abiword - en to et translation catalogue (1480 entries)

note: DLG_Styles_ErrNotTitle2
en:  - Reserved. 
     You cannot use this name. Choose Another
et:  - Reserveeritud. 
     Seda nime ei saa kasutada. Palun vali mõni muu

note: DLG_WordCount_Auto_Update
en:  Auto Update
et:  Automaatuuendus

note: DLG_PageSetup_Percent
en: % of normal size
et: % normaalsuurusest

note: MSG_DlgNotImp
en: %s not implemented yet.
    
    If you are a programmer, feel free to add code in %s, line %d
    and mail patches to:
    
    	abiword-dev@abisource.com
    
    Otherwise, please be patient.
et: %s ei ole veel rakendatud.
    
    Kui oled programmeerija, võid vabalt lisada oma koodi %s, rida %d
    ja saata paigad aadressile:
    
    	abiword-dev@abisource.com
    
    Vastasel juhul tuleb sul lihtsalt oodata.

note: DLG_Tab_Radio_None
en: &1 None
et: &1 puudub

note: DLG_Tab_Radio_Dot
en: &2 ..........
et: &2 .........

note: MENU_LABEL_HELP_ABOUT
en: &About %s
et: %s in&fo

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_ACCEPT_REVISION
en: &Accept revision
et: &Aktsepteeri versioon

note: DLG_Spell_AddToDict MENU_LABEL_SPELL_ADD
en: &Add
et: &Lisa

note: DLG_PageSetup_Adjust
en: &Adjust to:
et: Ko&handamine:

note: MENU_LABEL_ALIGN
en: &Align
et: &Joondus

note: DLG_Options_Label_ViewAll
en: &All
et: &Kõik

note: DLG_ApplyButton
en: &Apply
et: R&akenda

note: DLG_Para_LabelAt
en: &At:
et: &Väärtus:

note: MENU_LABEL_TOOLS_AUTOSPELL
en: &Auto Spellcheck
et: &Automaatne õigekirjakontroll

note: MENU_LABEL_TABLE_AUTOFIT
en: &Autofit Table
et: &Mahuta tabel automaatselt

note: DLG_Options_Label_PrefsAutoSave
en: &Automatically save this Scheme
et: Pr&aegune skeem salvestatakse automaatselt

note: DLG_DateTime_AvailableFormats
en: &Available formats:
et: S&aadaolevad vormingud:

note: DLG_Para_LabelBefore
en: &Before:
et: Enne:

note: MENU_LABEL_FMT_BOLD
en: &Bold
et: &Rasvane

note: DLG_PageSetup_Bottom
en: &Bottom:
et: &Alumine:

note: MENU_LABEL_INSERT_BREAK
en: &Break
et: &Katkestus

note: MENU_LABEL_TABLE_SELECT_CELL
en: &Cell
et: &Lahter

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_CELLS MENU_LABEL_TABLE_DELETE_CELLS
en: &Cells
et: &Lahtrid

note: MENU_LABEL_ALIGN_CENTER
en: &Center
et: &Keskjoondus

note: DLG_Spell_Change
en: &Change
et: &Muuda

note: MENU_LABEL_INSERT_CLIPART
en: &Clip Art
et: Lõikepil&t

note: DLG_CloseButton MENU_LABEL_FILE_CLOSE
en: &Close
et: Sul&ge

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETE_COLUMNS
en: &Column
et: &Veerg

note: DLG_Break_ColumnBreak
en: &Column break
et: &Veeru katkestus

note: MENU_LABEL_FMT_COLUMNS
en: &Columns
et: &Veerud

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_COMPARE_DOCUMENTS
en: &Compare documents
et: Võr&dle dokumente

note: MENU_LABEL_EDIT_COPY
en: &Copy
et: &Kopeeri

note: MENU_LABEL_FMT_STYLE_DEFINE
en: &Create and Modify Styles
et: &Loo ja muuda stiile

note: DLG_Options_Label_PrefsCurrentScheme
en: &Current Preferences Scheme
et: P&raegune seadistusteskeem

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETE
en: &Delete
et: &Kustuta

note: MENU_LABEL_INSERT_DELETE_HYPERLINK
en: &Delete hyperlink
et: Kustuta &hüperlink

note: DLG_Options_Btn_CustomDict
en: &Dictionary...
et: &Sõnaraamat...

note: MENU_LABEL_INSERT_DIRECTIONMARKER
en: &Direction Marker
et: Suunatä&his

note: MENU_LABEL_FMT_DOCUMENT
en: &Document
et: &Dokument

note: MENU_LABEL_TOOLS_HISTORY
en: &Document History
et: &Dokumendi ajalugu

note: MENU_LABEL_WINDOW
en: &Documents
et: &Dokumendid

note: DLG_Para_PushNoHyphenate
en: &Don't hyphenate
et: &Poolitamist ei kasutata

note: DLG_Options_Btn_IgnoreEdit MENU_LABEL_EDIT
en: &Edit
et: &Redigeerimine

note: MENU_LABEL_INSERT_EDIT_HYPERLINK
en: &Edit hyperlink
et: Muuda hüp&erlinki

note: DLG_Options_Label_SmartQuotesEnable
en: &Enable smart quotes
et: Nutikat&e jutumärkide lubamine

note: MENU_LABEL_INSERT_ENDNOTE
en: &Endnote
et: Lõp&umärkus

note: DLG_Break_EvenPage
en: &Even page
et: Paarisl&ehekülg

note: MENU_LABEL_INSERT_FIELD
en: &Field
et: &Väli

note: DLG_Field_Fields_No_Colon
en: &Fields
et: &Väljad

note: DLG_Field_Fields
en: &Fields:
et: &Väljad:

note: MENU_LABEL_FILE
en: &File
et: &Fail

note: DLG_Options_Label_FileExtension
en: &File extension:
et: &Faililaiend:

note: MENU_LABEL_EDIT_FIND
en: &Find
et: &Otsi

note: DLG_FR_FindNextButton
en: &Find Next
et: &Leia järgmine

note: DLG_PageSetup_Footer
en: &Footer:
et: &Jalus:

note: MENU_LABEL_TABLE_FORMAT
en: &Format Table
et: V&orminda tabel

note: MENU_LABEL_INSERT_GRAPHIC
en: &From File
et: &Failist

note: MENU_LABEL_EDIT_GOTO
en: &Go To
et: Lii&gu

note: DLG_FormatTOC_HasHeading
en: &Has Heading
et: Pealkirja&ga

note: MENU_LABEL_VIEW_HEADFOOT
en: &Header and Footer
et: &Päis ja jalus

note: DLG_PageSetup_Header
en: &Header:
et: &Päis:

note: DLG_PageSetup_Height
en: &Height:
et: &Kõrgus:

note: DLG_HelpButton MENU_LABEL_HELP
en: &Help
et: &Abi

note: DLG_Options_Label_ViewHiddenText
en: &Hidden Text
et: &Peidetud tekst

note: DLG_Options_Label_SpellHighlightMisspelledWords
en: &Highlight misspelled words
et: Valesti kirjutatud sõnad tõstetakse esile

note: MENU_LABEL_INSERT_HYPERLINK
en: &Hyperlink
et: &Hüperlink

note: DLG_Spell_Ignore
en: &Ignore
et: I&gnoreeri

note: MENU_LABEL_SPELL_IGNOREALL
en: &Ignore All
et: Igno&reeri kõiki

note: MENU_LABEL_FMT_IMAGE MENU_LABEL_FMT_POSIMAGE
en: &Image
et: P&ilt

note: MENU_LABEL_FILE_IMPORTSTYLES
en: &Import Styles
et: &Impordi stiilid

note: MENU_LABEL_WEB_WEBPREVIEW
en: &In web browser
et: Veeb&ilehitsejas

note: DLG_FormatTOC_InheritLabel
en: &Inherit label
et: Peald&is päritakse

note: DLG_InsertButton MENU_LABEL_INSERT MENU_LABEL_TABLE_INSERT DLG_Insert
en: &Insert
et: L&isamine

note: DLG_Options_Label_AutoSaveInterval
en: &Interval:
et: &Intervall:

note: MENU_LABEL_FMT_ITALIC
en: &Italic
et: &Kaldkiri

note: MENU_LABEL_INSERT_GOTO_HYPERLINK
en: &Jump to hyperlink
et: Hü&ppa hüperlingile

note: MENU_LABEL_ALIGN_JUSTIFY
en: &Justify
et: &Rööpjoondus

note: DLG_Para_PushKeepLinesTogether
en: &Keep lines together
et: &Hoia read koos

note: DLG_PageSetup_Landscape
en: &Landscape
et: &Rõhtpaigutus

note: MENU_LABEL_TOOLS_LANGUAGE
en: &Language
et: Kee&l

note: MENU_LABEL_ALIGN_LEFT
en: &Left
et: &Vasakjoondus

note: MENU_LABEL_FMT_DIRECTION_DO_LTR
en: &Left-to-right text
et: Vasaku&lt paremale tekst

note: DLG_Para_LabelLeft DLG_PageSetup_Left
en: &Left:
et: &Vasak:

note: MENU_LABEL_VIEW_LOCK_TB_LAYOUT
en: &Lock layout
et: &Lukusta paigutus

note: MENU_LABEL_TOOLS_MAILMERGE
en: &Mail Merge
et: And&mebaas

note: MENU_LABEL_INSERT_MAILMERGE
en: &Mail Merge Field
et: &Andmebaasiväli

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_AUTO
en: &Maintain Full History
et: Sä&ilita kogu ajalugu

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_MARK
en: &Mark revisions while typing
et: &Märgi versioonid kirjutamise ajal

note: DLG_FR_MatchCase
en: &Match case
et: Tõstu sobi&mine

note: MENU_LABEL_TABLE_MERGE_CELLS
en: &Merge Cells
et: &Liida lahtrid

note: MENU_LABEL_WINDOW_MORE
en: &More Documents
et: Veel doku&mente

note: DLG_Goto_Label_Name
en: &Name:
et: &Nimi:

note: MENU_LABEL_FILE_NEW
en: &New
et: &Uus

note: MENU_LABEL_WINDOW_NEW
en: &New Window
et: &Uus aken

note: MENU_LABEL_FILE_NEW_USING_TEMPLATE
en: &New using Template
et: &Uus malli põhjal

note: DLG_Break_NextPage
en: &Next page
et: Järgmi&ne lehekülg

note: MENU_LABEL_VIEW_NORMAL
en: &Normal Layout
et: &Normaalne vaade

note: DLG_FormatTOC_NumberingType
en: &Numbering type:
et: &Nummerdamise tüüp:

note: DLG_Break_OddPage
en: &Odd page
et: Paarit&u lehekülg

note: MENU_LABEL_FILE_OPEN
en: &Open
et: &Ava

note: DLG_MailMerge_OpenFile
en: &Open File
et: &Ava Fail

note: MENU_LABEL_FMT_OVERLINE
en: &Overline
et: Ü&lakriipsutusega

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_WIDTH
en: &Page Width
et: &Lehekülje laius

note: DLG_Break_PageBreak
en: &Page break
et: &Lehekülje katkestus

note: DLG_FormatTOC_PageNumbering
en: &Page numbering:
et: Lehekülgede &nummerdus:

note: MENU_LABEL_FMT_PARAGRAPH
en: &Paragraph
et: &Lõik

note: MENU_LABEL_EDIT_PASTE
en: &Paste
et: &Aseta

note: MENU_LABEL_INSERT_PICTURE
en: &Picture
et: &Pilt

note: MENU_LABEL_TOOLS_PLUGINS
en: &Plugins
et: &Pluginad

note: DLG_PageSetup_Portrait
en: &Portrait
et: &Püstpaigutus

note: MENU_LABEL_FILE_PRINT
en: &Print
et: T&rüki

note: MENU_LABEL_VIEW_PRINT
en: &Print Layout
et: &Trükivaade

note: MENU_LABEL_TOOLS_HISTORY_PURGE
en: &Purge History
et: &Puhasta ajalugu

note: MENU_LABEL_FILE_EXIT
en: &Quit
et: &Välju

note: MENU_LABEL_EDIT_REDO
en: &Redo
et: &Tee uuesti

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_REJECT_REVISION
en: &Reject revision
et: &Lükka versioon tagasi

note: DLG_FR_ReplaceButton
en: &Replace
et: &Asenda

note: DLG_Options_Btn_IgnoreReset
en: &Reset
et: &Lähtesta

note: MENU_LABEL_VIEW_DEFAULT_TB_LAYOUT
en: &Reset to default layout
et: T&aasta vaikepaigutus

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS
en: &Revisions
et: &Versioonid

note: MENU_LABEL_ALIGN_RIGHT
en: &Right
et: &Paremjoondus

note: MENU_LABEL_FMT_DIRECTION_DO_RTL
en: &Right-to-left text
et: Pa&remalt vasakule tekst

note: DLG_Para_LabelRight DLG_PageSetup_Right
en: &Right:
et: Pa&rem:

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETE_ROWS MENU_LABEL_TABLE_SELECT_ROW
en: &Row
et: &Rida

note: DLG_Options_Label_ViewRuler
en: &Ruler
et: &Joonlaud

note: MENU_LABEL_FILE_SAVE
en: &Save
et: &Salvesta

note: MENU_LABEL_FILE_SAVEIMAGE
en: &Save Image As
et: &Salvesta pilt kui

note: MENU_LABEL_WEB_SAVEASWEB
en: &Save web page
et: &Salvesta veebileht

note: MENU_LABEL_HELP_SEARCH
en: &Search for Help
et: Abi&otsing

note: MENU_LABEL_TABLE_SELECT
en: &Select
et: &Vali

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_SET_VIEW_LEVEL
en: &Select revision
et: Vali versioo&n

note: MENU_LABEL_TOOLS_HISTORY_SHOW
en: &Show History
et: &Näita ajalugu

note: MENU_LABEL_VIEW_STATUSBAR
en: &Show Status Bar
et: Näita &olekuriba

note: DLG_Para_LabelSpecial
en: &Special:
et: &Spetsiaalne:

note: MENU_LABEL_TOOLS_SPELLING
en: &Spelling
et: Õ&igekirja kontroll

note: DLG_FormatTOC_StartAt
en: &Start at:
et: Algu&s:

note: DLG_Options_Label_ViewStatusBar
en: &Status bar
et: &Olekuriba

note: MENU_LABEL_FMT_SUBSCRIPT
en: &Subscript
et: Alapai&gutus

note: DLG_Para_PushSuppressLineNumbers
en: &Suppress line numbers
et: &Reanumbreid ei näidata

note: DLG_FormatTOC_TabLeader
en: &Tab leader:
et: &Tabeldusmärgi tähis:

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_TABLE MENU_LABEL_TABLE_DELETE_TABLE MENU_LABEL_TABLE_SELECT_TABLE
en: &Table
et: &Tabel

note: MENU_LABEL_FMT_TABS
en: &Tabs
et: Ta&beldusmärgid

note: DLG_Para_ButtonTabs
en: &Tabs...
et: Ta&beldusmärgid...

note: MENU_LABEL_VIEW_TOOLBARS
en: &Toolbars
et: Töö&riistaribad

note: MENU_LABEL_TOOLS
en: &Tools
et: &Tööriistad

note: DLG_PageSetup_Top
en: &Top:
et: Ü&lemine:

note: DLG_Field_Types_No_Colon
en: &Types
et: &Tüübid

note: DLG_Field_Types
en: &Types:
et: &Tüübid:

note: MENU_LABEL_FMT_UNDERLINE
en: &Underline
et: &Allajoonitud

note: MENU_LABEL_EDIT_UNDO
en: &Undo
et: &Võta tagasi

note: DLG_Options_Label_ViewUnits DLG_PageSetup_Units
en: &Units:
et: Ühik&ud:

note: MENU_LABEL_VIEW DLG_MW_ViewButton
en: &View
et: &Vaade

note: MENU_LABEL_VIEW_WEB
en: &Web Layout
et: Vee&bivaade

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_WHOLE
en: &Whole Page
et: &Terve lehekülg

note: DLG_FR_WholeWord
en: &Whole word
et: &Terve sõna

note: DLG_Para_PushWidowOrphanControl
en: &Widow/Orphan control
et: Üksik ri&da lõigust viiakse üle

note: DLG_PageSetup_Width
en: &Width:
et: &Laius:

note: MENU_LABEL_TOOLS_WORDCOUNT
en: &Word Count
et: Sõnal&oendaja

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_MENU MENU_LABEL_VIEW_ZOOM
en: &Zoom
et: S&uurendus

note: DLG_ListRevisions_LevelZero
en: (All revisions visible)
et: (Kõik versioonid nähtaval)

note: DLG_Spell_NoSuggestions
en: (no spelling suggestions)
et: (ettepanekud puuduvad)

note: DLG_Para_SpecialNone
en: (none)
et: (puudub)

note: TOOLBAR_LABEL_1COLUMN TOOLBAR_STATUSLINE_1COLUMN TOOLBAR_TOOLTIP_1COLUMN
en: 1 Column
et: 1 veerg

note: TOOLBAR_LABEL_MIDDLE_SPACE
en: 1.5 Spacing
et: 1,5 reavahe

note: DLG_Para_SpacingHalf
en: 1.5 lines
et: 1,5 rida

note: TOOLBAR_STATUSLINE_MIDDLE_SPACE TOOLBAR_TOOLTIP_MIDDLE_SPACE
en: 1.5 spacing
et: 1,5 reavahe

note: TOOLBAR_LABEL_PARA_12BEFORE
en: 12 pt before
et: 12 pt eest

note: TOOLBAR_LABEL_2COLUMN TOOLBAR_STATUSLINE_2COLUMN TOOLBAR_TOOLTIP_2COLUMN
en: 2 Columns
et: 2 veergu

note: TOOLBAR_LABEL_3COLUMN TOOLBAR_STATUSLINE_3COLUMN TOOLBAR_TOOLTIP_3COLUMN
en: 3 Columns
et: 3 veergu

note: DLG_Goto_Btn_Prev
en: << Prev
et: << Eelmine

note: MSG_Exception
en: A fatal error has just occurred. Abiword is going to shutdown.
    The current document has been saved to disc with a ".saved" extension.
et: Ilmnes saatuslik viga. Abiword pannakse kinni.
    Avatud dokument salvestatakse kettale laiendiga ".saved".

note: DLG_Options_Label_SpellSuggest
en: A&lways suggest corrections
et: A&lati pakutakse parandus

note: MSG_IE_BogusDocument
en: AbiWord cannot open %s. It appears to be an invalid document
et: Abiword ei suuda avada %s. See paistab olevat vigane dokument.

note: MSG_SpellSelectionDone
en: AbiWord finished checking the selection.
et: Abiword lõpetas valiku kontrollimise.

note: DLG_FR_FinishedReplace
en: AbiWord has finished its search of the document and has made %d replacements.
et: Abiword lõpetas otsingu dokumendis, sooritades %d asendust.

note: DLG_FR_FinishedFind
en: AbiWord has finished searching the document.
et: Abiword lõpetas otsingu dokumendis.

note: WINDOWS_COMCTL_WARNING
en: AbiWord is designed for a newer version of the system file COMCTL32.DLL
    than the one currently on your system. (COMCTL32.DLL version 4.72 or newer)
    A solution to this problem is explained in the FAQ on the AbiSource web site
    
    	http://www.abisource.com
    
    You can use the program, but the toolbar may be missing.
et: AbiWord on mõeldud süsteemse faili COMCTL32.DLL uuemale versioonile
    kui see, mis on süsteemis praegu. (COMCTL32.DLL versioon 4.72 või uuem)
    Selle probleemi lahendamist seletab KKK rubriik AbiSource'i
    veebileheküljel
    
    	http://www.abisource.com
    
    Rakendust saab kasutada, kuid tööriistariba puudub.

note: WINDOWS_NEED_UNICOWS
en: AbiWord needs the file %s.dll
    Please download and install it from http://www.microsoft.com/msdownload/platformsdk/sdkupdate/psdkredist.htm
et: AbiWord vajab faili %s.dll
    Palun laadi see alla ja paigalda aadressilt http://www.microsoft.com/msdownload/platformsdk/sdkupdate/psdkredist.htm

note: MENU_LABEL_HELP_ABOUT_GNOMEOFFICE
en: About G&NOME Office
et: G&NOME Office'i info

note: MENU_STATUSLINE_HELP_ABOUT_GNOMEOFFICE
en: About the GNOME Office project
et: GNOME Office'i projekti info

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_ACCEPT_REVISION
en: Accept the suggested change
et: Pakutud muudatuse aktsepteerimine

note: TOOLBAR_STATUSLINE_ADD_COLUMN TOOLBAR_TOOLTIP_ADD_COLUMN
en: Add a column to this table after the current column
et: Tabelile veeru lisamine käesoleva veeru järele

note: TOOLBAR_STATUSLINE_ADD_ROW TOOLBAR_TOOLTIP_ADD_ROW
en: Add a row to this table after the current row
et: Tabelile rea lisamine käesoleva rea järele

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BORDERS
en: Add borders and shading to the selection
et: Valikule piirete ja varjutuse lisamine

note: TOOLBAR_LABEL_ADD_COLUMN
en: Add column after
et: Lisa veerg järele

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BULLETS
en: Add or modify bullets and numbering for selected paragraphs
et: Nummerdamise ja täppide lisamine või muutmine valitud lõikude puhul

note: TOOLBAR_LABEL_ADD_ROW
en: Add row after
et: Lisa rida järele

note: MENU_STATUSLINE_SPELL_ADD
en: Add this word to the custom dictionary
et: Sõna lisamine omatehtud sõnaraamatusse

note: DLG_Styles_ModifyTemplate
en: Add to template
et: Lisa mallile

note: DLG_Para_LabelAfter
en: Aft&er:
et: Päras&t:

note: DLG_Para_LabelAlignment
en: Ali&gnment:
et: &Joondus:

note: DLG_Tab_Label_Alignment DLG_PageNumbers_Alignment_No_Colon
en: Alignment
et: Joondus

note: DLG_PageNumbers_Alignment
en: Alignment:
et: Joondus:

note: DLG_Styles_LBL_All DLG_UP_All
en: All
et: Kõik

note: DLG_Options_Label_CheckAllowCustomToolbars
en: Allow Custom Toolbars
et: Kohandatud tööriistaribade lubamine

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_LOCKSTYLES
en: Allow formatting using styles only
et: Vormindamine lubatakse ainult stiile kasutades

note: DLG_Options_Label_CheckWhiteForTransparent
en: Allow screen colors other than white
et: Aken ei pea olema ainult valge

note: FIELD_Application
en: Application
et: Rakendus

note: DLG_Options_Label_AppStartup
en: Application Startup
et: Rakenduse käivitamine

note: DLG_Options_Btn_Apply DLG_Apply
en: Apply
et: Rakenda

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FMTPAINTER TOOLBAR_TOOLTIP_FMTPAINTER
en: Apply the previously copied paragraph formatting onto the selected text
et: Varem kopeeritud lõiguvorminduse rakendamine valitud tekstile

note: DLG_Lists_Apply_Current
en: Apply to Current List
et: Käesolevale nimekirjale rakendamine

note: DLG_FormatTable_Apply_To
en: Apply to:
et: Rakendatakse:

note: DLG_Lists_Arabic_List
en: Arabic List
et: Araabia numbritega nimekiri

note: MSG_AutoRevisionOffWarning
en: Are you sure you do not want to maintain full history record? If you proceed, you will not be able to restore earlier versions of this document.
et: Kas oled kindel, et ei soovi säilitada kogu ajalugu? Jätkamise korral ei saa sa selle dokumendi varasemaid versioone taastada.

note: DLG_Para_SpacingAtLeast
en: At least
et: Vähemalt

note: DLG_Lists_Resume
en: Attach to Previous List
et: Eelmisele nimekirjale lisamine

note: DLG_MetaData_Author_LBL DLG_PLUGIN_MANAGER_AUTHOR
en: Author:
et: Autor:

note: DLG_Options_Label_AutoSaveUnderline
en: Auto &Save
et: Automaat&salvestamine

note: DLG_Options_Label_AutoSaveCurrent
en: Auto &save current file every
et: Käesoleva faili automaat&salvestus iga

note: DLG_Options_Label_AutoSave
en: Auto Save
et: Automaatsalvestamine

note: DLG_Options_Label_SpellAutoReplace
en: Auto replace misspelled words
et: Valesti kirjutatud sõnade automaatne asendamine

note: DLG_InsertTable_AutoFit_Capital
en: AutoFit Behavior
et: Automaatne mahutamine

note: DLG_InsertTable_AutoFit
en: AutoFit behavior
et: Automaatne mahutamine

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_AUTOFIT
en: Autofit Table
et: Tabeli automaatne mahutamine

note: DLG_Options_Label_Grammar
en: Automatic Grammar Checking
et: Automaatne grammatika kontroll

note: DLG_InsertTable_AutoColSize
en: Automatic column size
et: Veergude automaatne suurus

note: DLG_Options_Label_CheckAutoLoadPlugins
en: Automatically load all plugins found
et: Kõigi leitud pluginate automaatne laadimine

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_AUTOSPELL
en: Automatically spell-check the document
et: Dokumendi õigekirja automaatne kontroll

note: DLG_Styles_ModifyAutomatic
en: Automatically update
et: Automaatne uuendus

note: MSG_AutoMerge
en: Automerge
et: Automaatne ühendamine

note: DLG_MailMerge_AvailableFields
en: Available Fields
et: Saadaolevad väljad

note: DLG_DateTime_AvailableFormats_Capital
en: Available Formats
et: Saadaolevad vormingud

note: DLG_Styles_Available
en: Available Styles
et: Saadaolevad stiilid

note: DLG_Para_LabelBy
en: B&y:
et: Ni&he:

note: DLG_FormatFrame_Background DLG_FormatTable_Background
en: Background
et: Taust

note: DLG_FormatFrame_Background_Color DLG_FormatTable_Background_Color
en: Background color:
et: Tausta värv:

note: DLG_Tab_Radio_Bar
en: Bar
et: Tulp

note: TabToggleBarTab
en: Bar Tab
et: Tulptabeldusmärk

note: DLG_Styles_ModifyBasedOn
en: Based On:
et: Stiili alus:

note: DLG_Options_Label_BiDiOptions
en: Bi-Directional Options
et: Kirjutamissuuna valikud

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_BOLD TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_BOLD TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_BOLD DLG_UFS_StyleBold
en: Bold
et: Rasvane

note: MENU_LABEL_INSERT_BOOKMARK
en: Boo&kmark
et: &Järjehoidja

note: DLG_Goto_Target_Bookmark
en: Bookmark
et: Järjehoidja

note: MSG_BookmarkNotFound
en: Bookmark "%s" was not found in this document.
et: Selles dokumendis ei leitud järjehoidjat "%s".

note: DLG_FormatFrame_Border_Color DLG_FormatTable_Border_Color
en: Border color:
et: Piirde värv:

note: DLG_FormatFrame_Borders DLG_FormatTable_Borders
en: Borders
et: Piirded

note: MENU_LABEL_FMT_BORDERS
en: Borders and Shading
et: Piirded ja varjutus

note: BottomMarginStatus
en: Bottom Margin [%s]
et: Alumine veeris [%s]

note: MENU_LABEL_FMT_BOTTOMLINE TOOLBAR_LABEL_FMT_BOTTOMLINE TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_BOTTOMLINE TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_BOTTOMLINE DLG_UFS_BottomlineCheck
en: Bottomline
et: Alajoon

note: FIELD_Application_BuildId
en: Build Id.
et: Ehitamise ID

note: FIELD_Application_Options
en: Build Options
et: Ehitamise valikud

note: FIELD_Application_Target
en: Build Target
et: Ehitamise sihtkoht

note: DLG_Lists_Type_bullet
en: Bullet
et: Täpp

note: DLG_Lists_Bullet_List STYLE_BULLETLIST
en: Bullet List
et: Täppnimekiri

note: TOOLBAR_LABEL_LISTS_BULLETS TOOLBAR_STATUSLINE_LISTS_BULLETS TOOLBAR_TOOLTIP_LISTS_BULLETS
en: Bullets
et: Täpid

note: MENU_LABEL_FMT_BULLETS
en: Bullets and &Numbering
et: &Täpid ja nummerdamine

note: DLG_Options_Label_Look
en: Button Style
et: Nupustiil

note: MENU_LABEL_FMT_TOGGLECASE
en: C&hange Case
et: &Muuda tõstu

note: MENU_LABEL_EDIT_COPY_HYPERLINK_LOCATION
en: C&opy hyperlink location
et: K&opeeri hüperlingi asukoht

note: MENU_LABEL_HELP_CREDITS
en: C&redits
et: &Autorid

note: MSG_NoBreakInsideTable
en: Can not insert a Break inside a table
et: Katkestust ei saa lisada tabeli sisse

note: MSG_NoBreakInsideFrame
en: Can not insert a Break inside a text box
et: Katkestust ei saa lisada tekstikasti sisse

note: DLG_Styles_ErrStyleCantDelete
en: Cannot delete this style
et: Seda stiili ei saa kustutada

note: DLG_Styles_ErrStyleBuiltin
en: Cannot modify a builtin style
et: Püsistiili ei saa muuta

note: PRINT_CANNOTSTARTPRINTJOB
en: Cannot start print job
et: Trükitöö käivitamine ebaõnnestus

note: DLG_MetaData_Category_LBL
en: Category:
et: Kategooria:

note: DLG_Tab_Radio_Center DLG_PageNumbers_Center TOOLBAR_LABEL_ALIGN_CENTER
en: Center
et: Keskel

note: TabToggleCenterTab
en: Center Tab
et: Kesktabeldusmärk

note: TOOLBAR_STATUSLINE_ALIGN_CENTER TOOLBAR_TOOLTIP_ALIGN_CENTER
en: Center alignment
et: Keskjoondus

note: MENU_STATUSLINE_ALIGN_CENTER
en: Center-align the paragraph
et: Lõigu keskjoondus

note: DLG_Para_AlignCentered
en: Centered
et: Keskjoondatud

note: DLG_Spell_ChangeTo
en: Change &to:
et: &Asendus:

note: DLG_Spell_ChangeAll
en: Change A&ll
et: Muuda &kõik

note: DLG_Background_Title
en: Change Background Color
et: Muuda taustavärvi

note: DLG_ToggleCase_Title
en: Change Case
et: Tõstu muutmine

note: DLG_Lists_Cur_Change_Start
en: Change Current 
    List
et: Muuda 
    käesolevat nimekirja

note: DLG_Background_TitleHighlight
en: Change Highlight Color
et: Muuda esiletõstu värvi

note: DLG_FormatTOC_ChangeStyle
en: Change Style
et: Muuda stiili

note: DLG_Background_TitleFore
en: Change Text Color
et: Muuda teksti värvi

note: MENU_STATUSLINE_FMT_DIRECTION
en: Change directional properties of text
et: Muuda teksti suunda

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_DOM_DIRECTION TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_DOM_DIRECTION
en: Change dominant direction of paragraph
et: Lõigu valitseva kirjutamissuuna muutmine

note: MENU_STATUSLINE_FMT_TOGGLECASE
en: Change the case of the selected text
et: Valitud teksti tõstu muutmine

note: MENU_STATUSLINE_FMT_FONT
en: Change the font of the selected text
et: Valitud teksti fondi muutmine

note: MENU_STATUSLINE_FMT_PARAGRAPH
en: Change the format of the selected paragraph
et: Valitud lõigu vorminduse muutmine

note: MENU_STATUSLINE_FMT_LANGUAGE MENU_STATUSLINE_TOOLS_LANGUAGE
en: Change the language of the selected text
et: Valitud teksti keele muutmine

note: MENU_STATUSLINE_FMT_COLUMNS
en: Change the number of columns
et: Veergude arvu muutmine

note: MENU_STATUSLINE_FILE_PAGESETUP
en: Change the printing options
et: Trükkimisvalikute muutmine

note: MENU_STATUSLINE_FMT_FRAME
en: Change the properties of the Text Box
et: Tekstikasti omaduste muutmine

note: MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_1 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_2 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_3 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_4 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_5 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_6 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_7 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_8 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_9
en: Change to this suggested spelling
et: Pakutud paranduse aktsepteerimine

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BACKGROUND
en: Change your document's page background
et: Dokumentide tausta muutmine

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BACKGROUND_PAGE_COLOR
en: Change your document's page color
et: Dokumendi taustavärvi muutmine

note: DLG_Styles_ModifyCharacter
en: Character
et: Märk

note: FIELD_Numbers_CharCount
en: Character Count
et: Märke kokku

note: FIELD_Numbers_NbspCount
en: Character Count (w/o spaces)
et: Märke kokku (ilma tühikuteta)

note: DLG_Styles_CharPrev
en: Character Preview
et: Märkide eelvaatlus

note: DLG_WordCount_Characters_No
en: Characters (no spaces):
et: Märke (ilma tühikuteta):

note: DLG_WordCount_Characters_Sp
en: Characters (with spaces):
et: Märke (tühikutega):

note: MENU_LABEL_TOOLS_SPELL
en: Check &Spelling
et: &Kontrolli õigekirja

note: DLG_Options_Label_GrammarCheck
en: Check &grammar as you type
et: &Grammatika kontrollimine kirjutamise ajal

note: MENU_LABEL_HELP_CHECKVER
en: Check for &Updates
et: &Uuenduste kontroll

note: MENU_STATUSLINE_HELP_CHECKVER
en: Check online for newer versions of AbiWord
et: Internetist AbiWordi uuemate versioonide otsimine

note: DLG_Options_Label_SpellCheckAsType
en: Check s&pelling as you type
et: Õigekir&ja kontrollimine kirjutamise ajal

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_SPELL
en: Check the document for incorrect spelling
et: Dokumendi õigekirja kontrollimine

note: DLG_NEW_Choose
en: Choose
et: Vali

note: DLG_Options_Label_ChooseForTransparent
en: Choose Screen Color
et: Vali ekraanivärv

note: DLG_Options_Label_ColorChooserLabel
en: Choose screen color for AbiWord
et: Abiwordi ekraani värvi valik

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_SET_VIEW_LEVEL
en: Choose which revision you wish to view
et: Valimine, millist versiooni vaadata

note: DLG_Goto_Label_Help
en: Choose your target in the left side.
    If you want to use the "Go To" button, just fill the Number Entry with the desired number.  You can use + and - to perform relative movement.	I.e., if you write "+2" and you select "Line", the "Go To" will go 2 lines below your current position.
et: Vali vasakul objekt.
    Kui soovid kasutada nuppu "Liigu", kirjuta numbriväljale vajalik number. Märkidega + ja - saab sooritada suhtelise liikumise,	s.t. kui kirjutad "+2" ja valid "Rida", siis käsk "Liigu" viib sind kaks rida praegusest asukohast edasi.

note: MENU_LABEL_EDIT_CLEAR
en: Cle&ar
et: &Puhasta

note: DLG_Tab_Button_Clear
en: Clear
et: Puhasta

note: DLG_Tab_Button_ClearAll
en: Clear &All
et: Puhasta &kõik

note: DLG_Background_ClearClr
en: Clear Background Color
et: Puhasta taustavärv

note: DLG_Background_ClearHighlight
en: Clear Highlight Color
et: Puhasta esiletõstmise värv

note: MSG_QueryExit
en: Close all windows and exit?
et: Kas sulgeda kõik aknad ja väljuda?

note: MENU_STATUSLINE_FILE_EXIT
en: Close all windows in the application and exit
et: Sulgeb rakenduse kõik aknad ja väljub

note: MENU_STATUSLINE_FILE_CLOSE
en: Close the document
et: Sulgeb dokumendi

note: MENU_LABEL_TABLE_SELECT_COLUMN
en: Co&lumn
et: &Veerg

note: DLG_FormatFrame_Color DLG_FormatTable_Color DLG_UFS_ColorLabel
en: Color:
et: Värv:

note: DLG_FormatTable_Apply_To_Column
en: Column
et: Veerg

note: ColumnGapStatus
en: Column Gap [%s]
et: Veeruvahe [%s]

note: ColumnStatus
en: Column [%d]
et: Veerg [%d]

note: DLG_Column_ColumnTitle
en: Columns
et: Veerud

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_COLUMNS_BEFORE
en: Columns &Left
et: &Veerud vasakule

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_COLUMNS_AFTER
en: Columns &Right
et: V&eerud paremale

note: DLG_ListRevisions_Column3Label
en: Comment
et: Kommentaar

note: DLG_MarkRevisions_Comment2Label
en: Comment to be associated with the revision:
et: Versiooniga seotud kommentaar:

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_COMPARE_DOCUMENTS
en: Compare active document to another document
et: Aktiivse dokumendi võrdlemine teise dokumendiga

note: FIELD_Application_CompileDate
en: Compile Date
et: Kompileerimispäev

note: FIELD_Application_CompileTime
en: Compile Time
et: Kompileerimisaeg

note: DLG_Break_Continuous
en: Con&tinuous
et: Pi&dev

note: DLG_MarkRevisions_Check1Label
en: Continue previous revision (number %d)
et: Jätka eelmise versiooniga (number %d)

note: FIELD_Document_Contributor
en: Contributor
et: Kaasautor

note: DLG_MetaData_CoAuthor_LBL
en: Contributor(s):
et: Kaasautor(id):

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_TEXTTOTABLE
en: Convert Selected Text to a Table
et: Valitud teksti teisendamine tabeliks

note: MENU_LABEL_TABLE_TABLETOTEXT
en: Convert Table to Text
et: Teisenda tabel tekstiks

note: MENU_LABEL_TABLE_TEXTTOTABLE
en: Convert Text to Table
et: Teisenda tekst tabeliks

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_TABLETOTEXT
en: Convert from a Table to Text
et: Tabeli teisendamine tekstiks

note: TOOLBAR_LABEL_EDIT_COPY TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_COPY TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_COPY
en: Copy
et: Kopeeri

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_COPYEMBED
en: Copy Embedded Object
et: Põimitud objekti kopeerimine

note: MENU_LABEL_EDIT_COPYIMAGE
en: Copy Image
et: Kopeeri pilt

note: MENU_LABEL_EDIT_COPYEMBED
en: Copy Object
et: Kopeeri ohbjekt

note: MENU_LABEL_EDIT_COPY_FRAME
en: Copy Text Box
et: Kopeeri tekstikast

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_COPY_HYPERLINK_LOCATION
en: Copy hyperlink location
et: Kopeeri hüperlingi asukoht

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_COPY_FRAME
en: Copy the Text Box to the clipboard
et: Kopeerib tekstikasti lõikepuhvrisse

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_CUT_FRAME
en: Copy the Text Box to the clipboard then remove it
et: Kopeerib tekstikasti lõikepuhvrisse ja eemaldab

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_COPY
en: Copy the selection and put it on the Clipboard
et: Kopeerib valiku ja asetab lõikepuhvrisse

note: MSG_IE_CouldNotOpen
en: Could not open file %s for writing
et: Faili %s avamine kirjutamiseks ebaõnnestus

note: MSG_OpenFailed
en: Could not open file %s.
et: Faili %s avamine ebaõnnestus.

note: MSG_IE_CouldNotWrite
en: Could not write to file %s
et: Faili %s salvestamine ebaõnnestus

note: MSG_SaveFailed
en: Could not write to the file %s.
et: Failile %s lisamine ebaõnnestus.

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_WORDCOUNT
en: Count the number of words in the document
et: Arvutab sõnade arvu dokumendis

note: FIELD_Document_Coverage
en: Coverage
et: Kehtivus

note: DLG_MetaData_Coverage_LBL
en: Coverage:
et: Kehtivus:

note: DLG_NEW_Tab1_FAX1
en: Create a fax
et: Faksi loomine

note: DLG_NEW_Tab1_WP1
en: Create a new blank document
et: Uue tühja dokumendi loomine

note: MENU_STATUSLINE_FILE_NEW TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_NEW TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_NEW
en: Create a new document
et: Uue dokumendi loomine

note: DLG_NEW_Create
en: Create a new document from a template
et: Uus dokument luuakse malli põhjal

note: MENU_STATUSLINE_FILE_NEW_USING_TEMPLATE
en: Create a new document using a template
et: Uue dokumendi loomine malli põhjal

note: DLG_NEW_StartEmpty
en: Create an empty document
et: Tühja dokumendi loomine

note: FIELD_Document_Creator
en: Creator
et: Looja

note: MENU_LABEL_EDIT_CUT
en: Cu&t
et: &Lõika

note: FIELD_Datetime_CurrentDate
en: Current Date
et: Tänane kuupäev

note: DLG_Lists_Current_Font
en: Current Font
et: Praegune font

note: DLG_Lists_Current_List_Label
en: Current List Label
et: Käesoleva nimekirja pealdis

note: DLG_Lists_Current_List_Type
en: Current List Type
et: Käesoleva nimekirja tüüp

note: MSG_EmptySelection
en: Current Selection is Empty
et: Käesolev valik on tühi

note: DLG_Styles_DefCurrent
en: Current Settings
et: Praegused seadistused

note: FIELD_Datetime_CurrentTime
en: Current Time
et: Praegune kellaaeg

note: DLG_Options_Label_ViewCursorBlink
en: Cursor &blink
et: &Vilkuv kursor

note: DLG_Options_Label_SpellCustomDict
en: Custom Dictionary:
et: Omatehtud sõnaraamat:

note: FIELD_DateTime_Custom
en: Customizable date/time
et: Kohandatav kuupäev/kellaaeg

note: DLG_Lists_Customize
en: Customized List
et: Omaloodud nimekiri

note: TOOLBAR_LABEL_EDIT_CUT TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_CUT TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_CUT
en: Cut
et: Lõika

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_CUTEMBED
en: Cut Embedded Object
et: Põimitud objekti lõikamine

note: MENU_LABEL_EDIT_CUTIMAGE
en: Cut Image
et: Lõika pilt

note: MENU_LABEL_EDIT_CUTEMBED
en: Cut Object
et: Lõika objekt

note: MENU_LABEL_EDIT_CUT_FRAME
en: Cut Text Box
et: Lõika tekstikast

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_CUT
en: Cut the selection and put it on the Clipboard
et: Lõikab valiku ja asetab selle lõikepuhvrisse

note: MENU_LABEL_FMT_DIRECTION
en: D&irectional
et: K&irjutamissuund

note: DLG_Lists_Dashed_List STYLE_DASHEDLIST
en: Dashed List
et: Kriipsudega nimekiri

note: FIELD_Document_Date DLG_ListRevisions_Column2Label
en: Date
et: Kuupäev

note: MENU_LABEL_INSERT_DATETIME
en: Date and &Time
et: Kuupäev ja kellaae&g

note: FIELD_Type_Datetime
en: Date and Time
et: Kuupäev ja kellaaeg

note: FIELD_DateTime_DOY
en: Day # in the year
et: Aasta #. päev

note: DLG_Options_Btn_Default
en: De&faults
et: &Vaikeväärtused

note: DLG_Tab_Radio_Decimal
en: Decimal
et: Detsimaal

note: TabToggleDecimalTab
en: Decimal Tab
et: Detsimaaltabeldusmärk

note: TOOLBAR_LABEL_UNINDENT TOOLBAR_STATUSLINE_UNINDENT TOOLBAR_TOOLTIP_UNINDENT
en: Decrease indent
et: Vähenda taanet

note: FIELD_DateTime_DefaultDateNoTime
en: Default date (w/o time)
et: Vaikimisi kuupäev (ilma kellaajata)

note: FIELD_DateTime_DefaultDate
en: Default date representation
et: Kuupäeva vaikevorming

note: DLG_Options_Label_DefaultPageSize
en: Default page size
et: Lehekülje vaikesuurus

note: DLG_Tab_Label_DefaultTS
en: Default tab stops:
et: Vaikimisi tabeldusmärgid:

note: DLG_Options_Label_DirectionRtl
en: Default to right-to-left direction of text
et: Vaikimisi kirjutamissuund paremalt vasakule

note: DLG_FormatTOC_LevelDefs
en: Define Main Properties
et: Põhiomadused

note: MENU_STATUSLINE_FMT_STYLE MENU_STATUSLINE_FMT_STYLE_DEFINE
en: Define or apply style for the selection
et: Valiku stiili määramine või rakendamine

note: DLG_Styles_Delete MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETE DLG_Delete
en: Delete
et: Kustuta

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETE_CELLS
en: Delete Cells
et: Kustuta lahtrid

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETECOLUMN
en: Delete Co&lumn
et: Kustuta &veerg

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETE_COLUMNS MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETECOLUMN
en: Delete Column
et: Veeru kustutamine

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_DELETEEMBED
en: Delete Embedded Object
et: Põimitud objekti kustutamine

note: MENU_LABEL_EDIT_DELETEIMAGE
en: Delete Image
et: Kustuta pilt

note: MENU_LABEL_EDIT_DELETEEMBED
en: Delete Object
et: Kustuta objekt

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETEROW
en: Delete Ro&w
et: Kustuta &rida

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETE_ROWS MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETEROW
en: Delete Row
et: Rea kustutamine

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETETABLE
en: Delete Tabl&e
et: Kustuta tab&el

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETE_TABLE MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETETABLE
en: Delete Table
et: Tabeli kustutamine

note: MENU_LABEL_EDIT_DELETEFRAME
en: Delete Text Box
et: Kustuta tekstikast

note: TOOLBAR_LABEL_DELETE_COLUMN
en: Delete column
et: Kustuta veerg

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_DELETE_HYPERLINK
en: Delete hyperlink
et: Hüperlingi kustutamine

note: TOOLBAR_LABEL_DELETE_ROW
en: Delete row
et: Kustuta rida

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_CLEAR
en: Delete the selection
et: Valiku kustutamine

note: TOOLBAR_STATUSLINE_DELETE_COLUMN TOOLBAR_TOOLTIP_DELETE_COLUMN
en: Delete this column from its table
et: Kustutab selle veeru tabelist

note: TOOLBAR_STATUSLINE_DELETE_ROW TOOLBAR_TOOLTIP_DELETE_ROW
en: Delete this row from its table
et: Kustutab selle rea tabelist

note: DLG_Styles_Description DLG_Styles_ModifyDescription FIELD_Document_Description
en: Description
et: Kirjeldus

note: DLG_MetaData_Description_LBL DLG_PLUGIN_MANAGER_DESC DLG_Image_LblDescription
en: Description:
et: Kirjeldus:

note: DLG_Lists_Diamond_List STYLE_DIAMONLIST
en: Diamond List
et: Rombidega nimekiri

note: DLG_Options_Label_SpellDictionaries
en: Dictionaries
et: Sõnaraamatud

note: DLG_HdrFtr_FooterEven
en: Different footer on facing pages
et: Erinev jalus kõrvutistel lehekülgedel

note: DLG_HdrFtr_FooterFirst
en: Different footer on first page
et: Erinev jalus esimesel leheküljel

note: DLG_HdrFtr_FooterLast
en: Different footer on last page
et: Erinev jalus viimasel leheküljel

note: DLG_HdrFtr_HeaderEven
en: Different header on facing pages
et: Erinev päis kõrvutistel lehekülgedel

note: DLG_HdrFtr_HeaderFirst
en: Different header on first page
et: Erinev päis esimesel leheküljel

note: DLG_HdrFtr_HeaderLast
en: Different header on last page
et: Erinev päis viimasel leheküljel

note: DLG_Styles_StylesLocked
en: Disable all formatting commands, except styles
et: Kõigi vorminduskäskude keelamine (välja arvatud stiilid)

note: MENU_STATUSLINE_HELP_CREDITS
en: Display Credits
et: Autorite näitamine

note: MENU_STATUSLINE_HELP_CONTENTS
en: Display Help Contents
et: Abi sisu näitamine

note: MENU_STATUSLINE_HELP_INDEX
en: Display Help Index
et: Abiindeksi näitamine

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_SHOWPARA
en: Display non-printing characters
et: Mittetrükitavate märkide näitamine

note: MENU_STATUSLINE_HELP_ABOUT
en: Display program information, version number, and copyright
et: Rakenduse info, versiooni ja autoriõiguse näitamine

note: DLG_FormatTOC_DispStyle
en: Display style:
et: Näitamisstiil:

note: DLG_Options_Prompt_IgnoreResetAll
en: Do you want to reset ignored words in all the documents?
et: Kas lähtestada ignoreeritavad sõnad kõigis dokumentides?

note: DLG_Options_Prompt_IgnoreResetCurrent
en: Do you want to reset ignored words in the current document?
et: Kas lähtestada ignoreeritavad sõnad käesolevas dokumendis?

note: FIELD_Type_Document
en: Document
et: Dokument

note: DLG_MetaData_Title
en: Document Properties
et: Dokumendi omadused

note: DLG_Options_Label_Documents
en: Documents
et: Dokumendid

note: DLG_FormatFootnotes_FootRestartNone
en: Don't restart
et: Ei käivitata uuesti

note: DLG_Para_SpacingDouble
en: Double
et: Topelt

note: TOOLBAR_LABEL_DOUBLE_SPACE
en: Double Spacing
et: Topeltreavahe

note: TOOLBAR_STATUSLINE_DOUBLE_SPACE TOOLBAR_TOOLTIP_DOUBLE_SPACE
en: Double spacing
et: Topeltreavahe

note: MENU_LABEL_EDIT_EDITFOOTER TOOLBAR_LABEL_EDIT_FOOTER TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_FOOTER TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_FOOTER
en: Edit Footer
et: Redigeeri jalust

note: MENU_LABEL_EDIT_EDITHEADER TOOLBAR_LABEL_EDIT_HEADER TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_HEADER TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_HEADER
en: Edit Header
et: Redigeeri päist

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_EDIT_HYPERLINK
en: Edit hyperlink
et: Hüperlingi muutmine

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_HEADFOOT
en: Edit text at the top or bottom of every page
et: Teksti redigeerimine iga lehekülje üla- või alaosas

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_EDITFOOTER
en: Edit the Footer on the current page
et: Käesoleva lehekülje jaluse redigeerimine

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_EDITHEADER
en: Edit the Header on the current page
et: Käesoleva lehekülje päise redigeerimine

note: MENU_LABEL_VIEW_LOCKSTYLES
en: Enable F&ormatting Tools
et: &Luba vormindusvahendid

note: DLG_Options_Label_CheckEnableSmoothScrolling
en: Enable Smooth Scrolling
et: Sujuva kerimise lubamine

note: FIELD_Numbers_EndnoteAnchor
en: Endnote anchor
et: Lõpumärkuse ankur

note: FIELD_Numbers_EndnoteReference
en: Endnote reference
et: Lõpumärkuse viide

note: DLG_FormatFootnotes_EndStyle
en: Endnote style
et: Lõpumärkuse stiil

note: MENU_LABEL_INSERT_EQUATION
en: Equation
et: Võrdus

note: FIELD_Error
en: Error calculating value!
et: Viga väärtuse arvutamisel!

note: SCRIPT_CANTRUN
en: Error executing script %s
et: Viga skripti %s käivitamisel

note: MSG_ImportError
en: Error importing file %s.
et: Viga faili %s importimisel.

note: MSG_SaveFailedExport
en: Error while attempting to save %s: could not construct exporter
et: Viga %s salvestamisel: eksportijat ei suudetud luua

note: MSG_SaveFailedName
en: Error while attempting to save %s: invalid name
et: Viga %s salvestamisel: vigane nimi

note: TOOLBAR_LABEL_SCRIPT_PLAY
en: Ex. script
et: Käivita skript

note: DLG_Para_SpacingExactly
en: Exactly
et: Täpselt

note: DLG_Latex_Example
en: Example:
et: Näide:

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_SCRIPTS
en: Execute helper scripts
et: Abiskripti käivitamine

note: TOOLBAR_STATUSLINE_SCRIPT_PLAY TOOLBAR_TOOLTIP_SCRIPT_PLAY
en: Execute script
et: Skripti käivitamine

note: DLG_ListRevisions_Label1
en: Existing revisions:
et: Olemasolevad versioonid:

note: TB_Extra
en: Extra
et: Ekstra

note: DLG_Field_Parameters_Capital
en: Extra Parameters
et: Lisaparameetrid

note: DLG_Options_Label_ViewExtraTB
en: Extra Toolbar
et: Ekstratööriistariba

note: DLG_Field_Parameters
en: Extra parameters:
et: Lisaparameetrid:

note: MENU_LABEL_INSERT_FILE
en: F&ile
et: &Fail

note: MENU_LABEL_FORMAT
en: F&ormat
et: V&ormindus

note: MENU_LABEL_VIEW_FULLSCREEN
en: F&ull Screen
et: Täi&sekraan

note: DLG_FR_FindLabel
en: Fi&nd what:
et: &Otsitakse:

note: DLG_MailMerge_Insert_No_Colon
en: Field Name
et: Välja nimi

note: DLG_MailMerge_Insert
en: Field Name:
et: Välja nimi:

note: MSG_IE_UnsupportedType
en: File %s is not of a currently supported file type
et: Faili %s tüüp ei ole praegu toetatud

note: MSG_IE_FakeType
en: File %s is not of the type it claims to be
et: Fail %s ei ole tüübiga, mida ta väidab end olevat

note: MSG_IE_UnknownType
en: File %s is of unknown type
et: Fail %s on tundmatut tüüpi

note: MSG_IE_FileNotFound
en: File %s not found
et: Faili %s ei leitud

note: FIELD_Application_Filename
en: File Name
et: Failinimi

note: DLG_FormatTOC_FillStyle
en: Fill style:
et: Täitestiil:

note: DLG_FR_FindTitle
en: Find
et: Otsi

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_FIND_NEXT
en: Find &next revision
et: Otsi &järgmine versioon

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_FIND_PREV
en: Find &previous revision
et: Otsi &eelmine versioon

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_FIND_NEXT
en: Find next visible revision in the document
et: Järgmise nähtava versiooni otsimine dokumendis

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_FIND_PREV
en: Find previous visible revision in the document
et: Eelmise nähtava versiooni otsimine dokumendis

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_FIND
en: Find the specified text
et: Määratud teksti otsimine

note: FirstLineIndentStatus
en: First Line Indent [%s]
et: Esimese rea taandus [%s]

note: DLG_Para_SpecialFirstLine
en: First line
et: Esimene rida

note: DLG_InsertTable_FixedColSize
en: Fixed column size:
et: Veeru fikseeritud suurus:

note: DLG_Lists_FoldingLevel1
en: Fold below level 1
et: Kokkukerimine 1. taseme järel

note: DLG_Lists_FoldingLevel2
en: Fold below level 2
et: Kokkukerimine 2. taseme järel

note: DLG_Lists_FoldingLevel3
en: Fold below level 3
et: Kokkukerimine 3. taseme järel

note: DLG_Lists_FoldingLevel4
en: Fold below level 4
et: Kokkukerimine 4. taseme järel

note: DLG_Para_PreviewFollowParagraph
en: Following Paragraph Following Paragraph Following Paragraph Following Paragraph Following Paragraph Following Paragraph Following Paragraph
et: Järgmine Lõik Järgmine Lõik Järgmine Lõik Järgmine Lõik Järgmine Lõik Järgmine Lõik Järgmine Lõik

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_CHOOSE
en: Font Choose
et: Fondi valik

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_SIZE TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_SIZE TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_SIZE
en: Font Size
et: Fondi suurus

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_CHOOSE
en: Font choose
et: Fondi valik

note: TOOLBAR_LABEL_COLOR_FORE TOOLBAR_STATUSLINE_COLOR_FORE TOOLBAR_TOOLTIP_COLOR_FORE
en: Font color
et: Fondi värv

note: MENU_LABEL_INSERT_FOOTNOTE
en: Foot&note
et: All&märkus

note: DLG_PageNumbers_Footer MENU_LABEL_INSERT_FOOTER
en: Footer
et: Jalus

note: DLG_HdrFtr_FooterFrame
en: Footer Properties
et: Jaluse omadused

note: FooterStatus
en: Footer [%s]
et: Jalus [%s]

note: FIELD_Numbers_FootnoteAnchor
en: Footnote anchor
et: Allmärkuse ankur

note: FIELD_Numbers_FootnoteReference
en: Footnote reference
et: Allmärkuse viide

note: DLG_FormatFootnotes_FootStyle
en: Footnote style
et: Allmärkuse stiil

note: MENU_LABEL_FMT_FOOTNOTES
en: Footnotes and Endnotes
et: All- ja lõpumärkused

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_DIR_OVERRIDE_LTR TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_DIR_OVERRIDE_LTR
en: Force LTR direction of text
et: Teksti kirjutamissuund vasakult paremale

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_DIR_OVERRIDE_RTL TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_DIR_OVERRIDE_RTL
en: Force RTL direction of text
et: Teksti kirjutamissuund paremalt vasakule

note: MENU_STATUSLINE_FMT_DIRECTION_DO_LTR
en: Force left-to-right direction of text
et: Teksti kirjutamissuund vasakult paremale

note: MENU_STATUSLINE_FMT_DIRECTION_DO_RTL
en: Force right-to-left direction of text
et: Vaikimisi kirjutamissuund paremalt vasakule

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_DIR_OVERRIDE_LTR
en: Force text LTR
et: Tekst vasakult paremale

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_DIR_OVERRIDE_RTL
en: Force text RTL
et: Tekst paremalt vasakule

note: DLG_Styles_ModifyFormat TB_Format
en: Format
et: Vormindus

note: MENU_STATUSLINE_FMT_EMBED
en: Format Embedded Object
et: Põimitud objekti vormindus

note: DLG_FormatFootnotes_Endnotes
en: Format Endnotes
et: Lõpumärkuste vormindus

note: DLG_FormatFootnotes_Footnotes
en: Format Footnotes
et: Allmärkuste vormindus

note: DLG_FormatFootnotes_Title
en: Format Footnotes and Endnotes
et: All- ja lõpumärkuste vormindus

note: DLG_HdrFtr_Title
en: Format Header/Footers
et: Päise/jaluse vormindus

note: MENU_LABEL_FMT_EMBED
en: Format Object
et: Objekti vormindus

note: TOOLBAR_LABEL_FMTPAINTER
en: Format Painter
et: Vormindusvärvija

note: DLG_FormatTableTitle MENU_STATUSLINE_TABLE_FORMAT
en: Format Table
et: Tabeli vormindus

note: DLG_FormatTOC_Title
en: Format Table of Contents
et: Sisukorra vormindus

note: DLG_FormatFrameTitle
en: Format Text Box
et: Tekstikasti vormindus

note: DLG_Options_Label_ViewFormatTB
en: Format Toolbar
et: Vormindusriba

note: MENU_STATUSLINE_FMT_POSIMAGE
en: Format this image
et: Selle pildi vormindus

note: MENU_STATUSLINE_FMT_STYLIST
en: Format your document using styles
et: Dokumendi vormindus stiilide abil

note: DLG_Lists_Format DLG_DocComparison_Fmt
en: Format:
et: Vormindus:

note: MENU_LABEL_INSERT_EQUATION_FILE
en: From File
et: Failist

note: MENU_LABEL_INSERT_EQUATION_LATEX
en: From LaTeX
et: LaTeXist

note: DLG_FormatTOC_General DLG_Options_Label_General DLG_MetaData_TAB_General
en: General
et: Üldine

note: DLG_Goto_Btn_Goto
en: Go To
et: Liigu

note: DLG_Goto_Label_What
en: Go To &What:
et: &Kuhu liikuda:

note: DLG_Goto_Title
en: Go to...
et: Liikumine...

note: DLG_FormatTOC_HasLabel
en: H&as label
et: Pe&aldisega

note: DLG_FormatTOC_HeadingText
en: H&eading text:
et: Pealkirja tekst:

note: DLG_Lists_Hand_List STYLE_HANDLIST
en: Hand List
et: Käenimekiri

note: DLG_Para_SpecialHanging
en: Hanging
et: Esirida paremale

note: DLG_PageNumbers_Header MENU_LABEL_INSERT_HEADER
en: Header
et: Päis

note: DLG_HdrFtr_HeaderFrame
en: Header Properties
et: Päise omadused

note: HeaderStatus
en: Header [%s]
et: Päis [%s]

note: MENU_LABEL_FMT_HDRFTR
en: Header/Footers
et: Päis/jalus

note: MSG_CHECK_PRINT_MODE
en: Headers and Footers can only be created and edited while in Print View Mode. 
     To enter this mode choose View then Print Layout from the Menus. 
     Would you like to enter Print Layout mode right now?
et: Päiseid ja jaluseid saab luua ning redigeerida ainult trükivaates. 
     Selle režiimi saab rakendada, valides menüüst Vaade käsu Trükivaade. 
     Kas soovid kohe rakendada trükivaadet?

note: DLG_Stylist_HeadingStyles
en: Heading Styles
et: Pealkirjastiilid

note: DLG_FormatTOC_HeadingStyle
en: Heading style:
et: Pealkirjastiil:

note: DLG_Lists_Heart_List STYLE_HEARTLIST
en: Heart List
et: Südametega nimekiri

note: DLG_Lists_Hebrew_List
en: Hebrew List
et: Heebrea tähtedega nimekiri

note: TOOLBAR_LABEL_HELP TOOLBAR_STATUSLINE_HELP TOOLBAR_TOOLTIP_HELP
en: Help
et: Abi

note: MENU_LABEL_HELP_CONTENTS
en: Help &Contents
et: A&bi sisukord

note: MENU_LABEL_HELP_INDEX
en: Help &Introduction
et: Ab&i sissejuhatus

note: DLG_Options_Label_Hide
en: Hide
et: Peida

note: DLG_Options_Label_SpellHideErrors
en: Hide &spelling errors in the document
et: &Dokumendis peidetakse õigekirjavead

note: DLG_Lists_FoldingLevelexp
en: Hide text below List Levels
et: Teksti peitmine alates teatud nimekirjatasemest

note: TOOLBAR_LABEL_COLOR_BACK TOOLBAR_STATUSLINE_COLOR_BACK TOOLBAR_TOOLTIP_COLOR_BACK
en: Highlight
et: Esiletõst

note: DLG_Spell_IgnoreAll
en: I&gnore All
et: I&gnoreeri kõiki

note: DLG_FormatTOC_Indent
en: I&ndent:
et: Taa&ndus:

note: InsertModeFieldINS
en: INS
et: LISAMINE

note: DLG_Options_Label_Icons
en: Icons
et: Ikoonid

note: DLG_Options_Label_Ignore
en: Ignore
et: Ignoreeri

note: DLG_Options_Label_SpellIgnoreWords
en: Ignore Words
et: Ignoreeritavad sõnad

note: MENU_STATUSLINE_SPELL_IGNOREALL
en: Ignore all occurrences of this word in the document
et: Ignoreeritakse selle sõna kõiki esinemisi dokumendis

note: DLG_Options_Label_SpellIgnoredWord
en: Ignored words:
et: Ignoreeritavad sõnad:

note: DLG_FormatFrame_SetImageBackground DLG_FormatTable_SetImageBackground
en: Image For Background
et: Taustapilt

note: DLG_Lists_Implies_List STYLE_IMPLIES_LIST
en: Implies List
et: Viitenooltega nimekiri

note: MENU_STATUSLINE_FILE_IMPORTSTYLES
en: Import style definitions from a document
et: Stiilidefinitsioonide importimine dokumendist

note: DLG_Styles_LBL_InUse
en: In Use
et: Kasutusel

note: WORD_PassInvalid
en: Incorrect Password
et: Vale parool

note: TOOLBAR_LABEL_INDENT TOOLBAR_STATUSLINE_INDENT TOOLBAR_TOOLTIP_INDENT
en: Increase indent
et: Suurenda taandust

note: DLG_Para_LabelIndentation
en: Indentation
et: Taandus

note: DLG_Para_TabLabelIndentsAndSpacing
en: Indents and Spacing
et: Taanded ja vahed

note: DLG_ToggleCase_FirstUpperCase
en: Initial Caps
et: Sõnade Esitähed Suurtähena

note: DLG_FormatFootnotes_EndInitialVal
en: Initial Endnote value
et: Esimese lõpumärkuse tähis

note: DLG_FormatFootnotes_FootInitialVal
en: Initial Footnote value
et: Esimese allmärkuse tähis

note: DLG_Break_Insert MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT DLG_IP_Button_Label
en: Insert
et: Lisamine

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERTCOLUMN
en: Insert &Columns
et: &Lisa veerud

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERTROW
en: Insert &Rows
et: &Lisa read

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERTTABLE
en: Insert &Table
et: &Lisa tabel

note: DLG_InsertBookmark_Title TOOLBAR_LABEL_FMT_BOOKMARK
en: Insert Bookmark
et: Lisa järjehoidja

note: DLG_Break_BreakTitle_Capital
en: Insert Break
et: Lisa katkestus

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_CELLS
en: Insert Cells
et: Lahtrite lisamine

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_PASTE
en: Insert Clipboard contents
et: Lõikepuhvri sisu lisamine

note: DLG_DateTime_DateTimeTitle
en: Insert Date and Time
et: Kuupäeva ja kellaaja lisamine

note: MENU_LABEL_TOOLTIP_INSERT_EQUATION
en: Insert Equation
et: Lisa võrrand

note: MENU_LABEL_TOOLTIP_INSERT_EQUATION_LATEX
en: Insert Equation from a LaTeX expression
et: Lisa võrrand LaTeXi avaldisest

note: DLG_Field_FieldTitle_Capital
en: Insert Field
et: Välja lisamine

note: DLG_InsertHyperlink_Title TOOLBAR_LABEL_FMT_HYPERLINK
en: Insert Hyperlink
et: Lisa hüperlink

note: TOOLBAR_LABEL_IMG
en: Insert Image
et: Pildi lisamine

note: DLG_MailMerge_MailMergeTitle
en: Insert Mail Merge Field
et: Andmebaasivälja lisamine

note: MENU_LABEL_TOOLTIP_INSERT_EQUATION_FILE
en: Insert MathML from a file
et: Lisa MathML failist

note: DLG_InsertTable_TableTitle MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_TABLE MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERTTABLE
en: Insert Table
et: Tabeli lisamine

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_DIRECTIONMARKER
en: Insert Unicode direction marker into the document
et: Unicode suunatähise lisamine dokumenti

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_FOOTER
en: Insert a Footer
et: Jaluse lisamine

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_HEADER
en: Insert a Header
et: Päise lisamine

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_TABLEOFCONTENTS
en: Insert a Table of Contents based on Headings
et: Sisukorra lisamine pealkirjade põhjal

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_TEXTBOX
en: Insert a Text Box
et: Tekstikasti lisamine

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_BOOKMARK TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_BOOKMARK
en: Insert a bookmark into the document
et: Järjehoidja lisamine dokumenti

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_FIELD
en: Insert a calculated field
et: Muutujaga välja lisamine

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_COLUMNS_BEFORE
en: Insert a column to the left
et: Veeru lisamine vasakule

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_COLUMNS_AFTER MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERTCOLUMN
en: Insert a column to the right
et: Veeru lisamine paremale

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_FOOTNOTE
en: Insert a footnote
et: Allmärkuse lisamine

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_HYPERLINK TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_HYPERLINK
en: Insert a hyperlink into the document
et: Hüperlingi lisamine dokumenti

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_MAILMERGE
en: Insert a mail merge field
et: Andmebaasivälja lisamine

note: TOOLBAR_STATUSLINE_INSERT_TABLE TOOLBAR_TOOLTIP_INSERT_TABLE
en: Insert a new table into your document
et: Uue tabeli lisamine dokumenti

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_BREAK
en: Insert a page, column, or section break
et: Lehekülje, veeru või sektsiooni katkestuse lisamine

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_PICTURE
en: Insert a picture
et: Pildi lisamine

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_ROWS_BEFORE
en: Insert a row above
et: Rea lisamine üles

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_ROWS_AFTER MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERTROW
en: Insert a row below
et: Rea lisamine alla

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_SYMBOL
en: Insert a symbol or other special character
et: Sümboli või muu erimärgi lisamine

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_PAGENO
en: Insert an automatically-updated page number
et: Automaatselt uuendatava leheküljenumbri lisamine

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_ENDNOTE
en: Insert an endnote
et: Lõpumärkuse lisamine

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_GRAPHIC
en: Insert an existing picture from another file
et: Olemasoleva pildifaili lisamine

note: TOOLBAR_STATUSLINE_IMG TOOLBAR_TOOLTIP_IMG
en: Insert an image into the document
et: Pildi lisamine dokumenti

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_BOOKMARK
en: Insert bookmark
et: Järjehoidja lisamine

note: DLG_Break_BreakTitle
en: Insert break
et: Katkestuse lisamine

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_CLIPART
en: Insert clipart
et: Lõikepildi lisamine

note: DLG_Field_FieldTitle
en: Insert field
et: Välja lisamine

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_HYPERLINK
en: Insert hyperlink
et: Hüperlingi lisamine

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_DIRECTIONMARKER_LRM
en: Insert left-to-right direction marker (LRM)
et: Vasakult paremale kulgeva teksti markeri lisamine

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_DIRECTIONMARKER_RLM
en: Insert right-to-left direction marker (RLM)
et: Paremalt vasakule kulgeva teksti markeri lisamine

note: TOOLBAR_STATUSLINE_INSERT_SYMBOL TOOLBAR_TOOLTIP_INSERT_SYMBOL
en: Insert symbol
et: Sümboli lisamine

note: TOOLBAR_LABEL_INSERT_TABLE
en: Insert table
et: Lisa tabel

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_SUMROWS
en: Insert the Sum of a Table Column
et: Tabeli veeru summa lisamine

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_SUMCOLS
en: Insert the Sum of a Table Row
et: Tabeli rea summa lisamine

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_FILE
en: Insert the contents of another file
et: Muu faili sisu lisamine

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_DATETIME
en: Insert the date and/or time
et: Kuupäeva ja/või kellaaja lisamine

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_PASTE_SPECIAL
en: Insert unformatted clipboard contents
et: Lõikepuhvri sisu lisamine vormindamata

note: DLG_Options_Label_ViewUnprintable
en: Invisible &Layout Marks
et: Nähtamatud vormindusmär&gid

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_ITALIC TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_ITALIC TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_ITALIC DLG_UFS_StyleItalic
en: Italic
et: Kaldkiri

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_GOTO_HYPERLINK
en: Jump to hyperlink
et: Hüperlingile hüppamine

note: DLG_Para_AlignJustified
en: Justified
et: Rööpjoondus

note: TOOLBAR_LABEL_ALIGN_JUSTIFY
en: Justify
et: Rööpjoondus

note: TOOLBAR_STATUSLINE_ALIGN_JUSTIFY TOOLBAR_TOOLTIP_ALIGN_JUSTIFY
en: Justify paragraph
et: Lõigu rööpjoondus

note: MENU_STATUSLINE_ALIGN_JUSTIFY
en: Justify the paragraph
et: Lõigu rööpjoondus

note: DLG_Para_PushKeepWithNext
en: Keep with ne&xt
et: Hoitakse &järgnevaga koos

note: FIELD_PieceTable_Test
en: Kevins Test
et: Kevini test

note: FIELD_Document_Keywords
en: Keywords
et: Märksõnad

note: DLG_MetaData_Keywords_LBL
en: Keywords:
et: Märksõnad:

note: DLG_Latex_LatexTitle DLG_Latex_LatexEquation
en: LaTeX Equation
et: LaTeXi võrrand

note: DLG_Lists_Indent
en: Label Align:
et: Pealdise joondus:

note: DLG_FormatTOC_DetailsTop
en: Label Definitions
et: Pealdise definitsioonid

note: DLG_Styles_ModifyLanguage DLG_Options_Label_Language FIELD_Document_Language
en: Language
et: Keel

note: DLG_Options_Label_LangSettings
en: Language settings
et: Keeleseadistused

note: DLG_MetaData_Languages_LBL
en: Language(s):
et: Keel(ed):

note: DLG_Options_Label_Layout
en: Layout
et: Paigutus

note: DLG_FormatTOC_LayoutDetails
en: Layout Details
et: Paigutuse üksikasjad

note: DLG_Tab_Label_Leader
en: Leader
et: Tähis

note: DLG_Para_AlignLeft DLG_Tab_Radio_Left DLG_PageNumbers_Left TOOLBAR_LABEL_ALIGN_LEFT
en: Left
et: Vasak

note: LeftIndentStatus
en: Left Indent [%s]
et: Vasaktaandus [%s]

note: LeftIndentTextIndentStatus
en: Left Indent [%s] First Line Indent [%s]
et: Vasaktaandus [%s] Esirea taandus [%s]

note: LeftMarginStatus
en: Left Margin [%s]
et: Vasakveeris [%s]

note: TabToggleLeftTab
en: Left Tab
et: Vasak tabeldusmärk

note: TOOLBAR_STATUSLINE_ALIGN_LEFT TOOLBAR_TOOLTIP_ALIGN_LEFT
en: Left alignment
et: Vasakjoondus

note: MENU_STATUSLINE_ALIGN_LEFT
en: Left-align the paragraph
et: Lõigu vasakjoondus

note: DLG_FormatTOC_Level1
en: Level 1
et: Tase 1

note: DLG_FormatTOC_Level2
en: Level 2
et: Tase 2

note: DLG_FormatTOC_Level3
en: Level 3
et: Tase 3

note: DLG_FormatTOC_Level4
en: Level 4
et: Tase 4

note: DLG_Lists_DelimiterString
en: Level Delimiter:
et: Tasemeeraldaja:

note: DLG_Lists_Level
en: Level:
et: Tase:

note: DLG_Para_LabelLineSpacing
en: Li&ne spacing:
et: &Reavahe:

note: DLG_Goto_Target_Line
en: Line
et: Rida

note: FIELD_Numbers_LineCount
en: Line Count
et: Ridadeloendaja

note: MENU_STATUSLINE_FMT_TOPLINE
en: Line above the selection (toggle)
et: Joon valiku kohal (lülitamine)

note: DLG_Para_TabLabelLineAndPageBreaks
en: Line and Page Breaks
et: Rea- ja leheküljekatkestused

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BOTTOMLINE
en: Line below the selection (toggle)
et: Joon valiku all (lülitamine)

note: DLG_Column_Line_Between
en: Line between
et: Joon vahel

note: DLG_WordCount_Lines
en: Lines:
et: Ridu:

note: DLG_Styles_List
en: List
et: Nimekiri

note: FIELD_Numbers_ListLabel
en: List Label
et: Nimekirja pealdis

note: DLG_Lists_PageProperties
en: List Properties
et: Nimekirja omadused

note: DLG_Stylist_ListStyles
en: List Styles
et: Nimekirja stiilid

note: DLG_Lists_Title
en: Lists for
et: Nimekirjad:

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_LOCK_TB_LAYOUT
en: Lock the layout of the current toolbars
et: Praeguse tööriistaribade paigutuse lukustamine

note: DLG_Lists_Lower_Case_List STYLE_LOWERCASELIST
en: Lower Case List
et: Väiketäheline nimekiri

note: DLG_Lists_Lower_Roman_List STYLE_LOWERROMANLIST
en: Lower Roman List
et: Väikeste rooma numbritega nimekiri

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_MERGE_DOCUMENTS
en: M&erge documents
et: Ühenda dokum&endid

note: FIELD_Application_MailMerge MENU_STATUSLINE_TOOLS_MAILMERGE
en: Mail Merge
et: Kirjakooste

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BOLD
en: Make the selection bold (toggle)
et: Valikule rasvase kirja rakendamine (lülitamine)

note: MENU_STATUSLINE_FMT_ITALIC
en: Make the selection italic (toggle)
et: Valikule kaldkirja rakendamine (lülitamine)

note: MENU_STATUSLINE_FMT_SUBSCRIPT
en: Make the selection subscript (toggle)
et: Valikule alapaigutuse rakendamine (lülitamine)

note: MENU_STATUSLINE_FMT_SUPERSCRIPT
en: Make the selection superscript (toggle)
et: Valikule ülapaigutuse rakendamine (lülitamine)

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS
en: Manage changes in document
et: Dokumendi muudatuste haldamine

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_PLUGINS
en: Manage plugins
et: Pluginate haldamine

note: DLG_PageSetup_Margin
en: Margin
et: Veeris

note: DLG_MarkRevisions_Title
en: Mark Revisions
et: Versioonide märkimine

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_MARK
en: Mark changes as you type
et: Versioonide märkimine kirjutamise ajal

note: FIELD_PieceTable_MartinTest
en: Martins Test
et: Martini test

note: DLG_Column_Size
en: Max Column size
et: Veeru maks. suurus

note: DLG_MergeCells_Above
en: Merge Above
et: Liida üles

note: DLG_MergeCells_Below
en: Merge Below
et: Liida alla

note: DLG_MergeCellsTitle DLG_MergeCells_Frame MENU_STATUSLINE_TABLE_MERGE_CELLS
en: Merge Cells
et: Lahtrite liitmine

note: DLG_MergeCells_Left
en: Merge Left
et: Liida vasakule

note: DLG_MergeCells_Right
en: Merge Right
et: Liida paremale

note: TOOLBAR_LABEL_MERGEABOVE
en: Merge above
et: Liida üles

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_MERGE_DOCUMENTS
en: Merge another document into the active document using revision marks
et: Teise dokumendi ühendamine aktiivse dokumendiga versiooni märgistust kasutades

note: TOOLBAR_LABEL_MERGEBELOW
en: Merge below
et: Liida alla

note: TOOLBAR_LABEL_MERGE_CELLS TOOLBAR_STATUSLINE_MERGE_CELLS TOOLBAR_TOOLTIP_MERGE_CELLS
en: Merge cells
et: Lahtrite liitmine

note: TOOLBAR_LABEL_MERGELEFT
en: Merge left
et: Liida vasakule

note: TOOLBAR_LABEL_MERGERIGHT
en: Merge right
et: Liida paremale

note: TOOLBAR_STATUSLINE_MERGEABOVE TOOLBAR_TOOLTIP_MERGEABOVE
en: Merge with cell above
et: Liitmine ülemise lahtriga

note: TOOLBAR_STATUSLINE_MERGEBELOW TOOLBAR_TOOLTIP_MERGEBELOW
en: Merge with cell below
et: Liitmine alumise lahtriga

note: TOOLBAR_STATUSLINE_MERGELEFT TOOLBAR_TOOLTIP_MERGELEFT
en: Merge with left cell
et: Liitmine vasakpoolse lahtriga

note: TOOLBAR_STATUSLINE_MERGERIGHT TOOLBAR_TOOLTIP_MERGERIGHT
en: Merge with right cell
et: Liitmine parempoolse lahtriga

note: FIELD_DateTime_MilTime
en: Military Time
et: 12-tunnine aeg

note: DLG_Options_TabLabel_Misc
en: Misc.
et: Muud

note: DLG_Stylist_MiscStyles
en: Miscellaneous Styles
et: Muud stiilid

note: DLG_Styles_ModifyTitle
en: Modify Styles
et: Stiilide muutmine

note: DLG_Styles_Modify
en: Modify...
et: Muuda...

note: FIELD_DateTime_MonthDayYear
en: Month Day, Year
et: Kuu (pikalt) Päev, Aasta

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_GOTO
en: Move the insertion point to a specific location
et: Kursori liigutamine määratud kohta

note: FIELD_DateTime_MthDayYear
en: Mth. Day, Year
et: Kuu (lüh.) Päev, Aasta

note: DLG_Para_SpacingMultiple
en: Multiple
et: Kordades

note: TOOLBAR_LABEL_FILE_NEW
en: New
et: Uus

note: DLG_NEW_Title
en: New Document
et: Uus dokument

note: DLG_Lists_New_List_Label
en: New List Label
et: Uue nimekirja pealdis

note: DLG_Lists_New_List_Type
en: New List 
    Type
et: Uue nimekirja 
    tüüp

note: DLG_Lists_Starting_Value
en: New Starting 
    Value
et: Uus esimene 
    tähis

note: DLG_Styles_NewTitle
en: New Style
et: Uus stiil

note: DLG_Styles_New
en: New...
et: Uus...

note: DLG_Goto_Btn_Next
en: Next >>
et: Järgmine >>

note: DLG_NEW_NoFile
en: No File
et: Fail puudub

note: DLG_Lists_FoldingLevel0
en: No Folding
et: Kokkukerimine puudub

note: DLG_Styles_ErrNoStyle
en: No Style selected 
     so it cannot be modified
et: Stiili ei ole valitud,
    mistõttu seda ei saa ka muuta

note: SCRIPT_NOSCRIPTS
en: No scripts found
et: Skripti ei leitud

note: DLG_FormatTOC_None DLG_Styles_DefNone DLG_Tab_Radio_NoAlign DLG_Lists_Type_none
en: None
et: Puudub

note: TOOLBAR_LABEL_PARA_0BEFORE
en: None before
et: Vahe ees puudub

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_NORMAL
en: Normal View
et: Normaalne vaade

note: DLG_Spell_UnknownWord
en: Not in dictionary&:
et: &Puudub sõnaraamatus:

note: DLG_Stylist_FootnoteStyles
en: Note Styles
et: Märkuse stiilid

note: DLG_Column_Number_Cols
en: Number of Columns
et: Veergude arv

note: FIELD_Numbers_PagesCount
en: Number of Pages
et: Lehekülgede arv

note: DLG_Column_Number
en: Number of columns
et: Veergude arv

note: DLG_InsertTable_NumCols
en: Number of columns:
et: Veergude arv:

note: DLG_InsertTable_NumRows
en: Number of rows:
et: Ridade arv:

note: DLG_Lists_Type_numbered
en: Numbered
et: Nummerdatud

note: DLG_Lists_Numbered_List STYLE_NUMBER_LIST
en: Numbered List
et: Nummerdatud nimekiri

note: DLG_FormatFootnotes_FootnoteRestart DLG_Styles_ModifyNumbering TOOLBAR_LABEL_LISTS_NUMBERS TOOLBAR_STATUSLINE_LISTS_NUMBERS TOOLBAR_TOOLTIP_LISTS_NUMBERS
en: Numbering
et: Nummerdamine

note: FIELD_Type_Numbers
en: Numbers
et: Numbrid

note: InsertModeFieldOVR
en: OVR
et: ÜLEKIRJUTAMINE

note: DLG_Column_One
en: One
et: Üks

note: MENU_LABEL_FILE_IMPORT
en: Op&en Copy
et: Ava k&oopia

note: TOOLBAR_LABEL_FILE_OPEN
en: Open
et: Ava

note: MENU_LABEL_OPEN_TEMPLATE
en: Open Template
et: Ava mall

note: MENU_STATUSLINE_FILE_IMPORT
en: Open a document by making a copy
et: Dokumendi avamine koopiat tehes

note: MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT
en: Open a recently used document
et: Hiljuti kasutatud dokumendi avamine

note: DLG_NEW_Open MENU_STATUSLINE_FILE_OPEN TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_OPEN TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_OPEN
en: Open an existing document
et: Olemasoleva dokumendi avamine

note: MENU_STATUSLINE_WINDOW_NEW
en: Open another window for the document
et: Dokumendi avamine uues aknas

note: MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_1 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_2 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_3 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_4 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_5 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_6 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_7 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_8 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_9
en: Open this document
et: Selle dokumendi avamine

note: DLG_PageSetup_Orient
en: Orientation...
et: Orientatsioon...

note: DLG_Options_TabLabel_Other
en: Other
et: Muu

note: MSG_IE_NoMemory
en: Out of memory attempting to open %s
et: %s avamisel jäi mälu napiks

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_OVERLINE TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_OVERLINE TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_OVERLINE DLG_UFS_OverlineCheck
en: Overline
et: Ülajoon

note: MENU_STATUSLINE_FMT_OVERLINE
en: Overline the selection (toggle)
et: Valikule ülajoone rakendamine (lülitamine)

note: MENU_LABEL_FILE_PROPERTIES
en: P&roperties
et: O&madused

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_PURGE
en: P&urge revisions
et: &Hävita versioonid

note: MENU_LABEL_EDIT_PASTE_SPECIAL
en: Pa&ste Unformatted
et: A&seta vormindamata

note: DLG_Goto_Target_Page DLG_PageSetup_Page
en: Page
et: Lehekülg

note: DLG_Para_PushPageBreakBefore
en: Page &break before
et: Eelnev lehekülje&katkestus

note: MENU_LABEL_FMT_BACKGROUND
en: Page Background
et: Lehekülje taust

note: MENU_LABEL_FMT_BACKGROUND_PAGE_COLOR
en: Page C&olor
et: Lehekül&je värv

note: MENU_LABEL_FMT_BACKGROUND_PAGE_IMAGE
en: Page Image
et: Lehekülje pilt

note: MENU_LABEL_INSERT_PAGENO
en: Page N&umbers
et: &Leheküljenumbrid

note: FIELD_Numbers_PageNumber
en: Page Number
et: Leheküljenumber

note: DLG_HdrFtr_PageNumberProperties
en: Page Number Properties
et: Leheküljenumbri omadused

note: DLG_PageNumbers_Title
en: Page Numbers
et: Leheküljenumbrid

note: FIELD_Numbers_PageReference
en: Page Reference
et: Lehekülje viide

note: MENU_LABEL_FILE_PAGESETUP
en: Page Set&up
et: &Lehekülje seadistamine

note: DLG_PageSetup_Title
en: Page Setup
et: Lehekülje seadistamine

note: PageInfoField
en: Page: %d/%d
et: Lehekülg: %d/%d

note: DLG_WordCount_Pages
en: Pages:
et: Lehekülgi:

note: DLG_Para_LabelPagination
en: Pagination
et: Lehekülgjaotus

note: DLG_PageSetup_Paper_Size
en: Paper Si&ze:
et: &Paberi suurus:

note: DLG_PageSetup_Paper
en: Paper...
et: Paber...

note: DLG_Styles_ModifyParagraph DLG_Para_ParaTitle
en: Paragraph
et: Lõik

note: FIELD_Numbers_ParaCount
en: Paragraph Count
et: Lõikude arv

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_DOM_DIRECTION
en: Paragraph Direction
et: Lõigu kirjutamise suund

note: DLG_Styles_ParaPrev
en: Paragraph Preview
et: Lõigu eelvaatlus

note: DLG_WordCount_Paragraphs
en: Paragraphs:
et: Lõike:

note: WORD_PassRequired
en: Password required, this is an encrypted document
et: Vajalik on parool - see on krüptitud dokument

note: TOOLBAR_LABEL_EDIT_PASTE TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_PASTE TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_PASTE
en: Paste
et: Asetamine

note: DLG_MetaData_TAB_Permission
en: Permissions
et: Õigused

note: DLG_Goto_Target_Picture
en: Picture
et: Pilt

note: FIELD_Type_PieceTable
en: Piece Table
et: Harunev tabel

note: DLG_FormatFootnotes_EndPlaceEndDoc
en: Place at end of document
et: Dokumendi lõpus

note: DLG_FormatFootnotes_EndPlaceEndSec
en: Place at end of section
et: Sektsiooni lõpus

note: DLG_FormatFootnotes_EndPlacement
en: Placement
et: Asukoht

note: DLG_Tab_Label_Position DLG_PageNumbers_Position_No_Colon
en: Position
et: Asukoht

note: DLG_FormatFrame_PositionTo
en: Position Text Box
et: Tekstikasti asukoht

note: DLG_FormatFrame_SetToColumn
en: Position to Column
et: Asukoht veeru suhtes

note: DLG_FormatFrame_SetToPage
en: Position to Page
et: Asukoht leheküljel

note: DLG_FormatFrame_SetToParagraph
en: Position to Paragraph
et: Asukoht lõigu suhtes

note: DLG_PageNumbers_Position
en: Position:
et: Asukoht:

note: MENU_LABEL_TOOLS_OPTIONS
en: Pr&eferences
et: &Seadistamine

note: DLG_Options_TabLabel_Preferences DLG_Options_Label_Schemes
en: Preference Schemes
et: Seadistusteskeemid

note: DLG_Options_OptionsTitle
en: Preferences
et: Seadistused

note: DLG_Styles_ModifyPreview DLG_Para_LabelPreview DLG_Column_Preview DLG_FormatFrame_Preview DLG_FormatTable_Preview DLG_Lists_Preview DLG_PageNumbers_Preview DLG_Zoom_PreviewFrame
en: Preview
et: Eelvaatlus

note: MENU_STATUSLINE_WEB_WEBPREVIEW MENU_STATUSLINE_WEB_SAVEASWEB
en: Preview the document as a web page
et: Dokumendi eelvaatlus veebileheküljena

note: MENU_STATUSLINE_FILE_PRINT_PREVIEW TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_PRINT_PREVIEW TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_PRINT_PREVIEW
en: Preview the document before printing
et: Dokumendi eelvaatlus enne trükkimist

note: DLG_Para_PreviewPrevParagraph
en: Previous Paragraph Previous Paragraph Previous Paragraph Previous Paragraph Previous Paragraph Previous Paragraph Previous Paragraph
et: Eelmine Lõik Eelmine Lõik Eelmine Lõik Eelmine Lõik Eelmine Lõik Eelmine Lõik Eelmine Lõik

note: TOOLBAR_LABEL_FILE_PRINT DLG_UP_PrintTitle DLG_UP_PrintButton
en: Print
et: Trüki

note: MENU_LABEL_FILE_PRINT_DIRECTLY
en: Print &directly
et: Trük&i otse

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_PRINT
en: Print Layout
et: Trükivaade

note: MENU_LABEL_FILE_PRINT_PREVIEW
en: Print P&review
et: Trükkimise &eelvaatlus

note: TOOLBAR_LABEL_FILE_PRINT_PREVIEW
en: Print Preview
et: Trükkimise eelvaatlus

note: MENU_STATUSLINE_FILE_PRINT
en: Print all or part of the document
et: Terve dokumendi või selle osa trükkimine

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_PRINT TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_PRINT
en: Print the document
et: Dokumendi trükkimine

note: MENU_STATUSLINE_FILE_PRINT_DIRECTLY
en: Print using the internal PS driver
et: Trükkimine seesmise PS draiveri abil

note: MSG_PrintingDoc
en: Printing Document..
et: Dokumendi trükkimine...

note: MSG_PrintStatus
en: Printing page %d of %d
et: Trükitakse lehekülg %d, kokku %d

note: FIELD_Document_Publisher
en: Publisher
et: Avaldaja

note: DLG_MetaData_Publisher_LBL
en: Publisher:
et: Avaldaja:

note: MENU_LABEL_EDIT_REPLACE
en: R&eplace
et: Ase&nda

note: MENU_LABEL_FMT_DIRECTION_DD_RTL
en: RTL &Paragraph
et: RTL &lõik

note: DLG_FR_ReplaceWithLabel
en: Re&place with:
et: &Asendus:

note: DLG_FR_ReverseFind
en: Re&verse find
et: &Otsing tagasisuunas

note: MENU_LABEL_FILE_REVERT
en: Re&vert
et: &Taasta

note: MENU_LABEL_FILE_RECENT
en: Recent &Files
et: &Hiljutised failid

note: TOOLBAR_LABEL_EDIT_REDO
en: Redo
et: Tee uuesti

note: TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_REDO TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_REDO
en: Redo editing
et: Muudatuse tagasivõtmine

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_REDO
en: Redo previously undone editing
et: Varem tagasivõetud muudatuse uuestitegemine

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_MENU MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM
en: Reduce or enlarge the document display
et: Dokumendi vaate suurendamine või vähendamine

note: DLG_MetaData_Relation_LBL
en: Relation:
et: Seos:

note: DLG_Styles_RemoveButton
en: Remove
et: Eemalda

note: MENU_LABEL_EDIT_REMOVEFOOTER TOOLBAR_LABEL_EDIT_REMOVEFOOTER TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_REMOVEFOOTER TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_REMOVEFOOTER
en: Remove Footer
et: Eemalda jalus

note: MENU_LABEL_EDIT_REMOVEHEADER TOOLBAR_LABEL_EDIT_REMOVEHEADER TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_REMOVEHEADER TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_REMOVEHEADER
en: Remove Header
et: Eemalda päis

note: DLG_Styles_RemoveLab
en: Remove Property from Style
et: Stiilist eemaldatakse omadus

note: MENU_LABEL_TABLE_HEADING_ROWS_REPEAT_REMOVE
en: Remove Row as Heading
et: Eemalda pealkirjana kasutatav rida

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_HEADING_ROWS_REPEAT_REMOVE
en: Remove Row as the page Heading
et: Pealkirjana kasutatava rea eemaldamine

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_PURGE
en: Remove all revision information from the document
et: Dokumendist kogu versiooniinfo eemaldamine

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_HISTORY_PURGE
en: Remove full document history from the document
et: Kogu dokumendi ajaloo eemaldamine

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_REMOVEFOOTER
en: Remove the Footer on this page from the Document
et: Jaluse eemaldamine dokumendi sellelt leheküljelt

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_REMOVEHEADER
en: Remove the Header on this page from the Document
et: Päise eemaldamine dokumendi sellelt leheküljelt

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_CUTIMAGE
en: Remove the Image and save a copy on the clipboard
et: Pildi eemaldamine ja selle koopia salvestamine lõikepuhvrisse

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_DELETEIMAGE
en: Remove the Image from the Document
et: Pildi eemaldamine dokumendist

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_DELETEFRAME
en: Remove the Text Box from the Document
et: Tekstikasti eemaldamine dokumendist

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_REJECT_REVISION
en: Remove the suggested change
et: Pakutud muudatuse tagasilükkamine

note: MENU_LABEL_TABLE_HEADING_ROWS_REPEAT
en: Repeat Row as Heading
et: Rea kasutamine pealkirjana

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_HEADING_ROWS_REPEAT
en: Repeat Row as Heading on each new page
et: Rea kasutamine pealkirjana igal uuel leheküljel

note: DLG_FR_ReplaceTitle
en: Replace
et: Asendamine

note: DLG_FR_ReplaceAllButton
en: Replace &All
et: &Asenda kõik

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_REPLACE
en: Replace the specified text with different text
et: Asendab määratud teksti muu tekstiga

note: MENU_LABEL_HELP_REPORT_BUG
en: Report a &Bug
et: V&eateade

note: MENU_STATUSLINE_HELP_REPORT_BUG
en: Report a bug and help AbiWord become a better product
et: Veast teadaandmine, mis aitab muuta AbiWordi veel paremaks

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_DEFAULT_TB_LAYOUT
en: Reset the current toolbar layout to its defaults
et: Tööriistaribade vaikepaigutuse taastamine

note: MENU_STATUSLINE_FMT_IMAGE
en: Resize this image
et: Selle pildi suuruse muutmine

note: DLG_HdrFtr_RestartNumbers
en: Restart numbering at:
et: Nummerdamine taaskäivitatakse numbrist:

note: DLG_FormatFootnotes_FootRestartPage
en: Restart on each page
et: Algab uuesti igal leheküljel

note: DLG_FormatFootnotes_FootRestartSec DLG_FormatFootnotes_EndRestartSec
en: Restart on each section
et: Algab uuesti igas sektsioonis

note: DLG_HdrFtr_RestartCheck
en: Restart page numbers on new sections
et: Lehekülgede nummerdamine taaskäivitatakse iga uue sektsiooni puhul

note: DLG_Lists_Resume_Previous_List
en: Resume Previous List
et: Rakenda eelmisele nimekirjale

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_AUTO
en: Retain all document changes
et: Säilitab kõik dokumendi muudatused

note: MSG_RevertFile
en: Revert file to last saved state?
et: Kas taastada fail nii, nagu see oli enne viimast salvestamist?

note: MENU_STATUSLINE_FILE_REVERT
en: Revert the document to the last saved state
et: Dokumendi taastamine nii, nagu see oli enne viimast salvestamist

note: MSG_RevertBuffer
en: Revert to saved copy of %s?
et: Kas taastada %s salvestatud koopia?

note: DLG_ListRevisions_Column1Label
en: Revision ID
et: Versiooni ID

note: DLG_Para_AlignRight DLG_Tab_Radio_Right DLG_PageNumbers_Right TOOLBAR_LABEL_ALIGN_RIGHT
en: Right
et: Parem

note: RightIndentStatus
en: Right Indent [%s]
et: Paremtaandus [%s]

note: RightMarginStatus
en: Right Margin [%s]
et: Paremveeris [%s]

note: TabToggleRightTab
en: Right Tab
et: Parem tabeldusmärk

note: TOOLBAR_STATUSLINE_ALIGN_RIGHT TOOLBAR_TOOLTIP_ALIGN_RIGHT
en: Right alignment
et: Paremjoondus

note: MENU_STATUSLINE_ALIGN_RIGHT
en: Right-align the paragraph
et: Lõigu paremjoondus

note: DLG_Para_DomDirection
en: Right-to-left &dominant
et: Paremalt vasakule &dominant

note: FIELD_Document_Rights
en: Rights
et: Õigused

note: DLG_MetaData_Rights_LBL
en: Rights:
et: Õigused:

note: DLG_FormatTable_Apply_To_Row
en: Row
et: Rida

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_ROWS_BEFORE
en: Rows &Above
et: &Read üles

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_ROWS_AFTER
en: Rows &Below
et: Re&ad alla

note: MENU_LABEL_TOOLS_SCRIPTS
en: S&cripts
et: Skripti&d

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_SHOW
en: S&how revisions
et: &Näita versioone

note: MENU_LABEL_TABLE_SPLIT_CELLS
en: S&plit Cells
et: Lahuta la&htrid

note: DLG_Options_Btn_Save
en: Sa&ve
et: &Salvesta

note: MENU_LABEL_FILE_EXPORT
en: Sav&e Copy
et: Salvesta koo&pia

note: TOOLBAR_LABEL_FILE_SAVE
en: Save
et: Salvesta

note: MENU_LABEL_FILE_SAVEAS
en: Save &As
et: Salvesta &kui

note: MENU_LABEL_FILE_SAVE_TEMPLATE
en: Save &Template
et: Salvesta mall&ina

note: TOOLBAR_LABEL_FILE_SAVEAS
en: Save As
et: Salvesta kui

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_COPYIMAGE
en: Save a copy of the image on the clipboard
et: Salvestab pildi koopia lõikepuhvrisse

note: MSG_ConfirmSave
en: Save changes to document %s before closing?
et: Kas salvestada dokumendi %s muudatused enne sulgemist?

note: MENU_STATUSLINE_FILE_SAVEEMBED
en: Save the Embedded Object
et: Põimitud objekti salvestamine

note: MENU_STATUSLINE_FILE_SAVE TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_SAVE TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_SAVE
en: Save the document
et: Dokumendi salvestamine

note: MENU_STATUSLINE_FILE_SAVE_TEMPLATE
en: Save the document as a template
et: Dokumendi salvestamine mallina

note: MENU_STATUSLINE_FILE_SAVEAS TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_SAVEAS TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_SAVEAS
en: Save the document under a different name
et: Dokumendi salvestamine uue nimega

note: MENU_STATUSLINE_FILE_EXPORT
en: Save the document without changing the current name
et: Dokumendi salvestamine nime muutmata

note: MENU_STATUSLINE_FILE_SAVEIMAGE
en: Save the selected image to a file
et: Valitud pildi salvestamine failina

note: MENU_LABEL_FILE_SAVEEMBED
en: Save to file
et: Salvesta failina

note: DLG_PageSetup_Scale
en: Scale...
et: Skaleerimine...

note: MENU_STATUSLINE_HELP_SEARCH
en: Search for help about...
et: Abi otsimine...

note: DLG_WordCount_Update_Rate
en: Seconds between updates
et: Sekundit uuendamise vahel

note: FIELD_DateTime_Epoch
en: Seconds since the epoch
et: Sekundit alates epohhist

note: DLG_Break_SectionBreaks_Capital
en: Section Breaks
et: Sektsiooni katkestused

note: DLG_Break_SectionBreaks
en: Section breaks
et: Sektsiooni katkestused

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_HISTORY
en: See history of the current document
et: Kogu aktiivse dokumendi ajaloo vaatamine

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SELECT DLG_Select
en: Select
et: Valimine

note: MENU_LABEL_EDIT_SELECTALL
en: Select A&ll
et: Val&i kõik

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SELECT_CELL
en: Select Cell
et: Lahtri valik

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SELECT_COLUMN
en: Select Column
et: Veeru valik

note: TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_CHOOSE
en: Select Font
et: Fondi valik

note: DLG_ListRevisions_Title
en: Select Revision
et: Versiooni valik

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SELECT_ROW
en: Select Row
et: Rea valik

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SELECT_TABLE
en: Select Table
et: Tabeli valik

note: MENU_LABEL_EDIT_SELECT_FRAME
en: Select Text Box
et: Vali tekstikast

note: DLG_InsertHyperlink_Msg
en: Select a target bookmark from the list.
et: Vali nimekirjast vajalik järjehoidja-

note: DLG_FormatFrame_SelectImage DLG_FormatTable_SelectImage
en: Select image from File
et: Vali pilt failist

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_SELECT_FRAME
en: Select the Text Box
et: Tekstikasti valik

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_SELECTALL
en: Select the entire document
et: Kogu dokumendi valik

note: DLG_FormatTable_Apply_To_Selection DLG_UP_Selection
en: Selection
et: Valik

note: DLG_ToggleCase_SentenceCase
en: Sentence case
et: Nagu lauses

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_TABLETOTEXTCOMMAS
en: Separate table items with commas
et: Tabeli elemendid eraldatakse komadega

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_TABLETOTEXTCOMMASTABS
en: Separate table items with commas and tabs
et: Tabeli elemendid eraldatakse komade ja tabeldusmärkidega

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_TABLETOTEXTTABS
en: Separate table items with tabs
et: Tabeli elemendid eraldatakse tabeldusmärkidega

note: MENU_LABEL_TABLE_TABLETOTEXTCOMMAS
en: Separate with commas
et: Eraldatakse komadega

note: MENU_LABEL_TABLE_TABLETOTEXTCOMMASTABS
en: Separate with commas and tabs
et: Eraldatakse komade ja tabeldusmärkidega

note: MENU_LABEL_TABLE_TABLETOTEXTTABS
en: Separate with tabs
et: Eraldatakse tabeldusmärkidega

note: DLG_Tab_Button_Set
en: Set
et: Määra

note: MENU_LABEL_FMT_LANGUAGE
en: Set &Language
et: Määra &keel

note: DLG_Lists_SetDefault
en: Set Default Values
et: Vaikeväärtused

note: DLG_FormatFrame_SetImage DLG_FormatTable_SetImage
en: Set Image
et: Määra pilt

note: DLG_FormatFrame_SetTextWrapping
en: Set Text Wrapping
et: Tekst mähitakse

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BACKGROUND_PAGE_IMAGE
en: Set an image as a background for your page
et: Pildi määramine lehekülje taustaks

note: MENU_STATUSLINE_FMT_DIRECTION_DD_RTL
en: Set dominant direction of paragraph to RTL
et: Lõigu valitseva kirjutamissuuna määramine paremalt vasakule

note: MENU_STATUSLINE_FILE_PROPERTIES
en: Set meta-data properties
et: Dokumendi metaandmete määramine

note: DLG_Tab_Label_New
en: Set new Tab
et: Määra uus tabeldusmärk

note: DLG_FormatFrame_NoImageBackground DLG_FormatTable_NoImageBackground
en: Set no image
et: Ära määra pilti

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_OPTIONS
en: Set preferences
et: Rakenduse seadistamine

note: MENU_STATUSLINE_FMT_TABS
en: Set tab stops
et: Tabeldusmärkide seadistamine

note: MENU_STATUSLINE_FMT_TABLEOFCONTENTS
en: Set the type and styles of the Table of Contents
et: Sisukorra tüübi ja stiili määramine

note: MENU_STATUSLINE_FMT_FOOTNOTES
en: Set the types of Footnotes and Endnotes
et: All- ja lõpumärkuse tüübi määramine

note: MENU_STATUSLINE_FMT_HDRFTR
en: Set the types of Headers and Footers
et: Päise ja jaluse tüübi määramine

note: MENU_LABEL_TABLE_HEADING_ROWS_REPEAT_THIS
en: Set this Row as Heading
et: Rea kasutamine pealkirjana

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_HEADING_ROWS_REPEAT_THIS
en: Set this Row as the Heading on each page
et: Rea kasutamine pealkirjana igal leheküljel

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_SPELLPREFS
en: Set your spelling preferences
et: Õigekirja kontrollimise seadistamine

note: MENU_STATUSLINE_FMT_DOCUMENT
en: Setup your document's page properties such as page size and margins
et: Dokumendi selliste omaduste määramine, nagu lehekülje suurus ja veerised

note: DLG_Styles_ModifyShortCut
en: Shortcut Key
et: Kiirklahv

note: DLG_Options_Label_Show DLG_Show
en: Show
et: Näita

note: MENU_LABEL_VIEW_RULER
en: Show &Ruler
et: Näita &joonlauda

note: TOOLBAR_LABEL_VIEW_SHOWPARA
en: Show All
et: Näita kõiki

note: MENU_LABEL_VIEW_SHOWPARA
en: Show For&matting Marks
et: Näita vor&mindusmärke

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_SHOW_BEFORE
en: Show document &before revisions
et: Näita dokumenti &enne versioone

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_SHOW_AFTER
en: Show document a&fter revisions
et: Näita &dokumenti pärast versioone

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_SHOW_AFTERPREV
en: Show document after &previous revisions
et: Näita dokumenti &pärast eelmisi versioone

note: MENU_STATUSLINE_WINDOW_MORE
en: Show full list of documents
et: Dokumentide terve nimekirja näitamine

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_RULER
en: Show or hide the rulers
et: Joonlaudade näitamine või peitmine

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_STATUSBAR
en: Show or hide the status bar
et: Olekuriba näitamine või peitmine

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_TB_1 MENU_STATUSLINE_VIEW_TB_2 MENU_STATUSLINE_VIEW_TB_3 MENU_STATUSLINE_VIEW_TB_4
en: Show or hide the toolbar
et: Tööriistariba näitamine või peitmine

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_SHOW
en: Show revisions that are present in document
et: Dokumendis olevate versioonide näitamine

note: DLG_Options_Label_ShowSplash
en: Show the AbiWord splash screen on application startup
et: AbiWordi logo näitamine käivitamisel

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_SHOW_AFTERPREV
en: Show what the document looks like after previous revisions
et: Dokumendi välimuse näitamine pärast eelmisi versioone

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_SHOW_AFTER
en: Show what the document looks like after revisions
et: Dokumendi välimuse näitamine pärast versioone

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_SHOW_BEFORE
en: Show what the document looks like before revisions
et: Dokumendi välimuse näitamine enne versioone

note: DLG_Options_Label_ViewShowHide
en: Show...
et: Näita...

note: TOOLBAR_STATUSLINE_VIEW_SHOWPARA TOOLBAR_TOOLTIP_VIEW_SHOWPARA
en: Show/hide formatting marks
et: Vormindusmärkide näitamine/peitmine

note: TB_Simple
en: Simple
et: Lihtne

note: DLG_Options_Label_ViewSimpleTB
en: Simple Toolbar
et: Lihtne tööriistariba

note: DLG_Para_SpacingSingle
en: Single
et: Ühekordne

note: TOOLBAR_LABEL_SINGLE_SPACE
en: Single Spacing
et: Ühekordne vahe

note: TOOLBAR_STATUSLINE_SINGLE_SPACE TOOLBAR_TOOLTIP_SINGLE_SPACE
en: Single spacing
et: Ühekordne vahe

note: MENU_LABEL_TABLE_SORT
en: So&rt Table
et: &Sorteeri tabel

note: MENU_LABEL_TABLE_SORTCOLSASCEND
en: Sort Columns in Ascending Order
et: Sorteeri veerud kasvavas järjekorras

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SORTCOLSASCEND
en: Sort Columns in Ascending Order based on Selected Row
et: Veergude sortimine kasvavas järjekorras valitud rea põhjal

note: MENU_LABEL_TABLE_SORTCOLSDESCEND
en: Sort Columns in Descending Order
et: Sorteeri veerud kahanevas järjekorras

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SORTCOLSDESCEND
en: Sort Columns in Descending Order based on Selected Row
et: Veergude sortimine kahanevas järjekorras valitud rea põhjal

note: MENU_LABEL_TABLE_SORTROWSASCEND
en: Sort Rows in Ascending Order
et: Sorteeri read kasvavas järjekorras

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SORTROWSASCEND
en: Sort Rows in Ascending Order based on selected Column
et: Ridade sortimine kasvavas järjekorras valitud veeru põhjal

note: MENU_LABEL_TABLE_SORTROWSDESCEND
en: Sort Rows in Descending Order
et: Sorteeri read kahanevas järjekorras

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SORTROWSDESCEND
en: Sort Rows in Descending Order based on Selected Column
et: Ridade sortimine kahanevas järjekorras valitud veeru põhjal

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SORT
en: Sort Table
et: Tabeli sortimine

note: DLG_MetaData_Source_LBL
en: Source:
et: Allikas:

note: DLG_Column_Space_After
en: Space after Column
et: Vahe veeru järel

note: TOOLBAR_STATUSLINE_PARA_12BEFORE TOOLBAR_TOOLTIP_PARA_12BEFORE
en: Space before: 12 pt
et: Vahe eest: 12 pt

note: TOOLBAR_STATUSLINE_PARA_0BEFORE TOOLBAR_TOOLTIP_PARA_0BEFORE
en: Space before: None
et: Vahe eest: puudub

note: DLG_Para_LabelSpacing
en: Spacing
et: Vahe

note: DLG_Options_SpellCheckingTitle
en: Spell Checking
et: Õigekirja kontroll

note: TOOLBAR_LABEL_SPELLCHECK
en: Spellcheck
et: Õigekirja kontroll

note: TOOLBAR_STATUSLINE_SPELLCHECK TOOLBAR_TOOLTIP_SPELLCHECK
en: Spellcheck the document
et: Dokumendi õigekirja kontroll

note: DLG_Spell_SpellTitle DLG_Options_TabLabel_Spelling
en: Spelling
et: Õigekirja kontrollimine

note: MENU_LABEL_TOOLS_SPELLPREFS
en: Spelling &Options
et: Õi&gekirja kontrollimise valikud

note: MENU_LABEL_TABLE_SPLIT_TABLE
en: Spli&t Table
et: Lah&uta tabel

note: DLG_SplitCellsTitle DLG_SplitCells_Frame MENU_STATUSLINE_TABLE_SPLIT_CELLS
en: Split Cells
et: Lahtrite lahutamine

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SPLIT_TABLE
en: Split Table
et: Tabeli lahutamine

note: TOOLBAR_LABEL_SPLIT_CELLS
en: Split cells
et: Lahuta lahtrid

note: DLG_SplitCells_HoriMid DLG_SplitCells_VertMid
en: Split in Middle
et: Lahuta keskelt

note: DLG_SplitCells_Below
en: Split on Bottom Side
et: Lahuta alt

note: DLG_SplitCells_Left
en: Split on Left Side
et: Lahuta vasakult

note: DLG_SplitCells_Right
en: Split on Right Side
et: Lahuta paremalt

note: DLG_SplitCells_Above
en: Split on Top Side
et: Lahuta ülalt

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_TEXTTOTABLE_NOSPACES
en: Split on all delimiters except spaces
et: Eraldamine kõigi piirajate põhjal, välja arvatud tühikud

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_TEXTTOTABLE_ALL
en: Split on all word delimiters including spaces
et: Eraldamine kõigi piirajate põhjal, kaasa arvatud tühikud

note: MENU_LABEL_TABLE_TEXTTOTABLE_NOSPACES
en: Split text at commas or tabs
et: Teksti eraldamine komade või tabeldusmärkide juures

note: MENU_LABEL_TABLE_TEXTTOTABLE_ALL
en: Split text at spaces, commas, or tabs
et: Teksti eraldamine tühikute, komade või tabeldusmärkide juures

note: TOOLBAR_STATUSLINE_SPLIT_CELLS TOOLBAR_TOOLTIP_SPLIT_CELLS
en: Split this cell
et: Selle lahtri lahutamine

note: DLG_Lists_Square_List STYLE_SQUARELIST
en: Square List
et: Ruutudega nimekiri

note: MENU_LABEL_FMT_STYLE
en: St&yle
et: &Stiil

note: TB_Standard
en: Standard
et: Standardne

note: DLG_Options_Label_ViewStandardTB
en: Standard Toolbar
et: Standardne tööriistariba

note: DLG_Lists_Star_List STYLE_STARLIST
en: Star List
et: Tähtedega nimekiri

note: DLG_Lists_Start
en: Start At:
et: Algus:

note: DLG_Lists_Start_New_List DLG_Lists_Start_New
en: Start New List
et: Uue nimekirja loomine

note: DLG_Lists_Start_Sub
en: Start Sublist
et: Alamnimekirja alustamine

note: DLG_MarkRevisions_Check2Label
en: Start a new revision
et: Alusta uut versiooni

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_NEW_REVISION
en: Start ne&w revision
et: Alusta &uut versiooni

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_NEW_REVISION
en: Start revision distinct from the current one
et: Aktiivsest erineva versiooni alustamine

note: DLG_WordCount_Statistics
en: Statistics:
et: Statistika:

note: DLG_Lists_Stop_Current_List
en: Stop Current List
et: Käesoleva nimekirja lõpetamine

note: MENU_LABEL_FMT_STRIKE
en: Stri&ke
et: Lä&bikriipsutatud

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_STRIKE TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_STRIKE TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_STRIKE DLG_UFS_StrikeoutCheck
en: Strike
et: Läbikriipsutus

note: MENU_STATUSLINE_FMT_STRIKE
en: Strikeout the selection (toggle)
et: Valiku läbikriipsutamine (lülitamine)

note: MENU_LABEL_FMT_STYLIST
en: Sty&list
et: Sti&list

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_STYLE TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_STYLE TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_STYLE
en: Style
et: Stiil

note: DLG_Styles_ErrNotTitle1
en: Style Name -
et: Stiili nimi -

note: DLG_Styles_ModifyName
en: Style Name:
et: Stiili nimi:

note: DLG_Styles_ModifyType
en: Style Type
et: Stiili tüüp

note: DLG_Styles_ModifyFollowing
en: Style for following paragraph
et: Järgmise lõigu stiil

note: DLG_Styles_ErrBlankName
en: Style name cannot be left blank
et: Stiilile tuleb nimi anda

note: DLG_Lists_Style DLG_UFS_StyleLabel
en: Style:
et: Stiil:

note: DLG_Styles_StylesTitle DLG_Stylist_Styles
en: Styles
et: Stiilid

note: DLG_Stylist_Title
en: Stylist
et: Stilist

note: FIELD_Document_Subject
en: Subject
et: Teema

note: DLG_MetaData_Subject_LBL
en: Subject:
et: Teema:

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_SUBSCRIPT TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_SUBSCRIPT TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_SUBSCRIPT DLG_UFS_SubScript
en: Subscript
et: Alapaigutus

note: DLG_Spell_Suggestions
en: Sugg&estions:
et: Pa&kkumised:

note: DLG_Options_Label_SpellMainOnly
en: Suggest from &main dictionary only
et: Pakutakse ainult põhisõnaraa&matust

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_SUMROWS
en: Sum a Column
et: Veeru summa

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_SUMCOLS
en: Sum a Row
et: Rea summa

note: FIELD_Numbers_TableSumRows
en: Sum a Table Column
et: Tabeli veeru summa

note: FIELD_Numbers_TableSumCols
en: Sum a Table Row
et: Tabeli rea summa

note: DLG_MetaData_TAB_Summary
en: Summary
et: Kokkuvõte

note: MENU_LABEL_FMT_SUPERSCRIPT
en: Supe&rscript
et: Üla&paigutus

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_SUPERSCRIPT TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_SUPERSCRIPT TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_SUPERSCRIPT DLG_UFS_SuperScript
en: Superscript
et: Ülapaigutus

note: MENU_LABEL_INSERT_SYMBOL
en: Sy&mbol
et: &Sümbol

note: TOOLBAR_LABEL_INSERT_SYMBOL
en: Symbol
et: Sümbol

note: MENU_LABEL_TABLE
en: T&able
et: Ta&bel

note: TabStopStatus
en: Tab Stop [%s]
et: Tabeldusmärk [%s]

note: DLG_Tab_Label_TabPosition
en: Tab stop position:
et: Tabeldusmärgi asukoht:

note: DLG_Tab_Label_TabToClear
en: Tab stops to be cleared:
et: Eemaldatavad tabeldusmärgid:

note: DLG_FormatTable_Apply_To_Table MENU_STATUSLINE_TABLE TB_Table
en: Table
et: Tabel

note: DLG_InsertTable_TableSize_Capital
en: Table Size
et: Tabeli suurus

note: DLG_Options_Label_ViewTableTB
en: Table Toolbar
et: Tabeliriba

note: TOC_TocHeading MENU_LABEL_INSERT_TABLEOFCONTENTS MENU_LABEL_FMT_TABLEOFCONTENTS
en: Table of Contents
et: Sisukord

note: FIELD_Numbers_TOCListLabel
en: Table of Contents List Label
et: Sisukorra nimekirja pealdis

note: FIELD_Numbers_TOCPageNumber
en: Table of Contents Page
et: Sisukorra lehekülg

note: DLG_InsertTable_TableSize
en: Table size
et: Tabeli suurus

note: DLG_Styles_ModifyTabs DLG_Tab_TabTitle
en: Tabs
et: Tabeldusmärgid

note: DLG_FormatTOC_DetailsTabPage
en: Tabs and Page Numbering
et: Tabeldusmärgid ja leheküljenumbrid

note: MENU_LABEL_FMT
en: Te&xt Formatting
et: T&eksti vormindus

note: DLG_Options_Label_Text
en: Text
et: Tekst

note: DLG_FormatTOC_TextAfter
en: Text &after:
et: Tekst &järel:

note: DLG_FormatTOC_TextBefore
en: Text &before:
et: Tekst &ees:

note: DLG_Lists_Align
en: Text Align:
et: Teksti joondus:

note: MENU_LABEL_INSERT_TEXTBOX MENU_LABEL_FMT_FRAME
en: Text Box
et: Tekstikast

note: DLG_Lists_PageFolding
en: Text Folding
et: Teksti kokkukerimine

note: DLG_FormatFrame_TextWrapping
en: Text Wrapping
et: Teksti mähkimine

note: DLG_Options_Label_Both
en: Text and Icon
et: Tekst ja ikoon

note: MSG_MergeDocsNotRelated
en: The documents you are trying to merge are unrelated. AbiWord will attempt to merge them, but the result might be meaningless.
et: Dokumendid, mida soovid ühendada, pole omavahel seotud. AbiWord püüab need ühendada, kuid tulemus võib olla mõttetu.

note: DLG_PageSetup_ErrBigMargins
en: The margins selected are too large to fit on the page.
et: Valitud veerised on liiga laiad ega mahu leheküljele.

note: DLG_Options_Prompt_YouMustRestart
en: The new user interface language will take effect the next time that you start the application
et: Kasutajaliidese uut keelt rakendatakse rakenduse järgmisel käivitamisel

note: MSG_SpellDone
en: The spelling check is complete.
et: Õigekirja kontroll on lõpetatud.

note: MSG_HyperlinkCrossesBoundaries
en: The text to which the hyperlink is to be attached must be within a single paragraph.
et: Tekst, millega hüperlink seotakse, peab olema ühe lõigu piires.

note: FIELD_DateTime_Wkday
en: The weekday
et: Nädalapäev

note: DLG_FormatTable_Thickness
en: Thickness:
et: Paksus:

note: MSG_AfterRestartNew
en: This change will only take effect when you restart AbiWord or create a new document.
et: See muudatus rakendus alles pärast AbiWordi taaskäivitamist või uue dokumendi loomist.

note: MSG_HiddenRevisions
en: This document contains revisions which are currently hidden from view. Please see AbiWord documentation for information on working with revisions.
et: See dokument sisaldab versioone, mis on praegu peidetud. Palun uuri versioonide kasutamise kohta lähemalt AbiWordi dokumentatsiooni.

note: DLG_Para_PreviewSampleFallback
en: This paragraph represents words as they might appear in your document.  To see text from your document used in this preview, position your cursor in a document paragraph with some text in it and open this dialog.
et: See lõik näitab sõnu, nagu need võivad välja paista dokumendis. Kui soovid näha dokumendi tegelikku teksti eelvaatluses, vii kursor mõnele dokumendi tekstilõigule ja ava siis see dialoog.

note: DLG_Styles_ErrStyleNot
en: This style does not exist 
     so it cannot be modified
et: Sellist stiili ei ole olemas, 
    mistõttu seda ei saa ka muuta

note: DLG_Column_Three
en: Three
et: Kolm

note: DLG_Lists_Tick_List STYLE_TICKLIST
en: Tick List
et: Linnukestega nimekiri

note: FIELD_DateTime_TimeZone
en: Time Zone
et: Ajavöönd

note: FIELD_Document_Title
en: Title
et: Tiitel

note: DLG_ToggleCase_TitleCase
en: Title Case
et: Nagu Pealkirjas

note: DLG_MetaData_Title_LBL DLG_Image_LblTitle
en: Title:
et: Tiitel:

note: DLG_Options_Label_Toolbars
en: Toolbars
et: Tööriistaribad

note: TopMarginStatus
en: Top Margin [%s]
et: Ülemine veeris [%s]

note: MENU_LABEL_FMT_TOPLINE TOOLBAR_LABEL_FMT_TOPLINE TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_TOPLINE TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_TOPLINE DLG_UFS_ToplineCheck
en: Topline
et: Ülajoon

note: DLG_Lists_Triangle_List STYLE_TRIANGLELIST
en: Triangle List
et: Kolmnurkadega nimekiri

note: DLG_Column_Two
en: Two
et: Kaks

note: FIELD_Document_Type
en: Type
et: Tüüp

note: DLG_InsertBookmark_Msg
en: Type a name for the bookmark, or select an existing from the list.
et: Kirjuta järjehoidja nimi või vali nimekirjast mõni olemasolev

note: DLG_Lists_Type
en: Type:
et: Tüüp:

note: DLG_ToggleCase_UpperCase
en: UPPERCASE
et: SUURTÄHTEDEGA

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_UNDERLINE TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_UNDERLINE TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_UNDERLINE DLG_UFS_UnderlineCheck
en: Underline
et: Allajoonitud

note: MENU_STATUSLINE_FMT_UNDERLINE
en: Underline the selection (toggle)
et: Valiku allajoonimine (lülitamine)

note: TOOLBAR_LABEL_EDIT_UNDO
en: Undo
et: Võta tagasi

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_UNDO TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_UNDO TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_UNDO
en: Undo editing
et: Muudatuse tagasivõtmine

note: DLG_Lists_Upper_Case_List STYLE_UPPERCASTELIST
en: Upper Case List
et: Suurtähtedega nimekiri

note: DLG_Lists_Upper_Roman_List STYLE_UPPERROMANLIST
en: Upper Roman List
et: Suurte rooma numbritega nimekiri

note: DLG_Column_RtlOrder
en: Use RTL Order
et: Paremalt vasakule suund

note: DLG_Options_Label_HebrewContextGlyphs
en: Use glyph shaping for Hebrew
et: Heebrea tähtede puhul kasutatakse glüüfe

note: DLG_Options_Label_UI
en: User Interface
et: Kasutajaliides

note: DLG_Options_Label_UILang
en: User Interface Language
et: Kasutajaliidese keel

note: DLG_Stylist_UserStyles
en: User defined Styles
et: Kasutaja määratud stiilid

note: DLG_Tab_Label_Existing
en: User-defined Tabs
et: Kasutaja määratud tabeldusmärgid

note: DLG_Styles_LBL_UserDefined
en: User-defined styles
et: Kasutaja määratud stiilid

note: FIELD_Application_Version DLG_History_Version_Version
en: Version
et: Versioon

note: DLG_Options_TabLabel_View
en: View
et: Vaade

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_HISTORY_SHOW
en: View document history
et: Dokumendi ajaloo vaatamine

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_FULLSCREEN
en: View the document in full screen mode
et: Dokumendi vaatamine täisekraanrežiimis

note: MENU_STATUSLINE_WINDOW_1 MENU_STATUSLINE_WINDOW_2 MENU_STATUSLINE_WINDOW_3 MENU_STATUSLINE_WINDOW_4 MENU_STATUSLINE_WINDOW_5 MENU_STATUSLINE_WINDOW_6 MENU_STATUSLINE_WINDOW_7 MENU_STATUSLINE_WINDOW_8 MENU_STATUSLINE_WINDOW_9
en: View this document
et: Selle dokumendi vaade

note: DLG_Options_Label_ViewTooltips
en: View tooltips
et: Kohtspikrite näitamine

note: DLG_Options_Label_ViewViewFrame
en: View...
et: Vaata...

note: DLG_Options_Label_Visible
en: Visible
et: Nähtav

note: MSG_HyperlinkNoBookmark
en: Warning: the bookmark you provided [%s] does not exist.
et: Hoiatus: antud järjehoidjat [%s] ei ole olemas.

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_WEB
en: Web Layout
et: Veebivaade

note: DLG_Styles_LBL_TxtMsg
en: What Hath God Wrought
et: Kiire punane rebane hüppab üle laisa koera

note: DLG_Options_Label_WithExtension
en: With extension:
et: Laiendus:

note: DLG_WordCount_WordCountTitle FIELD_Numbers_WordCount
en: Word Count
et: Sõnaloendaja

note: DLG_NEW_Tab1
en: Wordprocessing
et: Tekstitöötlus

note: DLG_WordCount_Words_No_Notes
en: Words (no footnotes/endnotes):
et: Sõnu (ilma all/lõpumärkusteta):

note: DLG_Options_Label_SpellUppercase
en: Words in &UPPERCASE
et: S&UURTÄHELISED sõnad

note: DLG_Options_Label_SpellNumbers
en: Words with num&bers
et: Num&britega sõnad

note: DLG_WordCount_Words
en: Words:
et: Sõnu:

note: MSG_SaveFailedWrite
en: Writing error when attempting to save %s
et: % salvestamisel tekkis viga

note: MSG_DefaultDirectionChg
en: You have changed the default direction.
et: Kirjutamise vaikesuund on muudetud.

note: MSG_DirectionModeChg
en: You have changed the direction mode.
et: Kirjutamissuuna režiim on muudetud.

note: MSG_HyperlinkNoSelection
en: You must select a portion of the document before inserting a hyperlink.
et: Enne hüperlingi lisamist tuleb valida dokumendi osa.

note: DLG_Options_Label_InvalidRangeForAutoSave
en: You should choose a range from 1 to 120 for the auto save frequency
et: Automaatsalvestuse sagedus peab jääma vahemikku 1 kuni 120

note: MSG_ConfirmSaveSecondary
en: Your changes will be lost if you don't save them.
et: Muudatused lähevad kaotsi, kui neid ei salvestata.

note: TOOLBAR_LABEL_ZOOM TOOLBAR_STATUSLINE_ZOOM TOOLBAR_TOOLTIP_ZOOM DLG_Zoom_ZoomTitle
en: Zoom
et: Suurendus

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_100
en: Zoom to &100%
et: Suurendus &100%

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_200
en: Zoom to &200%
et: Suurendus &200%

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_50
en: Zoom to &50%
et: Suurendus &50%

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_75
en: Zoom to &75%
et: Suurendus &75%

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_100
en: Zoom to 100%
et: Suurendus 100%

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_200
en: Zoom to 200%
et: Suurendus 200%

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_50
en: Zoom to 50%
et: Suurendus 50%

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_75
en: Zoom to 75%
et: Suurendus 75%

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_WIDTH
en: Zoom to page width
et: Suurendus lehekülje laiusele

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_WHOLE
en: Zoom to whole page
et: Suurendus tervele leheküljele

note: DLG_ToggleCase_LowerCase
en: lowercase
et: väiketähtedega

note: DLG_Options_Label_Minutes
en: minutes
et: minuti järel

note: DLG_ToggleCase_ToggleCase
en: tOGGLE cASE
et: tÕSTU lÜLITAMINE

note: * Translatable strings file generated by extract-ui. * DO NOT compile this file as part of your application. DLG_UP_To
en:  to
et:  kuni

note: DLG_Zoom_PageWidth
en: &Page width
et: L&ehekülje laius

note: DLG_ULANG_SetLangButton
en: &Set Language
et: &Keel

note: DLG_Zoom_WholePage
en: &Whole page
et: &Terve lehekülg

note: LANG_0
en: (no proofing)
et: (keel määramata)

note: DLG_DocComparison_TestSkipped
en: (test skipped)
et: (test vahele jäetud)

note: DLG_NoSaveFile_DirNotExist
en: A directory in the given pathname does not exist.
et: Määratud asukohas sellist kataloogi pole.

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_TITLE
en: AbiWord Plugin Manager
et: AbiWordi pluginahaldur

note: SPELL_CANTLOAD_DLL
en: AbiWord cannot find the spelling file %s.dll
    Please download and install Aspell from http://aspell.net/win32/
et: AbiWord ei leia õigekirjafaili %s.dll
    Palun tõmba Aspell aadressilt http://aspell.net/win32/ ja paigalda see

note: MSG_HistoryPartRestore1
en: AbiWord cannot fully restore version %d of the document because the version information is incomplete.
et: AbiWord ei suuda täielikult taastada dokumendi versiooni %d, sest versiooni info ei ole täielik.

note: MSG_HistoryNoRestore
en: AbiWord cannot restore version %d of the document because the version information is missing.
et: AbiWord ei suuda taastada dokumendi versiooni %d, sest versiooni info puudub.

note: DLG_UP_PrintPreviewTitle
en: AbiWord: Print Preview
et: AbiWord: trükkimise eelvaatlus

note: DLG_ABOUT_Title
en: About %s
et: %s info

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_ACTIVE
en: Active Plugins
et: Aktiivsed pluginad

note: LANG_AF_ZA
en: Afrikaans
et: Afrikaani

note: LANG_AK_GH
en: Akan
et: Akani

note: LANG_SQ_AL
en: Albanian
et: Albaania

note: DLG_FOSA_ALL
en: All (*.*)
et: Kõik (*.*)

note: DLG_FOSA_ALLDOCS
en: All Documents
et: Kõik dokumendid

note: DLG_FOSA_ALLIMAGES
en: All Image Files
et: Kõik pildifailid

note: DLG_HTMLOPT_ExpAllowAWML
en: Allow extra markup in AWML namespace
et: Lisamärgistuse lubamine AWML nimeruumis

note: LANG_AM_ET
en: Amharic (Ethiopia)
et: Amhaari (Etioopia)

note: LANG_AR_EG
en: Arabic (Egypt)
et: Araabia (Egiptus)

note: LANG_AR_SA
en: Arabic (Saudi Arabia)
et: Araabia (Saudi Araabia)

note: ENC_ARAB_ISO
en: Arabic, ISO-8859-6
et: Araabia (ISO-8859-6)

note: ENC_ARAB_MAC
en: Arabic, Macintosh
et: Araabia (Macintosh)

note: ENC_ARAB_WIN
en: Arabic, Windows Code Page 1256
et: Araabia (Windowsi koodileht 1256)

note: LANG_HY_AM
en: Armenian
et: Armeenia

note: ENC_ARME_ARMSCII
en: Armenian, ARMSCII-8
et: Armeenia (ARMSCII-8)

note: LANG_AS_IN
en: Assamese
et: Assami

note: LANG_AST_ES
en: Asturian (Spain)
et: Aatuuria (Hispaania)

note: DLG_Options_Label_DirMarkerAfterClosingParenthesis
en: Auto-insert direction markers
et: Suunamarkerite automaatne lisamine

note: DLG_History_Version_AutoRevisioned
en: Auto-revision
et: Automaatne versioon

note: DLG_FOSA_FileTypeAutoDetect
en: Automatically Detected
et: Automaatselt tuvastatud

note: MSG_AutoRevision
en: Autorevision
et: Automaatne versioon

note: DLG_MW_AvailableDocuments
en: Available Documents
et: Saadaolevad dokumendid

note: DLG_ULANG_AvailableLanguages
en: Available Languages
et: Saadaolevad keeled

note: ENC_BALT_ISO
en: Baltic, ISO-8859-4
et: Balti (ISO-8859-4)

note: ENC_BALT_WIN
en: Baltic, Windows Code Page 1257
et: Balti (Windowsi koodileht 1257)

note: LANG_EU_ES
en: Basque
et: Baski

note: LANG_BE_BY
en: Belarusian
et: Valgevene

note: DLG_UP_BlackWhite
en: Black & White
et: Mustvalge

note: STYLE_BLOCKTEXT
en: Block Text
et: Plokktekst

note: DLG_UFS_StyleBoldItalic
en: Bold Italic
et: Rasvane kaldkiri

note: LANG_BR_FR
en: Breton
et: Bretooni

note: MSG_BuildingDoc
en: Building Document:
et: Dokumendi loomine:

note: LANG_BG_BG
en: Bulgarian
et: Bulgaaria

note: DLG_Cancel
en: Cancel
et: Loobu

note: LANG_CA_ES
en: Catalan
et: Katalaani

note: ENC_CENT_ISO
en: Central European, ISO-8859-2
et: Kesk-Euroopa (ISO-8859-2)

note: ENC_CENT_MAC
en: Central European, Macintosh
et: Kesk-Euroopa (Macintosh)

note: ENC_CENT_WIN
en: Central European, Windows Code Page 1250
et: Kesk-Euroopa (Windowsi koodileht 1250)

note: DLG_Options_Label_LangWithKeyboard
en: Change Language when changing keyboard
et: Klaviatuuri muutmisel muudetakse ka keelt

note: STYLE_CHAPHEADING
en: Chapter Heading
et: Peatüki pealkiri

note: LANG_ZH_HK
en: Chinese (Hong Kong)
et: Hiina (Hongkong)

note: LANG_ZH_CN
en: Chinese (PRC)
et: Hiina (HRV)

note: LANG_ZH_SG
en: Chinese (Singapore)
et: Hiina (Singapur)

note: LANG_ZH_TW
en: Chinese (Taiwan)
et: Hiina (Taiwan)

note: ENC_CHSI_EUC
en: Chinese Simplified, EUC-CN (GB2312)
et: Lihtsustatud hiina EUC-CN (GB2312)

note: ENC_CHSI_GB
en: Chinese Simplified, GB_2312-80
et: Lihtsustatud hiina (GB_2312-80)

note: ENC_CHSI_HZ
en: Chinese Simplified, HZ
et: Lihtsustatud hiina (HZ)

note: ENC_CHSI_WIN
en: Chinese Simplified, Windows Code Page 936
et: Lihtsustatud hiina (Windowsi koodileht 936)

note: ENC_CHTR_BIG5
en: Chinese Traditional, BIG5
et: Traditsiooniline hiina (BIG5)

note: ENC_CHTR_BIG5HKSCS
en: Chinese Traditional, BIG5-HKSCS
et: Traditsiooniline hiina (BIG5-HKSCS)

note: ENC_CHTR_EUC
en: Chinese Traditional, EUC-TW
et: Traditsiooniline hiina (EUC-TW)

note: ENC_CHTR_WIN
en: Chinese Traditional, Windows Code Page 950
et: Traditsiooniline hiina (Windowsi koodileht 950)

note: DLG_LISTDOCS_Heading1
en: Choose document from the list:
et: Vali nimekirjast dokument:

note: DLG_CLIPART_Title
en: Clip Art
et: Lõikepilt

note: DLG_Close
en: Close
et: Sulge

note: DLG_Exit_CloseWithoutSaving
en: Close &Without Saving
et: Sul&ge salvestamata

note: DLG_UP_Collate
en: Collate
et: Keri kokku

note: DLG_UP_Color
en: Color
et: Värv

note: DLG_Compare
en: Compare
et: Võrdlemine

note: DLG_DocComparison_Content
en: Content:
et: Sisu:

note: STYLE_TOCHEADING1
en: Contents 1
et: Sisukord 1

note: STYLE_TOCHEADING2
en: Contents 2
et: Sisukord 2

note: STYLE_TOCHEADING3
en: Contents 3
et: Sisukord 3

note: STYLE_TOCHEADING4
en: Contents 4
et: Sisukord 4

note: STYLE_TOCHEADING
en: Contents Header
et: Sisukorra pealkiri

note: DLG_UP_Copies
en: Copies:
et: Koopiad:

note: LANG_KW_GB
en: Cornish
et: Korni

note: LANG_CO_FR
en: Corsican
et: Korsika

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_COULDNT_LOAD
en: Could not activate/load plugin
et: Plugina aktiveerimine/laadimine ebaõnnestus

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_COULDNT_UNLOAD
en: Could not deactivate plugin
et: Plugina väljalülitamine ebaõnnestus

note: SPELL_CANTLOAD_DICT
en: Could not load the dictionary for the %s language
et: %s keele sõnaraamatu avamine ebaõnnestus

note: DLG_History_Version_Started
en: Created
et: Loodud

note: DLG_History_Created
en: Created:
et: Loodud:

note: LANG_HR
en: Croatian
et: Horvaadi

note: ENC_CROA_MAC
en: Croatian, Macintosh
et: Horvaadi (Macintosh)

note: ENC_CYRL_ISO
en: Cyrillic, ISO-8859-5
et: Kirillitsa (ISO-8859-5)

note: ENC_CYRL_KOI
en: Cyrillic, KOI8-R
et: Kirillitsa (KOI8-R)

note: ENC_CYRL_MAC
en: Cyrillic, Macintosh
et: Kirillitsa (Macintosh)

note: ENC_CYRL_WIN
en: Cyrillic, Windows Code Page 1251
et: Kirillitsa (Windowsi koodileht 1251)

note: LANG_CS_CZ
en: Czech
et: Tšehhi

note: LANG_DA_DK
en: Danish
et: Taani

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_DEACTIVATE_ALL
en: Deactivate all plugins
et: Lülita kõik pluginad välja

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_DEACTIVATE
en: Deactivate plugin
et: Lülita plugin välja

note: DLG_HTMLOPT_ExpDeclareXML
en: Declare as XML (version 1.0)
et: Deklareerimine XML-ina (versioon 1.0)

note: DLG_ULANG_DefaultLangLabel
en: Default language:
et: Vaikekeel:

note: DLG_Image_Placement
en: Define Image Placement
et: Pildi asetus

note: DLG_Image_TextWrapping
en: Define Text Wrapping
et: Teksti mähkimine

note: DLG_Remove_Icon
en: Do you want to remove this icon from the toolbar?
et: Kas eemaldada see ikoon tööriistaribalt?

note: DLG_DocComparison_WindowLabel
en: Document Comparison
et: Dokumendi võrdlemine

note: DLG_History_DocumentDetails
en: Document Details
et: Dokumendi üksikasjad

note: DLG_History_WindowLabel
en: Document History
et: Dokumendi ajalugu

note: DLG_History_Path
en: Document name:
et: Dokumendi nimi:

note: DLG_DocComparison_DocsCompared
en: Documents compared
et: Võrreldavad dokumendid

note: LANG_NL_NL
en: Dutch (Netherlands)
et: Hollandi (Holland)

note: DLG_History_EditTime
en: Editing time:
et: Redigeerimisaeg:

note: DLG_UFS_EffectsFrameLabel
en: Effects
et: Efektid

note: DLG_HTMLOPT_ExpEmbedCSS
en: Embed (CSS) style sheet
et: Põimitud (CSS) laaditabel

note: DLG_UP_EmbedFonts
en: Embed Fonts
et: Põimitud fondid

note: DLG_HTMLOPT_ExpEmbedImages
en: Embed images in URLs (Base64-encoded)
et: Põimitud pildid URL-ides (Base64 kodeeringus)

note: DLG_UENC_EncTitle
en: Encoding
et: Kodeering

note: DLG_UFS_EncodingLabel
en: Encoding:
et: Kodeering:

note: STYLE_ENDREFERENCE
en: Endnote Reference
et: Lõpumärkuse viide

note: STYLE_ENDTEXT
en: Endnote Text
et: Lõpumärkuse tekst

note: LANG_EN_AU
en: English (Australia)
et: Inglise (Austraalia)

note: LANG_EN_CA
en: English (Canada)
et: Inglise (Kanada)

note: LANG_EN_IE
en: English (Ireland)
et: Inglise (Iiri)

note: LANG_EN_NZ
en: English (New Zealand)
et: Inglise (Uus-Meremaa)

note: LANG_EN_ZA
en: English (South Africa)
et: Inglise (Lõuna-Aafrika)

note: LANG_EN_GB
en: English (UK)
et: Inglise (Briti)

note: LANG_EN_US
en: English (US)
et: Inglise (USA)

note: DLG_Password_Title
en: Enter Password
et: Parooli sisestamine

note: LANG_ET
en: Estonian
et: Eesti

note: DLG_FOSA_ExportTitle
en: Export File
et: Faili eksport

note: DLG_HTMLOPT_ExpIs4
en: Export as HTML 4.01
et: Eksporditakse kui HTML 4.01

note: DLG_HTMLOPT_ExpAbiWebDoc
en: Export with PHP instructions
et: Eksporditakse PHP instruktsioonidega

note: DLG_UP_File
en: File
et: Fail

note: DLG_OverwriteFile
en: File already exists.  Overwrite file '%s'?
et: Fail on juba olemas. Kas kirjutada fail '%s' üle?

note: LANG_FI_FI
en: Finnish
et: Soome

note: LANG_NL_BE
en: Flemish (Belgium)
et: Flaami (Belgia)

note: STYLE_FOOTREFERENCE
en: Footnote Reference
et: Allmärkuse viide

note: STYLE_FOOTTEXT
en: Footnote Text
et: Allmärkuse tekst

note: LANG_FR_BE
en: French (Belgium)
et: Prantsuse (Belgia)

note: LANG_FR_CA
en: French (Canada)
et: Prantsuse (Kanada)

note: LANG_FR_FR
en: French (France)
et: Prantsuse (Prantsusmaa)

note: LANG_FR_CH
en: French (Switzerland)
et: Prantsuse (Šveits)

note: LANG_FY_NL
en: Frisian
et: Friisi

note: DLG_UP_From
en: From:
et: Alates:

note: LANG_GL_ES
en: Galician
et: Galeegi

note: LANG_KA_GE
en: Georgian
et: Gruusia

note: ENC_GEOR_ACADEMY
en: Georgian, Academy
et: Gruusia (Academy)

note: ENC_GEOR_PS
en: Georgian, PS
et: Gruusia (PS)

note: LANG_DE_AT
en: German (Austria)
et: Saksa (Austria)

note: LANG_DE_DE
en: German (Germany)
et: Saksa (Saksamaa)

note: LANG_DE_CH
en: German (Switzerland)
et: Saksa (Šveits)

note: DLG_UP_Grayscale
en: Grayscale
et: Halltoonid

note: LANG_EL_GR
en: Greek
et: Kreeka

note: ENC_GREE_ISO
en: Greek, ISO-8859-7
et: Kreeka (ISO-8859-7)

note: ENC_GREE_MAC
en: Greek, Macintosh
et: Kreeka (Macintosh)

note: ENC_GREE_WIN
en: Greek, Windows Code Page 1253
et: Kreeka (Windowsi koodileht 1253)

note: DLG_HTMLOPT_ExpTitle
en: HTML Export Options
et: HTML ekspordi seadistused

note: LANG_HA_NG
en: Hausa (Nigeria)
et: Hausa (Nigeeria)

note: LANG_HAW_US
en: Hawaiian
et: Havai

note: STYLE_HEADING1
en: Heading 1
et: Pealkiri 1

note: STYLE_HEADING2
en: Heading 2
et: Pealkiri 2

note: STYLE_HEADING3
en: Heading 3
et: Pealkiri 3

note: STYLE_HEADING4
en: Heading 4
et: Pealkiri 4

note: LANG_HE_IL
en: Hebrew
et: Heebrea

note: ENC_HEBR_ISO
en: Hebrew, ISO-8859-8
et: Heebrea (ISO-8859-8)

note: ENC_HEBR_MAC
en: Hebrew, Macintosh
et: Heebrea (Macintosh)

note: ENC_HEBR_WIN
en: Hebrew, Windows Code Page 1255
et: Heebrea (Windowsi koodileht 1255)

note: DLG_Image_Height
en: Height:
et: Kõrgus:

note: DLG_IP_Height_Label
en: Height:
et: Kõrgus:

note: DLG_UFS_HiddenCheck
en: Hidden
et: Peidetud

note: DLG_UFS_BGColorTab
en: HighLight Color
et: Esiletõstu värv

note: LANG_HU_HU
en: Hungarian
et: Ungari

note: LANG_IS_IS
en: Icelandic
et: Islandi

note: ENC_ICEL_MAC
en: Icelandic, Macintosh
et: Islandi (Macintosh)

note: DLG_History_Id
en: Identifier:
et: ID:

note: DLG_Image_Title
en: Image Properties
et: Pildi omadused

note: DLG_Image_WrappedNone
en: Image floats above text
et: Pilt hõljub teksti kohal

note: DLG_Image_InLine
en: Image placed in-line (no text wrapping)
et: Pilt rea sees (teksti ei mähita)

note: DLG_FOSA_ImportTitle
en: Import File
et: Faili import

note: MSG_ImportingDoc
en: Importing Document..
et: Dokumendi import...

note: LANG_ID_ID
en: Indonesian
et: Indoneesia

note: XIM_Methods
en: Input Methods
et: Sisestusmeetodid

note: DLG_FOSA_InsertObject
en: Insert Embeddable Object
et: Põimitava objekti lisamine

note: DLG_FOSA_FileInsertObject
en: Insert Embeddable Object file:
et: Põimitava objekti fail:

note: DLG_FOSA_InsertTitle
en: Insert File
et: Faili lisamine

note: DLG_FOSA_InsertMath
en: Insert Math File
et: Matemaatikafaili lisamine

note: DLG_FOSA_FileInsertMath
en: Insert MathML file:
et: MathML-fail:

note: TB_InsertNewTable
en: Insert New Table
et: Lisa uus tabel

note: DLG_IP_Title
en: Insert Picture
et: Pildi lisamine

note: DLG_Insert_SymbolTitle
en: Insert Symbol
et: Sümboli lisamine

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_INSTALL
en: Install new plugin
et: Paigalda uus plugin

note: LANG_IA
en: Interlingua
et: Interlingva

note: DLG_InvalidPathname
en: Invalid pathname.
et: Vigane asukoht.

note: LANG_GA_IE
en: Irish
et: Iiri

note: LANG_IT_IT
en: Italian (Italy)
et: Itaalia (Itaalia)

note: LANG_JA_JP
en: Japanese
et: Jaapani

note: ENC_JAPN_EUC
en: Japanese, EUC-JP
et: Jaapani (EUC-JP)

note: ENC_JAPN_ISO
en: Japanese, ISO-2022-JP
et: Jaapani (ISO-2022-JP)

note: ENC_JAPN_SJIS
en: Japanese, Shift-JIS
et: Jaapani (Shift-JIS)

note: ENC_JAPN_WIN
en: Japanese, Windows Code Page 932
et: Jaapani (Windowsi koodileht 932)

note: LANG_KO_KR
en: Korean
et: Korea

note: ENC_KORE_EUC
en: Korean, EUC-KR
et: Korea (EUC-KR)

note: ENC_KORE_JOHAB
en: Korean, Johab
et: Korea (Johab)

note: ENC_KORE_KSC
en: Korean, KSC_5601
et: Korea (KSC_5601)

note: ENC_KORE_WIN
en: Korean, Windows Code Page 949
et: Korea (Windowsi koodileht 949)

note: LANG_KU
en: Kurdish
et: Kurdi

note: DLG_History_LastSaved
en: Last saved:
et: Viimati salvestatud:

note: LANG_LA_IT
en: Latin (Renaissance)
et: Ladina (renessanss)

note: LANG_LV_LV
en: Latvian
et: Läti

note: LANG_LT_LT
en: Lithuanian
et: Leedu

note: LANG_MK
en: Macedonian
et: Makedoonia

note: DLG_ULANG_DefaultLangChkbox
en: Make default for document
et: Vaikeväärtus dokumendile

note: LANG_MI_NZ
en: Maori
et: Maoori

note: LANG_MH_MH
en: Marshallese (Marshall Islands)
et: Maršalli (Marshalli saared)

note: LANG_MH_NR
en: Marshallese (Nauru)
et: Maršalli (Nauru)

note: DLG_Merge
en: Merge
et: Ühenda

note: LANG_MN_MN
en: Mongolian
et: Mongoli

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_NAME
en: Name:
et: Nimi:

note: DLG_QNXMB_No
en: No
et: Ei

note: DLG_IP_No_Picture_Label
en: No Picture
et: Pildita

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_NONE_SELECTED
en: No plugin selected
et: Pluginat ei ole valitud

note: STYLE_NORMAL
en: Normal
et: Normaalne

note: LANG_NB_NO
en: Norwegian Bokmal
et: Norra (Bokmaal)

note: LANG_NN_NO
en: Norwegian Nynorsk
et: Norra (Nynorsk)

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_NOT_AVAILABLE
en: Not available
et: Pole kättesaadav

note: STYLE_NUMHEAD1
en: Numbered Heading 1
et: Nummerdatud pealkiri 1

note: STYLE_NUMHEAD2
en: Numbered Heading 2
et: Nummerdatud pealkiri 2

note: STYLE_NUMHEAD3
en: Numbered Heading 3
et: Nummerdatud pealkiri 3

note: LANG_OC_FR
en: Occitan
et: Oktsitaani

note: DLG_FOSA_OpenTitle
en: Open File
et: Faili avamine

note: DLG_FOSA_FileOpenTypeLabel
en: Open file as type:
et: Faili tüüp:

note: DLG_LISTDOCS_Title
en: Opened Documents
et: Avatud dokumendid

note: TB_Zoom_Percent
en: Other...
et: Muu...

note: DLG_Zoom_Percent
en: P&ercent:
et: &Protsent:

note: TB_Zoom_PageWidth
en: Page Width
et: Lehekülje laius

note: DLG_UP_PageRanges
en: Page ranges:
et: Leheküljed:

note: DLG_Password_Password
en: Password:
et: Parool:

note: STYLE_PLAIN_TEXT
en: Plain Text
et: Klaartekst

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_DETAILS
en: Plugin Details:
et: Plugina üksikasjad:

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_LIST
en: Plugin List
et: Pluginate nimekiri

note: LANG_PL_PL
en: Polish
et: Poola

note: LANG_PT_BR
en: Portuguese (Brazil)
et: Portugali (Brasiilia)

note: LANG_PT_PT
en: Portuguese (Portugal)
et: Portugali (Portugal)

note: DLG_Image_PlaceColumn
en: Position relative to its Column
et: Asukoht veeru suhtes

note: DLG_Image_PlacePage
en: Position relative to its Page
et: Asukoht lehekülje suhtes

note: DLG_Image_PlaceParagraph
en: Position relative to nearest paragraph
et: Asukoht lähima lõigu suhtes

note: DLG_Image_Aspect
en: Preserve aspect ratio
et: Proportsiooni säilitamine

note: DLG_IP_Activate_Label
en: Preview Picture
et: Eelvaatlus

note: DLG_FOSA_PrintToFileTitle
en: Print To File
et: Trükkimine faili

note: DLG_FOSA_FilePrintTypeLabel
en: Print file as type:
et: Trükkimine faili tüübiga:

note: DLG_UP_PrintIn
en: Print in:
et: Trükkimine kui:

note: DLG_UP_PrintTo
en: Print to:
et: Trükkimine kui:

note: DLG_UP_PrinterCommand
en: Printer command:
et: Printeri käsk:

note: LANG_PA_IN
en: Punjabi (Gurmukhi)
et: Pandžabi (gurmukhi)

note: LANG_PA_PK
en: Punjabi (Shahmukhi)
et: Pandžabi (šahmukhi)

note: LANG_QU_BO
en: Quechua
et: Ketšua

note: DLG_UFS_StyleRegular
en: Regular
et: Tavaline

note: DLG_DocComparison_Relationship
en: Relationship:
et: Seos:

note: DLG_Restore
en: Restore
et: Taasta

note: DLG_HTMLOPT_ExpRestore
en: Restore Settings
et: Taasta seadistused

note: DLG_DocComparison_Results
en: Results
et: Tulemused

note: LANG_RO_RO
en: Romanian
et: Rumeenia

note: ENC_ROMA_MAC
en: Romanian, Macintosh
et: Rumeenia (Macintosh)

note: LANG_RU_RU
en: Russian (Russia)
et: Vene (Venemaa)

note: DLG_UFS_SampleFrameLabel
en: Sample
et: Näidis

note: LANG_SC_IT
en: Sardinian
et: Sardiini

note: DLG_FOSA_SaveAsTitle
en: Save File As
et: Faili salvestamine kui

note: DLG_HTMLOPT_ExpSave
en: Save Settings
et: Salvesta seadistused

note: DLG_FOSA_FileSaveTypeLabel
en: Save file as type:
et: Salvestatava faili tüüp:

note: DLG_UFS_ScriptLabel
en: Script:
et: Skript:

note: STYLE_SECTHEADING
en: Section Heading
et: Sektsiooni pealkiri

note: DLG_UENC_EncLabel
en: Select Encoding:
et: Vali kodeering:

note: DLG_HTMLOPT_ExpLabel
en: Select HTML export options:
et: HTML eksportimise valikud:

note: DLG_ULANG_LangLabel
en: Select Language:
et: Vali keel:

note: LANG_SR
en: Serbian
et: Serbia

note: DLG_Image_ImageDesc
en: Set Image Name
et: Pildi nimi

note: DLG_Image_ImageSize
en: Set Image Size
et: Pildi suurus

note: DLG_ULANG_LangTitle
en: Set Language
et: Keele määramine

note: DLG_UFS_TransparencyCheck
en: Set no Highlight Color
et: Esiletõstu värv puudub

note: DLG_UFS_SizeLabel
en: Size:
et: Suurus:

note: LANG_SK_SK
en: Slovak
et: Slovaki

note: LANG_SL_SI
en: Slovenian
et: Sloveeni

note: LANG_ES_MX
en: Spanish (Mexico)
et: Hispaania (Mehhiko)

note: LANG_ES_ES
en: Spanish (Spain)
et: Hispaania (Hispaania)

note: DLG_Image_SquareWrap
en: Square text wrapping
et: Rohmakas teksti mähkimine

note: DLG_DocComparison_Styles
en: Styles:
et: Stiilid:

note: LANG_SW
en: Swahili
et: Suahiili

note: LANG_SV_SE
en: Swedish
et: Rootsi

note: TB_Font_Symbol
en: Symbols
et: Sümbolid

note: LANG_SYR
en: Syriac
et: Süüria

note: LANG_TL_PH
en: Tagalog
et: Tagalogi

note: LANG_TA_IN
en: Tamil
et: Tamili

note: DLG_UFS_ColorTab
en: Text Color
et: Teksti värv

note: DLG_Image_WrappedBoth
en: Text wrapped on both sides of the Image
et: Tekst mähitakse mõlemalt poolt pilti

note: DLG_Image_WrappedLeft
en: Text wrapped to the Left of the Image
et: Tekst mähitakse pildist vasakul

note: DLG_Image_WrappedRight
en: Text wrapped to the Right of the Image
et: Tekst mähitakse pildist paremal

note: LANG_TH_TH
en: Thai
et: Tai

note: ENC_THAI_MAC
en: Thai, Macintosh
et: Tai (Macintosh)

note: ENC_THAI_TIS
en: Thai, TIS-620
et: Tai (TIS-620)

note: ENC_THAI_WIN
en: Thai, Windows Code Page 874
et: Tai (Windowsi koodileht 874)

note: DLG_NoSaveFile_DirNotWriteable
en: The directory '%s' is write-protected.
et: Kataloog '%s' on kirjutuskaitsega.

note: MSG_HistoryPartRestore2
en: The nearest version that can be restored fully is %d. Would you like to restore this version instead? To partially restore version %d press No.
et: Lähim versioon, mida saab täielikult taastada, on %d. Kas taastada hoopis see? Osaliselt taastatava versiooni %d soovimisel klõpsa 'Ei'.

note: DLG_UP_InvalidPrintString
en: The print command string is not valid.
et: Trükkimiskäsk on vigane.

note: MSG_NoUndo
en: This operation cannot be undone. Are you sure you want to proceed?
et: Seda toimingut ei saa tagasi võtta. Kas kindlasti jätkata?

note: DLG_Image_TightWrap
en: Tight text wrapping
et: Tihe teksti mähkimine

note: MSG_HistoryPartRestore3
en: To continue anyway, press OK.
et: Jätkamiseks klõpsa OK.

note: MSG_HistoryPartRestore4
en: To quit the restoration attempt, press Cancel.
et: Taastamisest loobumiseks klõpsa Loobu.

note: LANG_TR_TR
en: Turkish
et: Türgi

note: ENC_TURK_ISO
en: Turkish, ISO-8859-9
et: Türgi (ISO-8859-9)

note: ENC_TURK_MAC
en: Turkish, Macintosh
et: Türgi (Macintosh)

note: ENC_TURK_WIN
en: Turkish, Windows Code Page 1254
et: Türgi (Windowsi koodileht 1254)

note: DLG_Image_WrapType
en: Type of text wrapping
et: Teksti mähkimise tüüp

note: LANG_UK_UA
en: Ukrainian
et: Ukraina

note: ENC_UKRA_KOI
en: Ukrainian, KOI8-U
et: Ukraina (KOI8-U)

note: ENC_UKRA_MAC
en: Ukrainian, Macintosh
et: Ukraina (Macintosh)

note: ENC_UNIC_UCS2
en: Unicode UCS-2
et: Unicode (UCS-2)

note: ENC_UNIC_UCS_2BE
en: Unicode UCS-2 Big Endian
et: Unicode (UCS-2 Big Endian)

note: ENC_UNIC_UCS_2LE
en: Unicode UCS-2 Little Endian
et: Unicode (UCS-2 Little Endian)

note: ENC_UNIC_UCS4
en: Unicode UCS-4
et: Unicode (UCS-4)

note: ENC_UNIC_UCS_4BE
en: Unicode UCS-4 Big Endian
et: Unicode (UCS-4 Big Endian)

note: ENC_UNIC_UCS_4LE
en: Unicode UCS-4 Little Endian
et: Unicode (UCS-4 Little Endian)

note: ENC_UNIC_UTF_16
en: Unicode UTF-16
et: Unicode (UTF-16)

note: ENC_UNIC_UTF_16BE
en: Unicode UTF-16 Big Endian
et: Unicode (UTF-16 Big Endian)

note: ENC_UNIC_UTF_16LE
en: Unicode UTF-16 Little Endian
et: Unicode (UTF-16 Little Endian)

note: ENC_UNIC_UTF_32
en: Unicode UTF-32
et: Unicode (UTF-32)

note: ENC_UNIC_UTF_32BE
en: Unicode UTF-32 Big Endian
et: Unicode (UTF-32 Big Endian)

note: ENC_UNIC_UTF_32LE
en: Unicode UTF-32 Little Endian
et: Unicode (UTF-32 Little Endian)

note: ENC_UNIC_UTF_7
en: Unicode UTF-7
et: Unicode (UTF-7)

note: ENC_UNIC_UTF_8
en: Unicode UTF-8
et: Unicode (UTF-8)

note: UntitledDocument
en: Untitled%d
et: Pealkirjata%d

note: DLG_Update
en: Update
et: Uuenda

note: LANG_UZ_UZ
en: Uzbek
et: Usbeki

note: DLG_History_List_Title
en: Version history
et: Versiooni ajalugu

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_VERSION DLG_History_Version
en: Version:
et: Versioon:

note: LANG_VI_VN
en: Vietnamese
et: Vietnami

note: ENC_VIET_TCVN
en: Vietnamese, TCVN
et: Vietnami (TVCN)

note: ENC_VIET_VISCII
en: Vietnamese, VISCII
et: Vietnami (VISCII)

note: ENC_VIET_WIN
en: Vietnamese, Windows Code Page 1258
et: Vietnami (Windowsi koodileht 1258)

note: DLG_MW_MoreWindows
en: View Document
et: Vaata dokumenti

note: DLG_MW_Activate
en: View:
et: Vaade:

note: LANG_CY_GB
en: Welsh
et: Uelsi

note: ENC_US_DOS
en: Western European, DOS/Windows Code Page 437
et: Lääne-Euroopa (DOS/Windowsi koodileht 437)

note: ENC_MLNG_DOS
en: Western European, DOS/Windows Code Page 850
et: Lääne-Euroopa (DOS/Windowsi koodileht 850)

note: ENC_WEST_HP
en: Western European, HP
et: Lääne-Euroopa (HP)

note: ENC_WEST_ISO
en: Western European, ISO-8859-1
et: Lääne-Euroopa (ISO-8859-1)

note: ENC_WEST_MAC
en: Western European, Macintosh
et: Lääne-Euroopa (Macintosh)

note: ENC_WEST_NXT
en: Western European, NeXT
et: Lääne-Euroopa (NeXT)

note: ENC_WEST_WIN
en: Western European, Windows Code Page 1252
et: Lääne-Euroopa (Windowsi koodileht 1252)

note: TB_Zoom_WholePage
en: Whole Page
et: Terve lehekülg

note: DLG_Image_Width
en: Width:
et: Laius:

note: DLG_IP_Width_Label
en: Width:
et: Laius:

note: DLG_QNXMB_Yes
en: Yes
et: Jah

note: LANG_YI
en: Yiddish
et: Jidiš

note: MSG_HistoryConfirmSave
en: You have to save changes to document %s before proceeding. Save now?
et: Ene jätkamist tuleks salvestada dokumendi %s muudatused. Kas teha seda nüüd?

note: DLG_Zoom_RadioFrameCaption
en: Zoom to
et: Suurendus

note: DLG_UnixMB_No
en: _No
et: _Ei

note: DLG_UnixMB_Yes
en: _Yes
et: _Jah

note: DLG_DocComparison_Different
en: different
et: erinev

note: DLG_DocComparison_DivergingPos
en: diverging after document position %d
et: lahkneb pärast dokumendi asukohta %d

note: DLG_DocComparison_Diverging
en: diverging after version %d of %s
et: lahkneb pärast %s versiooni %d

note: DLG_DocComparison_Identical
en: identical
et: samane

note: DLG_Unit_inch
en: inch
et: in

note: DLG_Unit_points
en: points
et: pt

note: DLG_DocComparison_Siblings
en: siblings
et: järglased

note: DLG_DocComparison_Unrelated
en: unrelated
et: seoseta
