abiword - en to tr translation catalogue (269 entries)

note: * Translatable strings file generated by extract-ui. * DO NOT compile this file as part of your application. DLG_WordCount_Auto_Update
en:  Auto Update
tr:  Otomatik Güncelleme

note: MSG_DlgNotImp
en: %s not implemented yet.
    
    If you are a programmer, feel free to add code in %s, line %d
    and mail patches to:
    
    	abiword-dev@abisource.com
    
    Otherwise, please be patient.
tr: %s henüz yazılmadı.
    
    Eğer bir programcı iseniz, %s için (satır: %d) program 
    geliştirebilir ve yamaları aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz:
    
    	abiword-dev@abisource.com

note: DLG_Tab_Radio_None
en: &1 None
tr: &1 Hiçbiri

note: DLG_Spell_AddToDict
en: &Add
tr: &Ekle

note: DLG_Options_Label_ViewAll
en: &All
tr: &Tümü

note: DLG_Para_LabelAt
en: &At:
tr: &Burada:

note: DLG_Options_Label_PrefsAutoSave
en: &Automatically save this Scheme
tr: &Bu şemayı otomatik kaydet

note: DLG_DateTime_AvailableFormats
en: &Available formats:
tr: &Kullanılabilir biçimler:

note: DLG_Para_LabelBefore
en: &Before:
tr: Ö&nce:

note: DLG_Spell_Change
en: &Change
tr: &Değiştir

note: DLG_Break_ColumnBreak
en: &Column break
tr: &Sütunda kesme

note: DLG_Options_Btn_CustomDict
en: &Dictionary...
tr: &Sözlük...

note: DLG_Para_PushNoHyphenate
en: &Don't hyphenate
tr: &Kelimeleri kesme

note: DLG_Options_Btn_IgnoreEdit
en: &Edit
tr: &Düzenle

note: DLG_Break_EvenPage
en: &Even page
tr: Ç&ift sayfa

note: DLG_Options_Label_ViewExtraTB
en: &Extra Toolbar
tr: &Daha Çok Araç Çubuğu

note: DLG_Field_Fields
en: &Fields:
tr: &Alanlar:

note: DLG_FR_FindNextButton
en: &Find Next
tr: &Sonrakini Bul

note: DLG_Options_Label_ViewFormatTB
en: &Format Toolbar
tr: &Biçim Araç Çubuğu

note: DLG_Options_Label_ViewHiddenText
en: &Hidden Text
tr: &Gizli Metin

note: DLG_Spell_Ignore
en: &Ignore
tr: &Gözardı Et

note: DLG_Para_PushKeepLinesTogether
en: &Keep lines together
tr: &Satırları birlikte tut

note: DLG_Para_LabelLeft
en: &Left:
tr: &Sol:

note: DLG_FR_MatchCase
en: &Match case
tr: &Büyük/küçük harf uyumu

note: DLG_Break_NextPage
en: &Next page
tr: &Sonraki sayfa

note: DLG_Goto_Label_Number
en: &Number:
tr: N&umara:

note: DLG_Break_OddPage
en: &Odd page
tr: &Tek sayfa

note: DLG_Break_PageBreak
en: &Page break
tr: &Sayfa kesmesi

note: DLG_FR_ReplaceButton
en: &Replace
tr: &Değiştir

note: DLG_Options_Btn_IgnoreReset
en: &Reset
tr: &Sıfırla

note: DLG_Para_LabelRight
en: &Right:
tr: &Sağ:

note: DLG_Options_Label_ViewRuler
en: &Ruler
tr: &Cetvel

note: DLG_Para_LabelSpecial
en: &Special:
tr: Ö&zel:

note: DLG_Options_Label_ViewStandardTB
en: &Standard Toolbar
tr: &Standard Araç Çubuğu

note: DLG_Para_PushSuppressLineNumbers
en: &Suppress line numbers
tr: S&atır numaralarını gizle

note: DLG_Para_ButtonTabs
en: &Tabs...
tr: &Sekmeler...

note: DLG_Field_Types
en: &Types:
tr: &Türler:

note: DLG_Options_Label_ViewUnits
en: &units:
tr: &birimler:

note: DLG_Spell_NoSuggestions
en: (no spelling suggestions)
tr: (öneri yok)

note: DLG_Para_SpecialNone
en: (none)
tr: (hiçbiri)

note: DLG_Para_SpacingHalf
en: 1.5 lines
tr: 1.5 satır

note: DLG_Goto_Btn_Prev
en: << Prev
tr: << Önceki

note: DLG_Options_Label_SpellSuggest
en: A&lways suggest corrections
tr: &Her zaman düzeltmeleri öner

note: DLG_Para_LabelAfter
en: Aft&er:
tr: &Sonra:

note: DLG_Para_LabelAlignment
en: Ali&gnment:
tr: &Hizalama:

note: DLG_Tab_Label_Alignment
en: Alignment
tr: Hizalama

note: DLG_Options_Btn_Apply
en: Apply
tr: Uygula

note: DLG_Lists_Apply_Current
en: Apply to Current List
tr: Güncel Listeye Uygula

note: DLG_Para_SpacingAtLeast
en: At least
tr: En az

note: DLG_Para_LabelBy
en: B&y:
tr: &Yazan:

note: DLG_Tab_Radio_Bar
en: Bar
tr: Çubuk

note: DLG_Lists_Box_List
en: Box List
tr: Kutu Listesi

note: DLG_Break_BreakTitle
en: Break
tr: Wechsel

note: DLG_Lists_Type_bullet
en: Bullet
tr: Düğme

note: DLG_Lists_Bullet_List
en: Bullet List
tr: Düğmeli Liste

note: DLG_Tab_Radio_Center
en: Center
tr: Ortalı

note: DLG_Para_AlignCentered
en: Centered
tr: Ortalanmış

note: DLG_Spell_ChangeTo
en: Change &to:
tr: Değiştir:

note: DLG_Spell_ChangeAll
en: Change A&ll
tr: &Tümünü Değiştir

note: DLG_Lists_Cur_Change_Start
en: Change Current 
    List
tr: Güncel Listeyi
    Değiştir

note: DLG_WordCount_Characters_No
en: Characters (no spaces)
tr: Karakter (boşluklar hariç)

note: DLG_WordCount_Characters_Sp
en: Characters (with spaces)
tr: Karakter (boşluklar dahil)

note: DLG_Options_Label_SpellCheckAsType
en: Check s&pelling as you type
tr: Yazarken &imla denetimi yap

note: DLG_Goto_Label_Help
en: Choose your target in the left side.
tr: Sol taraftaki hedefi seçin.

note: DLG_Tab_Button_Clear
en: Clear
tr: Temizle

note: DLG_Tab_Button_ClearAll
en: Clear &All
tr: &Tümünü Temizle

note: MSG_QueryExit
en: Close all windows and exit?
tr: Tüm pencereleri temizle ve çık?

note: ColumnGapStatus
en: Column Gap [%s]
tr: Sütun Boşluğu [%s]

note: DLG_Column_ColumnTitle
en: Columns
tr: Sütunlar

note: DLG_Break_Continuous
en: Con&tinuous
tr: &Devamlı

note: MSG_IE_CouldNotOpen
en: Could not open file %s for writing
tr: %s dosyası yazmak için açılamadı

note: MSG_IE_CouldNotWrite
en: Could not write to file %s
tr: %s dosyasına yazılamadı

note: MSG_SaveFailed
en: Could not write to the file %s.
tr: %s dosyasına yazılamadı.

note: DLG_Lists_Current_Font
en: Current Font
tr: Güncel Yazıtipi

note: DLG_Lists_Current_List_Label
en: Current List Label
tr: Güncel Liste Etiketi

note: DLG_Lists_Current_List_Type
en: Current List Type
tr: Güncel Liste Tipi

note: DLG_Options_Label_PrefsCurrentScheme
en: Current Preferences Scheme
tr: Güncel Tercihler Şeması

note: FIELD_Datetime_CurrentTime
en: Current time
tr: Güncel zaman

note: DLG_Options_Label_ViewCursorBlink
en: Cursor &blink
tr: &Simge parlaması

note: DLG_Options_Label_SpellCustomDict
en: Custom Dictionary:
tr: Özel Sözlük:

note: DLG_Lists_Customize
en: Customize
tr: Özelleştir

note: DLG_Lists_Dashed_List
en: Dashed List
tr: Çizgili Liste

note: FIELD_Type_Datetime
en: Date and Time
tr: Tarih ve Saat

note: DLG_Options_Btn_Default
en: De&faults
tr: &ntanımlılar

note: DLG_Tab_Radio_Decimal
en: Decimal
tr: Ondalık

note: DLG_Tab_Label_DefaultTS
en: Default tab stops:
tr: Öntanımlı sekme durması:

note: DLG_Lists_Diamond_List
en: Diamond List
tr: Elmaslı Liste

note: DLG_Options_Prompt_IgnoreResetAll
en: Do you want to reset ignored words in all the documents?
tr: Belgede yoksayılan kelimeleri sıfırlamak istiyor musunuz?

note: DLG_Para_SpacingDouble
en: Double
tr: Çift

note: MSG_ImportError
en: Error importing file %s.
tr: %s dosyası alınırken hata.

note: MSG_SaveFailedExport
en: Error while attempting to save %s: could not construct exporter
tr: %s dosyasını kaydederken bir hata oluştu

note: MSG_SaveFailedName
en: Error while attempting to save %s: invalid name
tr: %s dosyası kaydedilirken hata: Geçersiz isim

note: DLG_Para_SpacingExactly
en: Exactly
tr: Tam

note: DLG_FR_FindLabel
en: Fi&nd what:
tr: &Bulunacak kelime:

note: DLG_Field_FieldTitle
en: Field
tr: Alan

note: MSG_IE_BogusDocument
en: File %s is a bogus document
tr: %s dosyasının içeriği anlaşılamadı

note: MSG_IE_UnsupportedType
en: File %s is not of a currently supported file type
tr: %s dosyası desteklenen bir tür değil.

note: MSG_IE_FakeType
en: File %s is not of the type it claims to be
tr: %s dosyasının türü belirlenemedi

note: MSG_IE_UnknownType
en: File %s is of unknown type
tr: %s dosyası bilinmeyen biçim içeriyor

note: MSG_IE_FileNotFound
en: File %s not found
tr: %s dosyası bulunamadı

note: DLG_FR_FindTitle
en: Find
tr: Bul

note: DLG_Para_SpecialFirstLine
en: First line
tr: Birinci satır

note: DLG_Lists_Font
en: Font:
tr: Yazıtipi:

note: DLG_Lists_Format
en: Format:
tr: Biçim:

note: DLG_Goto_Btn_Goto
en: Go To
tr: Git

note: DLG_Goto_Label_What
en: Go To &What:
tr: &Git:

note: DLG_Goto_Title
en: Go to...
tr: Git...

note: DLG_Lists_Hand_List
en: Hand List
tr: El Listesi

note: DLG_Lists_Heart_List
en: Heart List
tr: Kalp Listesi

note: DLG_Options_Label_SpellHideErrors
en: Hide &spelling errors in the document
tr: Belgedeki imla hatalarıni gizle

note: DLG_Spell_IgnoreAll
en: I&gnore All
tr: &Tümünü Gözardı et

note: InsertModeFieldINS
en: INS
tr: EKL

note: DLG_Options_Label_SpellInternet
en: Ignore Internet and &file addresses
tr: İ&nternet ve dosya adreslerini yoksay

note: DLG_Options_Label_SpellUppercase
en: Ignore words in &UPPERCASE
tr: BÜYÜKHARFLE yazılmış kelimeleri yoksay

note: DLG_Options_Label_SpellNumbers
en: Ignore words with num&bers
tr: Sayı içeren kelimeleri yoksay

note: DLG_Options_Label_SpellIgnoredWord
en: Ignored words:
tr: Yoksayılan kelimeler:

note: DLG_Para_LabelIndentation
en: Indentation
tr: Girinti

note: DLG_Break_Insert
en: Insert
tr: Ekle

note: DLG_Tab_Radio_Left
en: Left
tr: Sol

note: LeftIndentStatus
en: Left Indent [%s]
tr: Sol Girinti [%s]

note: LeftIndentTextIndentStatus
en: Left Indent [%s] First Line Indent [%s]
tr: Sol Girinti [%s] İlk Satır Girintisi [%s]

note: LeftMarginStatus
en: Left Margin [%s]
tr: Sol Boşluk [%s]

note: DLG_Para_LabelLineSpacing
en: Li&ne spacing:
tr: &Satır boşluğu:

note: DLG_Goto_Target_Line
en: Line
tr: Satır

note: DLG_Para_TabLabelLineAndPageBreaks
en: Line and &Page Breaks
tr: S&atır ve Sayfa Kesmeleri

note: DLG_WordCount_Lines
en: Lines
tr: Satırlar

note: FIELD_Numbers_ListLabel
en: List Label
tr: Liste Etiketi

note: DLG_Lists_Title
en: Lists for
tr: Liste:

note: DLG_Para_SpacingMultiple
en: Multiple
tr: Çoklu

note: DLG_Lists_New_List_Label
en: New List Label
tr: Yeni Liste Etiketi

note: DLG_Lists_New_List_Type
en: New List 
    Type
tr: Yeni Liste 
    Türü

note: DLG_Lists_Starting_Value
en: New Starting 
    Value
tr: Yeni Başlangıç
    Değeri

note: DLG_Goto_Btn_Next
en: Next >>
tr: İleri >>

note: DLG_Lists_Type_none
en: None
tr: Hiçbiri

note: DLG_Spell_UnknownWord
en: Not in dictionary&:
tr: &Sözlükte yok:

note: DLG_Column_Number
en: Number of columns
tr: Sütun sayısı

note: FIELD_Numbers_PagesCount
en: Number of pages
tr: Sayfa sayısı

note: DLG_Lists_Type_numbered
en: Numbered
tr: Numaralı

note: DLG_Lists_Numbered_List
en: Numbered List
tr: Numaralı Liste

note: FIELD_Type_Numbers
en: Numbers
tr: Sayılar

note: InsertModeFieldOVR
en: OVR
tr: ÜZY

note: DLG_Column_One
en: One
tr: Bir

note: DLG_Options_TabLabel_Other
en: Other
tr: Diğer

note: MSG_IE_NoMemory
en: Out of memory attempting to open %s
tr: %s açılırken bellek yetersizliği

note: DLG_Goto_Target_Page
en: Page
tr: Sayfa

note: DLG_Para_PushPageBreakBefore
en: Page &break before
tr: Öncesinden sayfa &kesmesi

note: FIELD_Numbers_PageNumber
en: Page number
tr: Sayfa sayısı

note: PageInfoField
en: Page: %d/%d
tr: Sayfa: %d/%d

note: DLG_WordCount_Pages
en: Pages
tr: Sayfa

note: DLG_Para_ParaTitle
en: Paragraph
tr: Paragraf

note: DLG_WordCount_Paragraphs
en: Paragraphs
tr: Paragraf

note: DLG_Goto_Target_Picture
en: Picture
tr: Resim

note: DLG_Options_TabLabel_Preferences
en: Preference Schemes
tr: Tercihler Şeması

note: DLG_Options_OptionsTitle
en: Preferences
tr: Tercihler

note: DLG_Lists_Preview
en: Preview
tr: Önizleme

note: DLG_Para_PreviewPrevParagraph
en: Previous Paragraph Previous Paragraph Previous Paragraph Previous Paragraph Previous Paragraph Previous Paragraph Previous Paragraph
tr: Önceki Paragraf Önceki Paragraf Önceki Paragraf Önceki Paragraf Önceki Paragraf Önceki Paragraf Önceki Paragraf

note: DLG_FR_ReplaceWithLabel
en: Re&place with:
tr: &Değiştir:

note: DLG_FR_ReplaceTitle
en: Replace
tr: Değiştir

note: DLG_FR_ReplaceAllButton
en: Replace &All
tr: &Tümünü Değiştir

note: DLG_Lists_Resume
en: Resume Previous List
tr: Önceki Listeye Dön

note: MSG_RevertBuffer
en: Revert to saved copy of %s?
tr: %s dosyasının kaydedilmiş kopyasına dönülsün mü?

note: DLG_Tab_Radio_Right
en: Right
tr: Sağ

note: RightIndentStatus
en: Right Indent [%s]
tr: Sağ Girinti [%s]

note: RightMarginStatus
en: Right Margin [%s]
tr: Sağ Boşluk [%s]

note: DLG_Options_Btn_Save
en: Sa&ve
tr: &Kaydet

note: MSG_ConfirmSave
en: Save changes to %s?
tr: %s dosyasına değişiklikler kaydedilsin mi?

note: DLG_WordCount_Update_Rate
en: Seconds between updates
tr: Güncelleme arası saniye

note: DLG_Break_SectionBreaks
en: Section breaks
tr: Bölüm kesmeleri

note: DLG_Options_Label_ViewShowHide
en: Show/Hide...
tr: Göster/Gizle...

note: DLG_Para_SpacingSingle
en: Single
tr: Tek

note: DLG_Para_LabelSpacing
en: Spacing
tr: Boşluklar

note: DLG_Options_TabLabel_Spelling
en: Spelling
tr: İmla Denetimi

note: DLG_Lists_Square_List
en: Square List
tr: Kare Liste

note: DLG_Lists_Star_List
en: Star List
tr: Yıldız Liste

note: DLG_Lists_Start
en: Start At:
tr: Başlangıç:

note: DLG_Lists_Start_New
en: Start New List
tr: Yeni Liste Başlat

note: DLG_Lists_Start_Sub
en: Start Sublist
tr: Alt Liste Başlat

note: DLG_WordCount_Statistics
en: Statistics:
tr: İstatistikler:

note: DLG_Options_Label_ViewStatusBar
en: Status bar
tr: Durum çubuğu

note: DLG_Lists_Stop_Current_List
en: Stop Current List
tr: Güncel Listeyi Durdur

note: DLG_Lists_Style
en: Style:
tr: Stil:

note: DLG_Spell_Suggestions
en: Sugg&estions:
tr: Ö&neriler:

note: DLG_Options_Label_SpellMainOnly
en: Suggest from &main dictionary only
tr: Sadece &ana sözlükten öneriler

note: TabStopStatus
en: Tab Stop [%s]
tr: Sekme Boşluğu [%s]

note: DLG_Tab_Label_TabPosition
en: Tab stop position:
tr: Sekme boşluğu konumu:

note: DLG_Tab_TabTitle
en: Tabs
tr: Sekmeler

note: DLG_Lists_Align
en: Text Align:
tr: Metin Hizalama:

note: MSG_SpellDone
en: The spelling check is complete.
tr: İmla denetimi bitirildi.

note: DLG_Column_Three
en: Three
tr: Üç

note: DLG_Lists_Tick_List
en: Tick List
tr: Tik Listesi

note: DLG_Lists_Triangle_List
en: Triangle List
tr: Üçgen Liste

note: DLG_Column_Two
en: Two
tr: İki

note: DLG_Lists_Type
en: Type:
tr: Tür:

note: DLG_Lists_Upper_Case_List
en: Upper Case List
tr: Büyük Harfli Liste

note: DLG_Options_TabLabel_View
en: View
tr: Göster

note: DLG_Options_Label_ViewViewFrame
en: View...
tr: Göster...

note: DLG_WordCount_WordCountTitle
en: Word Count
tr: Kelime Sayısı

note: DLG_WordCount_Words
en: Words
tr: Kelime

note: MSG_SaveFailedWrite
en: Writing error when attempting to save %s
tr: %s kaydedilirken yazma hatası oluştu

note: * Translatable strings file generated by extract-ui. * DO NOT compile this file as part of your application. DLG_UFS_ColorTab
en:    Color
tr:    Renk

note: DLG_UFS_FontTab
en:    Font
tr:   Yazıtipi

note: DLG_UP_To
en:  to
tr:  -

note: DLG_Zoom_100
en: &100%
tr: %%&100

note: DLG_Zoom_200
en: &200%
tr: %%&200

note: DLG_Zoom_75
en: &75%
tr: %%&75

note: DLG_Insert
en: &Insert
tr: &Ekle

note: DLG_Zoom_PageWidth
en: &Page width
tr: &Sayfa genişliği

note: DLG_Zoom_WholePage
en: &Whole page
tr: Tü&m sayfa

note: DLG_NoSaveFile_DirNotExist
en: A directory in the given pathname does not exist.
tr: Verilen dizin bulunamadı.

note: DLG_UP_PrintPreviewTitle
en: AbiWord: Print Preview
tr: AbiWord: Yazıcı Önizleme

note: DLG_MW_MoreWindows
en: Activate Window
tr: Pencereyi Etkinleştir

note: DLG_MW_Activate
en: Activate:
tr: Etkinleştir:

note: DLG_UP_All
en: All
tr: Tümü

note: DLG_FOSA_FileTypeAutoDetect
en: Automatically Detected
tr: Otomatik Tanıma

note: DLG_UP_BlackWhite
en: Black & White
tr: Siyah & Beyaz

note: DLG_UFS_StyleBold
en: Bold
tr: Kalın

note: DLG_UFS_StyleBoldItalic
en: Bold Italic
tr: Kalin Eğik

note: DLG_Cancel
en: Cancel
tr: İptal

note: DLG_Close
en: Close
tr: Kapat

note: DLG_UP_Collate
en: Collate
tr: Sırala

note: DLG_UP_Color
en: Color
tr: Renk

note: DLG_UP_Copies
en: Copies:
tr: Kopya:

note: DLG_UFS_EffectsFrameLabel
en: Effects
tr: Efekt

note: DLG_UFS_EncodingLabel
en: Encoding:
tr: Kodlama:

note: DLG_UP_File
en: File
tr: Dosya

note: DLG_OverwriteFile
en: File already exists.  Overwrite file '%s'?
tr: Dosya zaten var. '%s' üzerine yazılsın mı?

note: DLG_UFS_FontTitle
en: Font
tr: Yazıtipi

note: DLG_UP_From
en: From:
tr: Başlangıç:

note: DLG_UP_Grayscale
en: Grayscale
tr: Gri tonlama

note: DLG_IP_Height_Label
en: Height:
tr: Yükseklik:

note: DLG_IP_Title
en: Insert Picture
tr: Resim Ekle

note: DLG_Insert_SymbolTitle
en: Insert Symbol
tr: Sembol Ekle

note: DLG_InvalidPathname
en: Invalid pathname.
tr: Geçersiz yol.

note: DLG_UFS_StyleItalic
en: Italic
tr: Eğik

note: DLG_QNXMB_No
en: No
tr: Hayır

note: DLG_IP_No_Picture_Label
en: No Picture
tr: Resim Yok

note: DLG_OK
en: OK
tr: Tamam

note: DLG_FOSA_OpenTitle
en: Open File
tr: Dosya Aç

note: DLG_FOSA_FileOpenTypeLabel
en: Open file as type:
tr: Dosyayı bu türde aç:

note: DLG_Zoom_Percent
en: P&ercent:
tr: &Yüzde:

note: DLG_UP_PageRanges
en: Page ranges:
tr: Sayfa aralıkları:

note: DLG_IP_Activate_Label
en: Preview Picture
tr: Resmi Önizle

note: DLG_UP_PrintButton
en: Print
tr: Yazdır

note: DLG_FOSA_PrintToFileTitle
en: Print To File
tr: Dosyaya Yazdır

note: DLG_FOSA_FilePrintTypeLabel
en: Print file as type:
tr: Dosyayı türe göre yazdır:

note: DLG_UP_PrintIn
en: Print in:
tr: Yazdır:

note: DLG_UP_PrintTo
en: Print to:
tr: Yazdır:

note: DLG_UP_Printer
en: Printer
tr: Yazıcı

note: DLG_UP_PrinterCommand
en: Printer command:
tr: Yazıcı komutu:

note: DLG_UFS_StyleRegular
en: Regular
tr: Düz

note: DLG_FOSA_SaveAsTitle
en: Save File As
tr: Farklı Kaydet

note: DLG_FOSA_FileSaveTypeLabel
en: Save file as type:
tr: Dosyayı türe göre kaydet:

note: DLG_UP_Selection
en: Selection
tr: Seçim

note: DLG_UFS_SizeLabel
en: Size:
tr: Boy:

note: DLG_UFS_StrikeoutCheck
en: Strikeout
tr: Üzerinden çiz

note: DLG_NoSaveFile_DirNotWriteable
en: The directory '%s' is write-protected.
tr: '%s' dizini yazmaya kapalı.

note: DLG_UP_InvalidPrintString
en: The print command string is not valid.
tr: Yazdırma satırı geçerli değil.

note: DLG_UFS_UnderlineCheck
en: Underline
tr: Altıçizili

note: UntitledDocument
en: Untitled%d
tr: isimsiz%d

note: DLG_Update
en: Update
tr: Güncelle

note: TB_Zoom_PageWidth
en: Width
tr: Genişlik

note: DLG_IP_Width_Label
en: Width:
tr: Genişlik:

note: DLG_QNXMB_Yes
en: Yes
tr: Evet

note: DLG_Zoom_ZoomTitle
en: Zoom
tr: Odakla

note: DLG_Zoom_RadioFrameCaption
en: Zoom to
tr: Odakla

note: DLG_UnixMB_No
en: _No
tr: _Hayır

note: DLG_UnixMB_Yes
en: _Yes
tr: _Evet

note: DLG_Unit_inch
en: inch
tr: inç

note: DLG_Unit_points
en: points
tr: nokta
