page 850
sl: Zahodnoevropski, nabor znakov DOS/Windows-850

note: ENC_WEST_HP
en: Western European, HP
sl: Zahodnoevropski, HP

note: ENC_WEST_ISO
en: Western European, ISO-8859-1
sl: Zahodnoevropski, ISO-8859-2

note: ENC_WEST_MAC
en: Western European, Macintosh
sl: Zahodnoevropski, Macintosh

note: ENC_WEST_NXT
en: Western European, NeXT
sl: Zahodnoevropski, NeXT

note: ENC_WEST_WIN
en: Western European, Windows Code Page 1252
sl: Zahodnoevropski, nabor znakov Windows-1252

note: TB_Zoom_WholePage
en: Whole Page
sl: Celo stran

note: DLG_Image_Width
en: Width:
sl: Širina:

note: DLG_IP_Width_Label
en: Width:
sl: Širina:

note: DLG_QNXMB_Yes
en: Yes
sl: Da

note: LANG_YI
en: Yiddish
sl: Jidiš

note: MSG_HistoryConfirmSave
en: You have to save changes to document %s before proceeding. Save now?
sl: Pred nadaljevanjem morate dokument %s shraniti. Ga želite shraniti zdaj?

note: DLG_Zoom_RadioFrameCaption
en: Zoom to
sl: Povečaj na

note: DLG_UnixMB_No
en: _No
sl: _Ne

note: DLG_UnixMB_Yes
en: _Yes
sl: _Da

note: DLG_DocComparison_Different
en: different
sl: različen

note: DLG_DocComparison_DivergingPos
en: diverging after document position %d
sl: se razlikuje od položaja %d naprej

note: DLG_DocComparison_Diverging
en: diverging after version %d of %s
sl: se razlikuje od različice %d od %s

note: DLG_DocComparison_Identical
en: identical
sl: identičen

note: DLG_Unit_inch
en: inch
sl: palci

note: DLG_Unit_points
en: points
sl: pike

note: DLG_DocComparison_Siblings
en: siblings
sl: soroden

note: DLG_DocComparison_Unrelated
en: unrelated
sl: nepovezan
